| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
[YouTube] Terence z Holandii
Autor Wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pon 11 Gru, 2006 18:39   [YouTube] Terence z Holandii Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=c0fXMnIfA2Q&eurl=
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pon 11 Gru, 2006 19:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

extra, homo są spoko, ale dzieci adoptować nie powinni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pon 11 Gru, 2006 21:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dlaczego niby nie?

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pon 11 Gru, 2006 21:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

bo nie uważam, żeby dwóch tatusiów czy dwie mamusie potrafiły wychować dziecko tak jak rodzina mieszana. Razz
wiem ze duzo jest dzieci w domu dziecka itepe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pon 11 Gru, 2006 21:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A jeden tatuś albo jedna mamusia? Przymusowo znajdować im partnera płci przeciwnej?

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Pon 11 Gru, 2006 22:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale dziecko nie wiadomo czy by chciało, w końcu wyboru nie może dokonać w wieku >1roku...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pon 11 Gru, 2006 22:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie wiem, nigdy nie mialam dwoch tatusiow, nawet nie mialam kontaktu z ludzmi z takich rodzin. w kazdym razie nie wierze, ze dziecko z rodziny homoseksualnej bedzie homo - to mozna wsadzic pomiedzy bajki. to zabrzmi troche glupio, ale duzo czasu spedzalam na kontaktach z homoseksualistami.
moja znajoma pisala prace na temat tego srodowiska jako zjawiska kulturowego, a ja jej towarzyszylam ;] jaki mialam stosunek kiedys? naiwny. traktowalam homoseksualistow jako osoby nieslusznie dyskryminowane, poszkodowane i dzieki temu zywilam do nich przeogromna sympatie ;]
bywalam z nia zarowno w prywatnych mieszkaniach jak i lokalach stworzonych z mysla o homoseksualistach, czytalam różnego rodzaju pisma, o ktorych do tej pory mysle z duzym niesmakiem i zazenowaniem. tak naprawde przejrzalam na oczy dopiero wtedy, gdy poznalam ta druga, prawdziwa strone ich zycia - niewiele z miloscia majaca wspolnego. nie bede pisala o szczegolach - wiadomo, nieletni.
powiem szczerze, ze jestem za legalizacja zwiazkow, bo wierze w milosc, zaufanie i wzajemna przyjazn w zwiazkach m/m czy f/f.
jezeli jednak chodzi o adopcje, to nadal mysle o tym sceptycznie.
w kazdym razie za duzo widzialam, zeby stwierdzic ze osoby ww. byly zwyklymi 'czarnymi owcami'. takie zachowania w srodowisku lesbijskim czy gejowskim to normalka.
wystarczy odwiedzic nasze rodzime forum gay. tam tematy o seksie, wrecz ociekajace perwersja, powtarzaja sie po kilkanascie razy. nie chce podawac przykladow, bo sa one wrecz obrzydliwe.

naprawde nie przesadzaj z ta tolerancja, musisz dokladnie poznac dana grupe zeby wyrobic sobie opinie. nie jedna osobe, nie dwie, ale całe środowisko ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pon 11 Gru, 2006 22:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Laki napisał/a:
Ale dziecko nie wiadomo czy by chciało, w końcu wyboru nie może dokonać w wieku >1roku...

A skąd wiadomo czy dziecko chciałoby zostać adoptowane przez rodzinę heteroseksualną? Też się na ten temat wypowiedzieć nie może, a jednak takie adopcje są.

Tremere> Zbyt ogólnikowo piszesz, bym mógł się do tego w jakikolwiek sposób odnieść.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 11 Gru, 2006 23:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale Tremere ma rację, akurat w tym temacie - I tutaj nie ma subiektywnej oceny, czysty obiektywizm. Kuniec, kropka, chcecie sobie szczegółów, to na gg/e-mail, nie na "forum DZIECI online".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pon 11 Gru, 2006 23:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
I tutaj nie ma subiektywnej oceny, czysty obiektywizm

Obiektywizm to masz przy badaniu temperatury. Odczucia albo opinie nie mogą być obiektywne. Ale ok, ok, wiem, że nie będziemy gadać o tym tutaj na forum Smile

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 12 Gru, 2006 16:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ostatnio badałem homoseksualiście temperaturę - Wierz mi, miał bardzo perwersyjną ; )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CHoCoLaTE Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 08 Gru 2006
Posty: 716
PostWysłany: Wto 12 Gru, 2006 17:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hej słupek a ile ty masz lat? ^^ ciekawa jestem bo nie masz w danych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Wto 12 Gru, 2006 17:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A po co chcesz to wiedzieć i jaki to ma związek z tematem?

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rotorvator Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączyła: 31 Lip 2006
Posty: 242
PostWysłany: Wto 12 Gru, 2006 17:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

z porad ze strony dzieckowsieci, powinno sie na pytanie odpowiedziec "mam tyle lat ile minelo od mojego urodzenia" Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |