| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Ratujmy Doline Rospudy!
Autor Wiadomość
ewamarchewa Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 01 Sty 2006
Posty: 250
PostWysłany: Czw 15 Lut, 2007 18:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Podpisałam Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8168309
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Pią 16 Lut, 2007 07:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ta..a potem narzekają, że autostrad nie ma, mi tam rurka, nie jawię do zwierząt sympatii szczególnej jak przeszkadzają ludziom ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sro 28 Lut, 2007 23:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ciekawy list z ostatniej Angory. Nie wiem jak Was, ale mnie przekonuje bardziej niż Wajrak w GW i tzw. ekolodzy.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 01 Mar, 2007 08:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O Rospudzie nie da się normalnie rozmawiać. Jedni mają swoje poronione idee miliardowych kar na Polskę, zniszczenia super-ważnego i unikalnego środowiska oraz dojścia do samych wrót piekieł, a inni wiedzą dobrze o co tak naprawdę chodzi, pierwsi drugim nigdy nie uwierzą, więc można się tylko pokłócić.

Ale przecież nie będę nikogo oskarżał, że na Dolince ktoś chce zarobić (Wielcy ekolodzy, zieloni, robole, architekci i media, czyli jak zwykle, tylko czasami obchodzi się bez mediów), bo dużo by pisać, a kto ma inne zdanie - I tak takie będzie miał, nikogo tym nie przekonam.

Sprawa Doliny Rospudy wcale nie jest jakkolwiek rzecz ujmując sprawą ważną czy wielką, po prostu zwyczajną walką o forsę. Z początku nawet byłem zdziwiony że tak długo media się tym zajmują - ale szybko zauważyłem że zainteresowanie mediów wzbudza zainteresowanie ludzi, a zainteresowanie ludzi nakręca nacisk Rządu na Zielonych, Unii na Polskę, Zielonych na Rząd, tej pipidówy która ma problem z TIR'ami na wszystkich - A pula ciągle rośnie.

Wszystko idzie o kasę, Dolina nie ma tam dla nikogo najmniejszego znaczenia i nikt się nią nie przejmuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 01 Mar, 2007 15:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Wszystko idzie o kasę, Dolina nie ma tam dla nikogo najmniejszego znaczenia i nikt się nią nie przejmuje.

Ja myślę, że ci "ekolodzy" naprawdę wierzą, że mają jakąś misję. To trochę jak z wysadzającymi się fanatykami islamskimi. Chociaż w Szkle Kontaktowym słyszałem inną teorię, że oni po prostu szukają okazji by wejść na drzewo, tak jak kibole szukają okazji do bójki.

A tak poza tym, jakby ci "ekolodzy" byli naprawdę ekologiczni, to za ich sprawą już dawno dostawalibyśmy w supermarketach papierowe torby zamiast plastikowych.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |