| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Mama mnie leje...
Autor Wiadomość
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Wto 25 Kwi, 2006 17:46   Mama mnie leje... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wczoraj był 4 raz, ja już nie wytrzymuje.
Czy mógłby ktoś napisać do mnie na gg?
7735521
Z góry dzieki
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
stefcio Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 132
PostWysłany: Wto 25 Kwi, 2006 17:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Za co cie bije?

_________________
<i>There is no dark side of the moon, really.
Matter of fact it's all dark.</i>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Wto 25 Kwi, 2006 20:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pogadaj z nią. Powiedz, że są inne metody wychowania ;d Powiedz, że tego nie lubisz i przez to wasze relacje stają się chłodniejsze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
konan Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Lut 2006
Posty: 27
PostWysłany: Pią 28 Kwi, 2006 20:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No i h** mnie tata raz na ruski czas tez bil jak cos przeskrobalem jak bylem mlodszy teraz nawet jak by to robil, to co mi moze zrobic:)?Przeciez to po prostu nie boli.
Jak cie leje to udawaj ze to cie nic nie boli, stoj na bacznosc i sie patrz na nia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 29 Kwi, 2006 21:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

konan - Jeśli tak mówisz, to w takim razie nikt Ci naprawdę prania nigdy nie pokazał...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasia0001 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 27 Paź 2005
Posty: 495
PostWysłany: Nie 30 Kwi, 2006 15:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mnie nie raz leli.. ale teraz sie stawiam i mnie nie leją. Mój ojciec kiedyś lał tak brata że na plecach mu krew leciała ;/ . Ja zawsze mówie do ojca np. : Bij, bij .. potem będziesz miał mnie na sumieniu itp. A z matką to walcze ha ha xD .. nie daje sie jej Wink , albo walnie mnie troche pasem lub kapciem i my$li że mnie boli.. taa jasnee tylko szkoda że ma mało siły i ja nic nee czuje ;]

_________________
'Dam tyle ile Ciebie stać dla mnie'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9145823
mlodaa12 Płeć:Kobieta

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 28 Lut 2006
Posty: 22
PostWysłany: Nie 30 Kwi, 2006 21:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja ci nie powiem : Porozmawiaj z nią itd. Bo to bez sensu. Kiedyś mama biła mnie czasem po twarzy.. ale lekko. Nie wytrzymałam i krzyknęłam : jeżeli masz się na kimś wyżywać to napewno nie na mnie ! wzięłam torbę i wyszłam.. po godzinie wróciłam i już było dobrze.. teraz już boi się mnie udrzyć ..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Pon 01 Maj, 2006 09:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to jak teraz się śmiejecie jest trochę żałosne. Jeśli rodzice będą was bić zbyt słabo i się o tym zorientują, to następnym razem dostaniesz pasem przez ryj. Albo co gorsza, kablem. Powiem tylko że wystarczająco mocny cios w plecy kablem [nie potrzeba do tego siły Pudziana] jest w stanie wybić struny głosowe co prowadzi do całkowitego "zaniemówienia"

Dziękuję, przemówiłem.

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
weroskaaa Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 56
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Pon 01 Maj, 2006 14:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

powiedz żeby np. dala ci jakas kare (wychodzenie z domu, telewizor, komputer) ale nie od razu bicie !

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MKS Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 55
PostWysłany: Pon 28 Sie, 2006 08:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mnie raz ojciec chciał uderzyć i zrobiłem mu wielką awanturę, po prostu tak mu nawypominalem, że wyszło na moje i jest spokój... Matce po prostu też nawypominaj i powiedz jej jakie są konsekwencje bicia-nienawiści, a dużo sensowniejsze jest dawanie kar niż bezsensowna przemoc.

Poprawiłam błędy ortograficzne i interpunkcyjne :/ A tak poza tym to temat jest z kwietnia. //Nikita.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |