| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Sailor Moon
Autor Wiadomość
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Nie 18 Lut, 2007 12:15   Sailor Moon Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Każdy z nas chyba oglądał tą bajkę za młodu na TV polsat "Czarodziejka z księżyca" przygody nastolatki która zostaje jedną z czrodziejek i ma za zadanie uratować świat przed złem.
Co sądzicie o tej bajce ?
Czy byłaby możliwość wprowadzenia jej na nowo na antenę czy jest zbyt agresywna itp. na przekór poglądom religijnym ? Cool
Odpisujcie Smile

_________________
"Wiem, że nic nie wiem"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Nie 18 Lut, 2007 15:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

sailor moon agresywna? błęhehehehehehehhehehehehehhehehehehehehehhehehehehehehehhehehehehehehhe


no jasne, ze ogladałam, sie mnie podobało wtedy : P
teraz nie wiem czy bym to mogła ogladac;]

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Nie 18 Lut, 2007 15:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zbytnio nie pamietam o czym to, ale pamietam ze ogladalam i bylo fajne. Nawet mama mi kupila puzzle biggrin

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Juchu:) Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 12 Sty 2007
Posty: 69
PostWysłany: Nie 18 Lut, 2007 15:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też to oglądałam Very Happy Kiedy to było... nawet nie pamiętam jak się nazywały te czarodziejki Very Happy
A co do wprowadzenia na antenę to wśród podstawówki o ile wiem to teraz panuje moda na "Witch" i "Winx". (siostrzenica mnie tym zawsze zanudza)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
159348
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Nie 18 Lut, 2007 16:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No, mysle ze zamiast Witch powinni dac Sailor Moon

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
PostWysłany: Nie 18 Lut, 2007 23:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Marcia10 napisał/a:
No, mysle ze zamiast Witch powinni dac Sailor Moon

no jestem właśnie takie samego zdania, ale są spekulacje co do tego bo o ile pamiętacie były tam scenki typu homoseksualistki, czasami bohaterki niby były nago i takie tam.. a co do kościoła to sądzą, że to szatańska bajka. nom nie powiem niektóre sceny nie powinny być widziane przez najmłodszych widzów... nie wiem co niektorym ludziom odbilo... ja wychowalam sie na tej bajce i jak do tej pory nie jestem jakas dziwna ani opetana nie czynie zle...

_________________
"Wiem, że nic nie wiem"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Nie 18 Lut, 2007 23:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

bo te dwie czarodziejki to byly lesbijki.
ale zadnych scen nie bylo. ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
PostWysłany: Pon 19 Lut, 2007 12:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere napisał/a:
bo te dwie czarodziejki to byly lesbijki.
ale zadnych scen nie bylo. ;p

czy ja wiem jak one gadały do siebie teksty typu "jak zostaniemy same to ci coś dobrego i fajnego zrobie..." Wink

A właśnie pamięta ktoś może czy główna bohaterka będzie z tym co różą rzucał ? Jakiś TXIDO MASK Smile

_________________
"Wiem, że nic nie wiem"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Pon 19 Lut, 2007 16:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Taxido?.. chyba wkońcu byli razem, nie pamiętam.

Sailor Moon to anime, na której wychowało się pokolenie japońskich nastolatek i nastolatków. To taka Załoga G, Dragon Ball, czy aktualnie Naruto (chociaż chyba przez fillery to anime straciło w cholere fanów). Japonia ma inny pogląd na nagość - wg. mnie o wiele bardziej dojrzały - co jest złego w nagiej pieknej dziewczynie w anime? Tylko podziwiać trzeba. Idiotyzmem jest podejście, że wszystko co nagie to zakazane, złe, etc. A przecież nie tak daleko nas, bo w Grecji kilkanaście wieków temu piękno ludzkiego ciała było sztuką. Niestety, kultura stworzona przez chrześcijan, w tej kwestii wg. mnie bardzo kuleje.

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |