| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
WAŻNE - OSKAREK
Autor Wiadomość
BigBrad Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 01 Cze 2003
Posty: 119
PostWysłany: Pią 23 Cze, 2006 18:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak takie praktyki wywołują wsród nas, pewne okreslone zachowanie, czyli publicznie, czy to na Forum, czy też na ulicy wsród znajomych piętnujemy zachowania ludzi, którzy dopuszczają się tego typu zbrodni, ale zastanówmy isę, czy robimy coś aby zapobiegać, nie biadolić po fakcie, ale zastanowić, sie, ze Np. słyszany za scianą płacz dziecka, który powtarza się systematycznie co jakiś czas, nie jest czasem efektem jakichś nielegalnych poczynań jego rodziców.
Gdyby w kazdym przypadku, sasiedzi zwraclai baczniejszą uwagę na to, co się dzieje dalej niż przy czubklku własnego nosa, reagując w okreslonych sytuacjach, o ile mniej było by tych przykrych newsów w Mediach.
Pamiętam kiedyś program, na żywo w TV po takim własnie incydencie, kidy to redaktor prowadzacy zapytał sasiadkę, która mieszkała za ścianą mieszkania, w którym notorycznie znęcano isę nad dzieckiem, odpowiedź sąsiadki lekko mną wstrząsnęła.
Redaktor:
-Niech mi pani powie, czy nigdy nie słyszała pani zza ściany płaczu dziecka?
-Słyszałam bardzo czesto.
Redaktor:
-Czy zwracała się pani z tym do kogoś, rozmawiała pani z kimś o tym?
-Nie a ;oco mialam to robić, czy to by coś zmieniło?
No Comment.

_________________

"Ut Salutas, Ita Salutaris"
To znaczy, jak pozdrawiasz tak będziesz pozdrawiana/ny

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Krzycho
Gość
PostWysłany: Wto 02 Sty, 2007 20:47   

to straszne widziałem Oskarka w jakimś czasopiśmie jak taki skarb jak dziecko własna matka tak zakatowała.
Mam ośmio miesięczną kobietkę i moje życie nabrało kolorów,ma na imię Ania i jest to mój największy SKARB.
Powrót do góry
Ja14 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 17 Wrz 2006
Posty: 121
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Czw 04 Sty, 2007 14:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wczoraj mówili w wiadomościach o 5-letnim dziecku, które pod ,,nadzorem" ojca upiło się a śmierć
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kaczor Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 4
PostWysłany: Czw 19 Kwi, 2007 08:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Po co zabijać dzieci jak można ich wychować??? Po co, jak są małe , bezbronne i niewinne.
Np. Oskarek był zamordowany bo był głodny i bo płakał. Mogliby go oddać do domu dziecka a wtedy by żył. Po co w ogóle rodzą dzieci??? Żeby ich kochać czy żeby zabijać? Jego rodzice mogli się zastanowić co robili, czy chcieli mieć dziecko.

_________________
Kaczor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7433568
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 19 Kwi, 2007 14:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzięki, twój długi i wspaniały wywód zmienił moje życie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BigBrad Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 01 Cze 2003
Posty: 119
PostWysłany: Czw 19 Kwi, 2007 18:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kaczor napisał/a:
Po co w ogóle rodzą dzieci???
Jesli chodzi o ludzi z tak zwanej patologii, to cóż po to, żeby Np. Otrzymywać kasę czyli zasiłki rodzinne aby opotem je upłynnić w knajpie, po drugie, bo po prostu dla nich ważne jest tylko to, żeby iść do łóżka, bez zastanawiania się nad kosekwencjami, moim zdaniem, ludzie z "patologii" lub ludzie już skazani za podbne czyny, jak Np. Zabójstwo dziecka, powinni być przymusowo sterylizowani. Tzn faceci kastrowani a kobiety sterylizowane. Podobnie powinno ise robić ze zboczeńcami typu 'pedofil"

_________________

"Ut Salutas, Ita Salutaris"
To znaczy, jak pozdrawiasz tak będziesz pozdrawiana/ny

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 19 Kwi, 2007 20:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zazwyczaj w - okrzykniętych tak przez najgorsze psy jakie znałem, czyli dziennikarzy - rodzinach patologicznych dzieci rodzą się z ciemnoty ludzkiej, a nie dla zasiłków.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Magwill Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 25 Kwi 2007
Posty: 479
PostWysłany: Sob 09 Cze, 2007 17:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pamiętam, że kiedyś w wiadomościach mówili o trzech dziewczynkach, ktore mama (alkoholiczka lub nie) przez 7 lat trzymała w domu (oczywiście ona gdzieś indziej sobie mieszkala)
Dziewczynki znaleziono żywe wśród szczurów (z tymi szczurami bawiły się), wśród własnych odchodów i moczu......co za ludzie żyją na tym świecie....
Przepraszam jeśli coś poprzekręcałam.......jeśli tak proszę mnie poprawić.....

_________________
'Lean on each other's strenghts; forgive each other's weaknesses.'

Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6271339
cornelia.j.m Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Kwi 2007
Posty: 315
PostWysłany: Wto 31 Lip, 2007 07:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja tez o tym slyszlam, raczej nic nie pokrecilas, to jest straszne ale niestety tak to juz jest i nikt nic nie poradzi na takich bezmyslnych i bezmozgowych (?) ludzi...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
pytac+na+PW
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |