| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Lubi ktoś jeźdźić konno?
Autor Wiadomość
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Pią 25 Sie, 2006 17:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze nie miałam okazji jeździć konno, no oczywiście nie licząc takich przejażdżek festynowych, cyrkowych itp. na kucykach prowadzonych przez jakichś faciów Mr. Green Oczywiście nie teraz, tylko jak miałam 5-7 lat Wink Nie mam pojęcia, jakie to uczucie tak pędzić przed siebie na koniu... Musi to być piękne... Mmm... Eee, Rozmarzyłam się Mr. Green Na pewno to fajne uczucie. Z jednej strony to musi być cudowne, ale mnie trochę przerażają te ogromne konie Wink Kiedyś czytałam o dziewczynie, która wprost kochała jeździć konno. Miała wypadek. Przez kilka miesięcy była w śpiączce. Lekarze stwierdzili śmierć czegoś tam i chcieli przekazać jej narządy innym, chorym ludziom. Ale jej rodzice postawili się i dziewczyna teraz jest normalną nastolatką (źródło: TWIST). Nie tylko dlatego nie jeżdżę konno. Jakoś mnie to nie pociąga Razz

_________________
Just freelove...
Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pią 25 Sie, 2006 18:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Lekarze stwierdzili śmierć czegoś tam i chcieli przekazać jej narządy innym, chorym ludziom. Ale jej rodzice postawili się i dziewczyna teraz jest normalną nastolatką (źródło: TWIST). Nie tylko dlatego nie jeżdżę konno. Jakoś mnie to nie pociąga

Bajka, według prawa nie można osoby w śpiączce pokroić na narządy. Inna sprawa to nieodwracalne uszkodzenie mózgu, gdy sztucznie podtrzymywany przy życiu pacjent jest praktycznie martwy i nie ma szans by w przyszłości był czegokolwiek świadom, nie mówiąc już o samodzielnej egzystencji.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 25 Sie, 2006 18:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek - Nie bajka tylko twist ; )

Monik - Galopowanie na koniku przed siebie jest mniej przyjemne niż się wydaje. Wbrew pozorom nie ma on wygody domowego fotel, raczej jest twardy jak decha, a bez specjalnych umiejętności nawet w kłusie obijesz sobie tyłek że przez tydzień nie siądziesz... Uroki ; P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Inversja Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 08 Sty 2005
Posty: 386
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pią 25 Sie, 2006 19:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Słupek - Nie bajka tylko twist ; )

Monik - Galopowanie na koniku przed siebie jest mniej przyjemne niż się wydaje. Wbrew pozorom nie ma on wygody domowego fotel, raczej jest twardy jak decha, a bez specjalnych umiejętności nawet w kłusie obijesz sobie tyłek że przez tydzień nie siądziesz... Uroki ; P


co ty dupcys?! Zalezy od konia. U nas na stajni Łaciaty jest taki miękki że wogóle do góry nie wyrzuca ani nic i jak na nim galopuje to czuje sie jak bym płynęła.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pią 25 Sie, 2006 20:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
co ty dupcys?! Zalezy od konia. U nas na stajni Łaciaty jest taki miękki że wogóle do góry nie wyrzuca ani nic i jak na nim galopuje to czuje sie jak bym płynęła.

Napisz o tym do twista :]

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ikusia Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 01 Sie 2006
Posty: 52
PostWysłany: Pią 25 Sie, 2006 21:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam konie i wcale mnie tyłek nie bloi od siodła :p
Odi napisał/a:
co ty dupcys?!


Co to jest dupcys?? Very Happy

Ja to rozumiem tak: "co ty pieprzysz?" : P //Nikita.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4532417
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 26 Sie, 2006 09:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Znacie coś takiego jak siodło panienki O_o? Bez siodła nie wpuszczą Cię na początku, a to nie jest fotelikiem dla dziecie w samochodzie.

Oczywiście mogę się mylić, może robią takie puchate, fajne, ale się nie spotkałem ; )

A tak poza tym mam ochotę zanegować to co powiedziałaś - Koń nie może być miękki na grzbiecie. Cała tkanka tłuszczowa odkłada się po bokach, a koń przewożący ludzi i tak jej nie ma, więc siedzisz, a bezpośrednio pod warstwą skóry masz pod sobą jego kręgosłup i żebra - odpowiedz sobie sama.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Sob 26 Sie, 2006 09:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek napisał/a:
Cytat:
Lekarze stwierdzili śmierć czegoś tam i chcieli przekazać jej narządy innym, chorym ludziom. Ale jej rodzice postawili się i dziewczyna teraz jest normalną nastolatką (źródło: TWIST). Nie tylko dlatego nie jeżdżę konno. Jakoś mnie to nie pociąga

Bajka, według prawa nie można osoby w śpiączce pokroić na narządy. Inna sprawa to nieodwracalne uszkodzenie mózgu, gdy sztucznie podtrzymywany przy życiu pacjent jest praktycznie martwy i nie ma szans by w przyszłości był czegokolwiek świadom, nie mówiąc już o samodzielnej egzystencji.


Nie pamiętam dokładnie, jak to było, więc mogłam się pomylić Wink Pisałam, że oni stwierdzili śmierć czegoś tam (chyba mózgu). Ale nie jestem pewna, czy tak dokładnie było, wiem, że chcieli ją pokroić ale rodzice im nie pozwolili Smile Jak chcesz, to pożyczę Ci tą gazetę, to sobie poczytasz Mr. Green

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 26 Sie, 2006 10:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wygody może i są lepsze, ale na pewno jest to fajne uczucie.. a jaka satysfakcja na początku..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sob 26 Sie, 2006 10:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jak chcesz, to pożyczę Ci tą gazetę, to sobie poczytasz

Zrób skana, to przeczytam.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Sob 26 Sie, 2006 10:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie mam skanera.

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Ikusia Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 01 Sie 2006
Posty: 52
PostWysłany: Sob 26 Sie, 2006 18:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Oczywiście mogę się mylić, może robią takie puchate, fajne, ale się nie spotkałem ; )

Nie robią takich dla mnie siodło nie jest twarde bo po prostu przywykłam:-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4532417
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 26 Sie, 2006 18:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No tak, ale jeśli dobrze pamiętam pisałem do osób które na koniku nie jeździły, więc one te niewygody poczując 10-cio krotnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 27 Sie, 2006 09:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tak tak, nauke anglezowania, kusowania chyba kazdy odczul na swoim tylku..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Inversja Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 08 Sty 2005
Posty: 386
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Nie 27 Sie, 2006 16:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
tak tak, nauke anglezowania, kusowania chyba kazdy odczul na swoim tylku..


jeszcze galopowania i kłusu ćwiczebnego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |