| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
"Jestem niedysponowana"
Autor Wiadomość
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 12 Wrz, 2003 20:27   "Jestem niedysponowana"

Czy kiedy ma się okres trzeba na Wf-ie dawać usprawiedliwienie, czy wystarczy powiedzieć "Jestem niedysponowana"?
Przejdź na dół
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pią 12 Wrz, 2003 20:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
a czy naprawde nie mozesz ćwiczyć z powodu okresu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 12 Wrz, 2003 20:41   

W pierwszych i ostatnich mogę, ale nie w tych drugich, trzecich, kiedy bolą mnie uda. No i mam grubą podpaskę, bo wolę nie zmieniać ich w szkole Embarassed ....
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pią 12 Wrz, 2003 20:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
wydaje mi się że możesz powiedziec że jestes niedysponowana
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Pią 12 Wrz, 2003 20:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja musiałam dać karteczkę bo inaczej to pani mysli sobie że ja kłamie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lilly Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 07 Cze 2003
Posty: 289
PostWysłany: Pią 12 Wrz, 2003 21:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mama mi mówiła, że jak mnie w szkole złapie, a jest to przed w-f'em, to musze powiedzieć: Jestem niedysponowana! A najgorsze jest to, że ja mam...PANA...od w-f-'u, i moja mama tego nie rozumie, ze sie tego wstydze, chociaż to mormalne i w miare możliwości będę sie starała przynosić karteczki z usprawidliwieniem, nawet taki na wszelki wypadek Laughing gdyby mnie w szkole złapał...Oj, żebym miała wtedy podpaske!

_________________
Może kiedyś tu jeszcze zajrzę. Nie wiem, jak mi się zachce... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3571565
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 12 Wrz, 2003 21:13   

Rozumiem cię... Też mam pana od Wf-u, na dodatek to wychowawca (od siedmiu boleści wychowawca zresztą)... Tylko, że ja nie miałam jeszcze okresu w szkole, ale jak dzięki temu można się wykręcić od Wf-u to super... Nie lubię ćwiczyć, za to uwielbiam siedzieć na parapecie czy gdzieś i się gapić jak się ludzie męczą... Heh...
Powrót do góry
Anya Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 03 Wrz 2003
Posty: 158
PostWysłany: Pią 12 Wrz, 2003 23:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

co do grubości podpaski - gruba nie znacyz bardziej chłonna te przed nocnymi alwayski są dośc chudawe a mi wsytarczaja spokojnei na wuef i raczej nie sa jakies widoczne. tylkoz zaloz ciemne spodenki biggrin nie wiem, jak narazie dwa wułefy ćwiczyłam jako niedysponowana, wiec wielkich doświadczen nie mam - ale spodenki mozna zmienic w taki spsoob by podpsaki nie ujawniac i zarazem nie byc "ze skapą" RazzP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 13 Wrz, 2003 09:07   

Z ciemnymi spodniami nie ma problemu, bo ja noszę tylko ciemne ubrania Laughing Ej, widziałam kiedyś takie fajne Alwaysy, szerokie i długie, cienkie (ale takie bardzo chłonne z takimi specjalnymi kółeczkami) i jeszcze ze skrzydełkami... Wiecie, jaki to były Alwaysy? Aha, opakowanie było fioletowe.
Powrót do góry
hajdulka
Junior
Junior


Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 84
PostWysłany: Sob 13 Wrz, 2003 10:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja polecam bella 2003

sa cienkie i maja takie boki zeby nic ci nie wycieklo....

a w tym miejscu gdzie najbardziej zawsze jest podpaska ubrudona jest troche brusza... Smile

_________________
zakochalam sie w 2 chlopakach .. i co ja mam zrobic?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Sob 13 Wrz, 2003 12:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nene napisał/a:
Wiecie, jaki to były Alwaysy? Aha, opakowanie było fioletowe.


Ja wiem Very Happy... Używam ich na noc... nazywają się Always Ultra plus Night, albo Always Ultra Night... (nie wiem czy pisze plus czy nie)... skończyły mi się, więc nie mogę sprawdzić Laughing ... Są niezawodne ! Very Happy
Używam ich tylko na noc (w dzień za bardzo denerwuję się, że ktoś zobaczy).... no ale przecież one są na noc Laughing !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anya Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 03 Wrz 2003
Posty: 158
PostWysłany: Sob 13 Wrz, 2003 13:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nene napisał/a:
Ej, widziałam kiedyś takie fajne Alwaysy, szerokie i długie, cienkie (ale takie bardzo chłonne z takimi specjalnymi kółeczkami) i jeszcze ze skrzydełkami... Wiecie, jaki to były Alwaysy? Aha, opakowanie było fioletowe.


Właśnie ja takich używam Razz Nazwyają sie always ultra super plus, i są przed night alwayskami Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wiktoria


Dołączył: 14 Wrz 2003
Posty: 14
PostWysłany: Nie 14 Wrz, 2003 16:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A u mnie w szkole nie ma czegoś takiego jak niećwiczenie z powodu niedyspozycji.. Confused

_________________
WhEn CaNdLeS aRe OuT, aLL cAtS aRe GrEy, ThEy SaY cAtS aLwAyS FiNd ThEiR WaY...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Nie 14 Wrz, 2003 19:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Okres różnie objawia sie u różnych osób...niewyobrażam sobie bym musiała ćwiczyć na w-f gdy zwijam się z bólu podbrzusza, tylko dlatego ze moja szkoła ma takie zasady!
To jest okropne...jak można być takim egoistycznym Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anya Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 03 Wrz 2003
Posty: 158
PostWysłany: Nie 14 Wrz, 2003 20:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

róznei bywa, to chyab od nauczyciela zalezy. nasza powiedziała że mamy ćwiczyć, tylko neiktorych cwiczen ciezkich by nei dawla nam, a jesli bedziemy sie szczegolnei źle czuć to mzoemy nie cwiczyc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |