| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
czy to tez narkotyk
Autor Wiadomość
Gość
PostWysłany: Pią 08 Sie, 2003 01:59   

Anonymous napisał/a:
mowcie mzoe konkretnie a nie farmazony piszecie
mozliwe!!!!

Niemożliwe jest to aby zmarły wstał z Grobu przed zmartwychwstaniem
niestety możliwe jest aby ktoś uzależnił się po pierwszym razie od miękkiego czy twardego to poprostu zależy od psychiki każdego z osobna co do twoich wywodów to panie szanowny Deg pisze same przemyślane posty i nie wydaje mi się iż nie zna tematu o którym pisze w przeciwieństwie niestety do Ciebie
Można mieć tylko nadzieję iż wielu młodych którzy to czytają będą się sugerować tym co pisze Deg a nie tym co piszesz ty albowiem z treści twego postu wnioskuję że sam chodzisz przydymiony i jeszcz będziesz komuś wciskał kit że tak jest OK nie masz racji koleś tylko tyle Ci powiem i idę spać
Przejdź na dół
Fruźka
Junior
Junior


Dołączył: 12 Sie 2003
Posty: 73
PostWysłany: Wto 12 Sie, 2003 16:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Znowu się wypowiem tutaj JA biggrin. Trawka nie uzależnia fizycznie tylko psychicznie co jak wiadomo prowadzi do sięgania po mocniejsze środki odurzające, tj. Amfetamina, Heroina ... Każdy wie o co chodzi. Choć nauczyciele w szkołach i inne "kompetentne" osoby wmawiają nam że trawa to narkotyk wcale tak nie jest. Jeżeli ktoś jest dociekliwy to niech poczyta sobie o RASTAFARIANIŹMIE. U kogoś na forum widziałam taki podpis i to chyba wszystko wyjaśnia : "Nie ma rzeczy złych. Wszystko jest dobre, tylko nie wszędzie, tylko nie zawsze, tylko nie dla wszystkich"...

Chrońmy Zieleń Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Fruźka
Junior
Junior


Dołączył: 12 Sie 2003
Posty: 73
PostWysłany: Wto 12 Sie, 2003 16:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A i tak najgorsze co może być to są środki wziewne - kleje i wszystko to co się wdycha... W mojej szkole koleś chodził na wagary i z kumplami na chacie wdychali gaz od zapalniczek. Pewnego dnia jednemu z nich przestało bić serce a zjarani koledzy zamiast na pogotowie zadzwonili do ojca tego chłopaka. Zanim on przyjechał chłopak nie żył... Po środkach odurzających robi się różne dziwne rzeczy, najczęściej takie których nigdy nie zrobilibyśmy "na trzeźwo". Lepiej nie sięgać nawet po dragi jeśli ma się słabą banie... Wszystko działa na naszą psychikę...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
cornelia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 24 Sie 2003
Posty: 121
PostWysłany: Pon 01 Wrz, 2003 11:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kluho napisał/a:
witam to jest moj piewszy post wiec napisze ze wg mnie trudno jest sie uzaleznic od narkotykow a tymbardziej miekkich
ja palilem 2 lata i przestlem (juz 2 lata nie pale Smile a wokolo mnie pala znajomi )


Raczej łatwo

_________________
I'm going nowhere...Could be, I'm already there?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9390031
oska
Gość
PostWysłany: Sob 13 Wrz, 2003 19:36   

A ja wam powiem tak mam 15 lat wczoraj wróciłem z wycieczki wypaliłem przez 3 dni 8 fajek (3, 4 dziennnie) 2 działki trawy . jakoś mnie już nie korci żeby palić dalej .. paliłem pierwszy raz ...... Ale teraz już jakoś mnie nie korci żeby to zrobić znów .. Wiem jak to smakuje ...

Pozdrawiam
(nie) uzależniony Wink
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Sob 13 Wrz, 2003 23:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

I całe szczęście Wink

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |