| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamykanie tematów
Autor Wiadomość
Ja14 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 17 Wrz 2006
Posty: 121
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 15 Sty, 2007 21:34   Zamykanie tematów Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hello!
Pytanie dla was wszystkich: Co sądzicieo tym co zrobiła Alka


Temat NIE WIEM CO MAM ZROBIĆ. Wszyscy zgodnie napisali, że Alka kłamie. Wtedy pojawił się jej PARTNER i przedstawił sytuację. Do akcji wkroczył nasz admin:)- Bożena:). Bożena uznała, że obrażamy Alkę i postanowiła zamknąć temat, ale nie napisała nic, co sądzi o okłamywaniu nas. Zamknęła temat, a nikt więcej nie mógł dopisać co o tym sądzi.

NIE WIEM CO MAM ZROBIĆ. Temat został zamkniety czym zostałam (pewnie nie tylko ja) bardzo wzburzzona. Dostaliśmy wszyscy POUCZENIE od Bożeny. A Alka?? Alka nic. Moim zdaniem opowiadanie głupstw, podszywanie się pod inne osoby i okłamywanie forumowiczów, powinno zostać ukaranę ostrzeżeniem. A ja dostałam je za to, że napisłam Słupkowi, że jego posty nie mają nic do tematu. Potem dostałam maila, że post został skasowany. Powód; kasujemy, kasujemy.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Pon 15 Sty, 2007 22:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a mnie to powiewa;]

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pon 15 Sty, 2007 22:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja14 napisał/a:
A ja dostałam je za to, że napisłam Słupkowi, że jego posty nie mają nic do tematu.

Nie pisz bzdur, bo dostałaś osta za całkiem co innego.
Nikita napisał/a:
Upominałam - lecz nie pomogło.
Za spam i wulgaryzm.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Wto 16 Sty, 2007 11:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja14 napisał/a:
Co sądzicieo tym co zrobiła Alka

Wisi mi to, i pewnie większości na tym forum też, oprócz osób żądnych zemsty i szukających sprawiedliwości ^.^
Ja14 napisał/a:
Bożena uznała, że obrażamy Alkę i postanowiła zamknąć temat, ale nie napisała nic, co sądzi o okłamywaniu nas.

Dobra, wszyscy napisali, że Alka kłamie itp., ale nie było to w 100% pewne.
Ja14 napisał/a:
Temat został zamkniety czym zostałam (pewnie nie tylko ja) bardzo wzburzzona.

>spada z krzesła<
Ja14 napisał/a:
Moim zdaniem opowiadanie głupstw, podszywanie się pod inne osoby i okłamywanie forumowiczów, powinno zostać ukaranę ostrzeżeniem.

Moim zdaniem, za głupotę, spam i bezsensowne posty też powinno być.
Ja14 napisał/a:
A ja dostałam je za to, że napisłam Słupkowi, że jego posty nie mają nic do tematu. Potem dostałam maila, że post został skasowany.

Skoro w Twoim poście było tylko to, że piszesz Słupkowi o tym, że jego posty nie mają nic do tematu, to Twój również nie nawiązywałdo tematu, więc został skasowany.
A z tym ostrzeżeniem już się wyjaśniło (patrz: post Słupka).

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Ja14 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 17 Wrz 2006
Posty: 121
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Wto 16 Sty, 2007 13:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek napisał/a:
Ja14 napisał/a:
A ja dostałam je za to, że napisłam Słupkowi, że jego posty nie mają nic do tematu.

Nie pisz bzdur, bo dostałaś osta za całkiem co innego.
Nikita napisał/a:
Upominałam - lecz nie pomogło.

Za spam i wulgaryzm.





No tak, ale potem napisałam o tym Bożenie na priva
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasia0001 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 27 Paź 2005
Posty: 495
PostWysłany: Sro 17 Sty, 2007 15:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ehh.. mnie to tez nie obchodzi.. zamknięty to zamknięty i koniec tematu

_________________
'Dam tyle ile Ciebie stać dla mnie'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9145823
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Pią 19 Sty, 2007 13:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zdarza sie., Myslisz ze malo moich teamtow zostalo skasowanych?

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Ja14 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 17 Wrz 2006
Posty: 121
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sob 20 Sty, 2007 15:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ostrzeżenia??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Sob 20 Sty, 2007 20:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oj, tez sa rozdawane

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Bożena Płeć:Kobieta
Administrator


Dołączyła: 31 Maj 2005
Posty: 126
PostWysłany: Nie 21 Sty, 2007 00:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja14 upadłaś na głowę?! Przeczytaj jeszcze raz mój post. Albo daruj sobie, bo znowu coś źle zrozumiesz. Jeśli nie potrafisz w poście zauważyć kpiny to może zmień dział (np. Na luzie będzie bardziej odpowiedni dla Ciebie). Tak Cię bulwersuje zamknięcie tematu? A o czym to chcesz dyskutować? O bzdurach opowiadanych przez jakąś dziewuszkę, która za moment pisze post jako swój przyjaciel? To nie Wy dostaliście pouczenie a Alka dostała pstryczka w nos za wypisywanie bzdur. Jeśli jednak zależy Ci (i innym) żeby dorównać do poziomu Alki i rozmawiać z taką osobą to nie widzę problemu - mogę odblokować temacik.
A co do ostrzeżenia dla Alki to nie zasłużyła na nie. Prawdopodobnie pisała nieprawdę, ale to nie powód żeby wlepić jej ostrzeżenie. Nie bluzgała i nikogo nie obrażała. Jeśli jednak Alka zasłużyła na osta to i wiele innych osób, bo często piszą jak ciężko potłuczeni (a już na pewno powinny dostać osta również te osoby, które brały udział w tej dyskusji). Tego chcesz?

_________________
Zdjęcia Agamy brodatej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
10699695
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Nie 21 Sty, 2007 14:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

J14. Wedlug mnie o ponowne otwarcie tematu moglas poprosic Bozene na PW i tam podac przyczyne. Bo niestety, nie kazdy moze miec czas zeby patrzec po tematach.

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |