| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Książki w internecie
Autor Wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 01 Wrz, 2006 21:49   Książki w internecie

Powiedzcie mi, czy jest coś takiego jak książki, które można czytać w internecie?
Nieraz sięgając po pomoce naukowe na j. polski natknęłam się na "Syzyfowe Prace" i inne.
Ale chciałabym znaleźć coś z innej kategorii.
Przejdź na dół
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pią 01 Wrz, 2006 22:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jest takie coś jak Polska Biblioteka Internetowa (nie pamiętam adresu, use google)
Poza tym sporo, ekhem, nieautoryzowanych publikacji znajduje się na różnego rodzaju serwisach eDonkey i torrent, dla mnie to był jedyny sposób by zdobyć książkę Forrest Gump.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Pią 01 Wrz, 2006 22:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ebooki?

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pią 01 Wrz, 2006 23:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ano, ebooki.

Poza tym warto poszukać jeszcze serwisów wikisource i google library (jak zwykle nie pamiętam adresów, a w zakładkach mam za duży burdel na tę chwilę).

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sob 02 Wrz, 2006 07:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tutaj mam zbiór lektur:

http://www.lektury.one.pl/
http://biblioteka.servis.pl/
http://jezyk-polski.eza.pl/lektury_szkolne.htm

Polska Biblioteka Internetowa - http://www.pbi.edu.pl/index.html
Ebooki - http://ebooki.doza.pl/

A nasza Biblioteka na DO jest już od dłuższego czasu niestety zamknięta...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Ikusia Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 01 Sie 2006
Posty: 52
PostWysłany: Sob 02 Wrz, 2006 11:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja tylko oglądałam Foresta Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4532417
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 02 Wrz, 2006 13:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jak wpiszesz "bioblioteka internetowa" znajdziesz wiele podobnych stron, pozatym można sciągnąć wiele z torrentów itd. choć szczerze przyznam, że czytać książek tak bym nie mogła, a drukować to się nie opłaca tylu stron, już lepiej kupić;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sob 02 Wrz, 2006 14:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
szczerze przyznam, że czytać książek tak bym nie mogła, a drukować to się nie opłaca tylu stron, już lepiej kupić;p

To kup mi Forresta Gumpa Smile Czasem nie ma innej możliwości zdobycia książki, chociaż także jestem fetyszystą tradycyjnych wydań papierowych i czytanie dłuższysch tekstów z monitora to dla mnie katorga.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 02 Wrz, 2006 14:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no ja jakoś nie czytam za dużo, nie mam czasu, ledwo mi starcza na przemęczenie lektur, szczególnie teraz, kiedy czeka mnie jescze potop, chłopi, a ledwo lalke kończe.. a lekture dostać w księgarni można (prawie) bez problemu, ostatnio przekonałam sie o tym "prawie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Sob 02 Wrz, 2006 17:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O.....mi sie przydadza, kiedys musialem przeczytac ksiazke, ktorej nie mialem, na nastepny dzien Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
takanatalia Płeć:Kobieta

Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 3
PostWysłany: Sro 19 Lis, 2008 09:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jest też kilka serwisów z audiobookami do odsłuchania, ale nie pamiętam adresów. radziłabym zapytać google o hasło "audiobook" Smile

_________________
pogadajmy o zdrowiu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
impresja Płeć:Kobieta

Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 11
PostWysłany: Pią 10 Kwi, 2009 20:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja znam goneta.net. Znajduje się na tej stronce poezja, proza, wiersze dla młodszych, dla starszych. Jest też książka w formacie dźwiękowym, właśnie audiobook. Jeżeli szukalibyscie kiedyś ciekawych książek do przeczytania, nie związanych z rygorami szkolnej lektury, to polecam:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 10 Kwi, 2009 20:12   

Impresja, patrz na daty!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |