| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Prosze pomużcie mi, to jest baardzo ważne ...!!
Autor Wiadomość
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Nie 26 Sty, 2003 10:50   Prosze pomużcie mi, to jest baardzo ważne ...!! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Z reguły to ja odpowiadam na wasze posty....teraz jednak sama mam problem z którym nie potrafię sobie poradzić.
Otóż od dłuższego czasu, moja wydzielina śluzowa bardzo intensywnie i brzydko pachnie...nie jest żółta czy jakaś inna....jest normalna biaława....nie wiem co mam robić Crying or Very sad
Zażywał zastrzyki od wzrostu czy mozliwe jest że to właśnie przeznie tak brzydko pachnie moja wydzielina sluzowa?
Sama z sobą nie moge wytrzymać....myje się 9teraz nawet) 2,3 razy dziennie...co robić?
POMOCY!!!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Nie 26 Sty, 2003 14:40   nastko Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jesli ten nieprzyjemny zapach potrzylas na wkladce lub majtkach to pewnie sluz zmieszal sie z moczem i dla tego nie powinnac sie martwic.

jesli wzielas sluz do reki i poczulas ten zapach to pewnie przez te leki, przy nastepnej wizycie spytaj lekarza o skudki uboczne.

powodzenia!

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Nie 26 Sty, 2003 16:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzięki blanka....a jak powiedzeć mamie ze chce wkładki?
Bo mokra bielizna nie jest przyjemna...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 26 Sty, 2003 17:07   

Podejdź do niej kiedy nie będzie zajęta i powiedz "Mamo, potrzebuje wkładek." I tak jak powiedziałaś - "Mokra bielizna nie jest przyjemna". Twoja mama powinna to zrozumieć.
Powrót do góry
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Nie 26 Sty, 2003 17:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zajrzyj do postu "jak powiedziec"itp.-tam wszystko pisze. jesli bardzo sie wstydzisz okupuj mame o kieszonkowe i ic do sklepu(wkladki i podpaski sa nawet w kioskach)

powodzenia!

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Nie 26 Sty, 2003 17:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No dla was to jest prodte......ale nie mi
Gdzie ja będę trzymać wkładki ? A jak zobaczy?
To nie najlepszy pomysł Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Nie 26 Sty, 2003 17:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a wiec , tak, mam bardzo podbny problem d ciebie nastka... jesli chodz o wkaldki toniestesuje, poprstu niechce aby mama zobaczyla itp. ta wydzielina jes strrrraszna.... okorpna wrecz.... czasem ejst jej tak duzo... a czasem prawie wcale jej niema... majtki mi sie lepia.. i tez musze sie czesto myc, ale to oznaka ze wciagu roku dostaniesz okres... najlpeiej uzywac takie majtki ktorych nam niebedzie szkoda, a jesli bedziesz maila majtki ktore bdzie ci szkoda, np jakies fjane stringi ti proponuje wkladke jak idzies zna dyskoteke, a wtedy mama niezauwazy, czasem a gazewtach sa dodatkowe, albo porzycz od kolezanki? a moze odstaliscie w szkole kiedsy?>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Nie 26 Sty, 2003 20:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmm.....wiesz niby są w gazetach ale baaaardzo rzadko......od koleżanki nie pożycze bo głupio......a własnych też raczej nie kupie bo widzisz co innego podpaskę one są sprzedawane nawet po jednej (w aptekach jedna podpaska always kosztuje około 55 gr.), a wkładki są pakowane po kilkanaście.....

Wydzielina jest okropna i ochyda....ma sie mokre lepkie majtki i jest to strasznie krępujące...
Natusia jesteś pewna że tok po wydzielinie śluzowej będzie sie miało miesiączke?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Nie 26 Sty, 2003 20:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dziewczyny.wiem to bardzo trudne rozpoczac rozmowe z mama i do tego jesli jest pierwsza to naprawde strachu jest multum.Jesli chcecie wkladki lub podpaski to jesli troche wydzieliny lubr kwi splynie wam na majteczki idxcie do mamy przerazone pokarzcie jej to.mama na pewno sama zaproponuje wam kupno danej zeczy!

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 26 Sty, 2003 21:58   Wiesz co...


NaStKa !

Ja też mam wydzielinę śluzową, i powiedziałam to mamie, ale mama mi nie uwierzyła, bo jestem niska Embarassed mam 134 cm wzrostu Embarassed ( to ty wiesz ), ale później mama mi uwierzyła i powiedziała, żebym nosiła wkładki higieniczne Embarassed hihi Laughing Kwiat hihi ale się przy mamie wstydze brać wkładki ( no oczywiście przy mamie ichnie zakładam ! Wink heh . . . Kwiat Powiedz mamie, a mama Cię napewno zrozumie !
Powrót do góry
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 26 Sty, 2003 22:03   NaStKa

NaStKa Exclamation Sama napisałaś: " Nigdy nie żałuj tego co zrobiłaś, tylko tego czego niezrobiłaś " <--- coś takiego biggrin Więc powiedz mamie, a mama Cię napewno zrozumie ! A jak wydzielina śmierdzi, to możliwe, że masz zakarzenie pochwy - oczywiście jak swiędzi i piecze ( albo to, albo to. Albo dwa naraz - piecze i swędzi tak gdzie wydzielina wypływa ) Laughing eh... Laughing
Powrót do góry
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 26 Sty, 2003 22:05   

Myślę, że Ci trochę pomogłam Laughing
Powrót do góry
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Pon 27 Sty, 2003 14:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A jak powiedzieć mamie że chcę wkładki higieniczne...?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 27 Sty, 2003 21:52   

No właśnie napisałam wyżej ;-)
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Wto 28 Sty, 2003 01:58   Re: Prosze pomużcie mi, to jest baardzo ważne ...!! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

NaStKa napisał/a:
Z reguły to ja odpowiadam na wasze posty....teraz jednak sama mam problem z którym nie potrafię sobie poradzić.
Otóż od dłuższego czasu, moja wydzielina śluzowa bardzo intensywnie i brzydko pachnie...nie jest żółta czy jakaś inna....jest normalna biaława....nie wiem co mam robić Crying or Very sad
Zażywał zastrzyki od wzrostu czy mozliwe jest że to właśnie przeznie tak brzydko pachnie moja wydzielina sluzowa?
Sama z sobą nie moge wytrzymać....myje się 9teraz nawet) 2,3 razy dziennie...co robić?
POMOCY!!!

Nastko - wiem, że to trudne, ale powinnaś o swojej wydzielinie porozmawiać z mamą. Jeśli nadal wydzielina nieładnie pachnie, porozmawiaj z mamą od razu. Być może wszystko jest ok, a być może tu chorobowe upławy i trzeba podjąć leczenie. Nie lekceważ tego.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |