| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
WITCH!
Autor Wiadomość
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Wto 13 Sty, 2004 23:09   WITCH! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czy któraś(lub któryś) z forumowiczek (i forumowiczów) jest fanka/fanem WITCH!?Jeśli tak,to piszcie na PW,adres e-mail(idulec@poczta.onet.pl)lub na gg(1868191).
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
Tisiana Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Cze 2003
Posty: 366
PostWysłany: Sro 14 Sty, 2004 09:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słyszałam że jest to fajne czasopismo...ale nie zbieram tego...nigdy nie czytałam więc nie powiem że to jest fajne lub głupie...nie jestem tego fanką...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1104532
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Sro 14 Sty, 2004 22:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Aha..jeśli chciałabyś się zapoznać z tym czasopismem,możesz wejsć na najlepsza Polską stronę o WITCH- www.cornelia.xu.pl Very Happy Jest jeszcze parę(a raczej duuuuuuuużo Smile ),ale nie pamiętam adresów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
Xesquio Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 28 Sie 2003
Posty: 217
PostWysłany: Czw 15 Sty, 2004 18:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmm na pewnym czacie pare panienek rozmawialo na temat tego czasopisma ale z tego co od nich uslyszalem to raczej niejest dla płci męskiej Razz

_________________
Kiedy zapada noc dla innych... dla mnie zaczyna sie dzien...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer ICQ
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 15 Sty, 2004 19:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

sama może czytałam pare numerków tego ale moim skromnym zdaniem to nie jest manga original jak to sie mówi tylko taka amerykańska imitacja, a czaspoismo dosć fajne podobało mi sie...

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Czw 15 Sty, 2004 21:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Xesquio(czy jakoś tak):zbieram Witch od pierwszego numeru-są w nim na końcu listy od czytelników.Już dużśo razy był poruszany temat czarodziejów.Parę razy chłopacy pisali do redakcji pisma z prośbą,by zamiszczała ona jakieś artykuły dla chłopaków-czarodziejów. Very Happy Jedyne,co nie nadaje się zbytnio do uzytku przez chłopaków,to prezenty(wiesz-łańcuszki,talizmany(czasem błyszczyki))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
Xesquio Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 28 Sie 2003
Posty: 217
PostWysłany: Pią 16 Sty, 2004 14:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

panienka_wierzba napisał/a:
sama może czytałam pare numerków tego ale moim skromnym zdaniem to nie jest manga original jak to sie mówi tylko taka amerykańska imitacja, a czaspoismo dosć fajne podobało mi sie...


I dobrze zauwazylas poniewaz do animacji przylozyli reke niemcy ;] a propos ja tego nienazwe mangą i kto mowi na to manga ten obraza mienie realnej mangi <: . Pozdro

_________________
Kiedy zapada noc dla innych... dla mnie zaczyna sie dzien...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer ICQ
Girl Zone Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 12 Wrz 2004
Posty: 111
PostWysłany: Czw 16 Wrz, 2004 19:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja jeste fanką witcha oto moj nr gg
4926757
PS Mam nadzieje ze odpiszesz Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9927062
mozaika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Posty: 6
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 22 Wrz, 2006 14:14   Re: WITCH! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wink Hej.Uwielbiam witch i mam prowie 40 gazetek.Rodzice narzekają że to tylko strata pieniędzy. Mad Ale po czsie mama zaczeła czytać gazetki i teraz gdy zapomnę że wychodzi nowe wydaniesama mi o tym przypomina. Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

PS.Proszęo odpisanie!!!!!!!!!!!!!!
Cytat:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Pią 22 Wrz, 2006 15:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mozaiko: wiem, że jesteś nowa i (jak już mówiłaś) nie zaznajomiłaś się jeszcze z tym forum, więc nie będę krzyczeć, ale dam Ci radę na przyszłość: staraj się nie odnawiać starych tematów (ostatni post tego był 16 września... 2004), a zwłaszcza tych z prośbą o pomoc. Wink
A co do Witch, to nie mam o nich zdania, mogą sobie być, ale zagorzałą fanką to ja nie jestem. ;]

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Pon 19 Lut, 2007 16:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witch to nie manga

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |