| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Romantiko?!
Autor Wiadomość
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Nie 02 Sty, 2005 17:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Himitsu napisał/a:
Cytat:
Niedawno na gg napisal do mnie chlopak, na dzien dobry walnal pytaniem, czy jestem ladna.

Na Twoim miejscu dałbym mu bloka zaraz po tym pytaniu Rolling Eyes.

Oj tak, niektóre osoby które chcą porozmawiać z kimś na gg są dziwne. Nie wiedzą o czym chcą gadać, chcieliby tylko brać zdjęcia itp. Dlatego ja zawsze jak podlacza sie do mnie jakis "nieznajomy" daję mu linka do tej strony: www.manka.info Zapewniam, że BARDZO przydatne i skuteczne: wiele osób po tej selekcji odpada Smile Może i Wy uzywajcie tego?

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 02 Sty, 2005 18:38   

Błyhyhy, a do mnie nie podłącza się żaden obcy :]. Jedynie raz mi się zdarzył nieznany numer GG, ale po sprawdzeniu w katalogu okazało się, że to mój kolega Razz.
A nikt obcy się nie dowala, bo jestem ostrożny i nie daję swojego numeru byle gdzie i byle komu Wink. Po prostu - muszę uznać swoich potencjalnych rozmówców za godnych rozmowy z moją skromną osobą Mr. Green. (I po krótkich oględzinach z samym sobą uznałem, iż wielu ludzi z tego Forum byłoby tego godnych Wink.)
Powrót do góry
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Nie 02 Sty, 2005 21:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

NIe no, ja swego nr gg nie chronię aż tak bardzo. Może akurat ktoś ma jakąś ważną sprawę do mnie? Ale zawsze rozmowę z nieznajomym zaczynam od podania tego linku i koniecznosci zaakceptowania go. A jeśli nie, to wyp..... Razz

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 02 Sty, 2005 21:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Yyy ... a mi tego linku nie dawałeś

btw dzięki Smile pewnie sie przyda Smile

A i mi nieraz sie zdarzało ludzi bloknąć bo to od razu zaczynali gadke od "daj fotke" "jesteś K czy M" "ile masz lat" "A ta miejscowość w której mieszkasz to daleko od mojej X"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Nie 02 Sty, 2005 22:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kinga napisał/a:
Yyy ... a mi tego linku nie dawałeś

Kinga, nie dawalem Ci, bo to ja pierwszy zaczalem z Toba rozmowe, a nie Ty ze mna Smile

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Pon 03 Sty, 2005 15:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no to co do tego romantyzmu to tutaj sprawdza sie u mnie zasada kameleona. Kiedy potrzeba romantyzmu-trzeba być romantykiem, ale nie ciotą. kiedy trzeba być twardym to trzeba być twardym, proste. Miałam kiedyś faceta co robił z siebie typowego twardziela, zero romantyzmu. nic. Nie był chamem czy cośm czy oziębłym skórwielem, robil z siebie macho. To w ogóle mi nie pasuje. znowóż na wakacjach poznalam pewnego pana Smile który super dostosowywał sie do sytuacji, siedziałam z nim na pomoście nad jeziorem o 2 w nocy i słuchaliśmy ciszy przed burzą. Najpiękniejsze co być może... naprawde. Romantyzm nie zawsze polega na piasniu wierszy czy cuś. Mam kumpla ajquego, jest romantycznym ciotą. Chyba gorzej byc nie może. Inny przykład. Pewien taki jeden, co ostatnio tamtaramtaś okazytwał sie jak to powiedział pan Feanor oziębłym skrw. nigdy go nie lubiłam, w towarzychu kolegów grał postać takiego pakero i w ogóle. Co sie okazało spotkałam sie znim na pewnj imprezie. Doszło do kilku rzeczy i okazał sie (O dziwo!) niesamowicie romantyczny, czuły, opiekuńczy, niewierzyłam że to ten sam facet! Smile Już niedługo mój.. narazie nie oficjalnie:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
czar Płeć:Kobieta

Dołączyła: 08 Lut 2007
Posty: 5
PostWysłany: Wto 13 Lut, 2007 14:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmm... ja osobiście nie lubie przesadnie romantycznych i wrazliwych chłopców... Dla mnie to jest z deko nudne..bardziej kręcą mnie szaleni Mr. Green (bez przesady oczywiscie Mr. Green)!Ale na swiecie jest mnóstwo dziewczyn mających inny gust Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |