| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Norm's Art
Autor Wiadomość
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Wto 25 Kwi, 2006 14:26   Norm's Art Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oto pare produkcji Tenczjonowych (już poTaowych ;]) Proszę bardzo o uwagi i oceny Smile (to tylko wyrywki z całych galerii, ale dobre i to ;p)







_________________
www.normsart.glt.pl
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Wto 25 Kwi, 2006 17:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

o wiele lepsze
w pierwszym obraz jesli bylby caly widoczny albo nie byloby go wcale byloby super.. tylko bluzka z tylu jakos dziwnie sie ulozyla ale si enie czepiam


drugie ogolnie nie powinnam miec zarzutow,ale jakos nie wpada mi w oko i cos mnie drazni

trzeciego ne ma sie co czepiac, nie zmusza do refleksji nie krzyczy, ale jest OK
czawrte spodntaniczne, w sumie take.. dosc zwyczajne.

piate jest jak najbardziej OK,

szoste..hm technicznie ok, szkoda ze nie ma slonca, ale raczej juz takie przerobione, wiele takcih i podobnych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Pią 25 Sie, 2006 09:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Najbardziej podobają mi się 1, 3 i 5, a zwłaszcza 3 i 5. Nie wiem czemu Very Happy

Mam jeszcze takie pytanko... Papierowa Tęcza, jak wkleiłeś do posta zdjęcia? Bo ja widziałam w wielu tematach, że jeśli zdjecia będą w poście jak nie będzie użytkownika, który je wkleił, to znikną. Jakbyś mógł, to wytłumacz mi, krok po kroku, jak je wkleiłeś.
Z góry dzięki Wink Kwiat
Pozdrówka.

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Pią 25 Sie, 2006 10:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Monik napisał/a:
Mam jeszcze takie pytanko... Papierowa Tęcza, jak wkleiłeś do posta zdjęcia? Bo ja widziałam w wielu tematach, że jeśli zdjecia będą w poście jak nie będzie użytkownika, który je wkleił, to znikną. Jakbyś mógł, to wytłumacz mi, krok po kroku, jak je wkleiłeś.
Z góry dzięki Wink Kwiat
Pozdrówka.


Wiem, że to nie było skierowane do mnie, ale Tenczi logował się spory czas temu, więc pozwolę sobie odpowiedzieć na Twoje pytanie..

Otóż, jeśli chcesz wkleić zdjęcie z jakiejś strony to klikasz na fotę prawym przyciskiem myszki, później na dole na 'Właściwości" i kopiujesz adres URL, po czym klikasz na ikonkę Img (która jest nad kolorami, rozmiarami gdzie się piszę posty) i tam wklejasz adres obrazka.

Jeśli masz zdjęcie, czy tam obrazek na dysku to:
Słupek napisał/a:

www.imageshack.us
Tam wrzucasz swoje zdjęcie z dysku, a to ci generuje link, który umieszczasz tu tak jak podano wcześniej, tj. [url=adres do obrazka]Obrazek[/url].


Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Pią 25 Sie, 2006 10:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzięki, Nikita :* Właśnie tak się zastanawiałam, czy czasem nie umieścić w "Fotografia" mojego badziewia... Mr. Green Ale nie wiedziałam, jak Wink Zobaczymy, czy mi się w ogóle uda to zrobić...

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |