| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Stary mistrz kontra nowa krew

Czy Naruto jest godnym następcą Fragon balla?
Tak
72%
 72%  [ 8 ]
Nie
27%
 27%  [ 3 ]
Głosowań: 11
Wszystkich Głosów: 11

Autor Wiadomość
Ombre w Pelerynie Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 60
PostWysłany: Czw 30 Cze, 2005 12:42   Stary mistrz kontra nowa krew Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dragon ball, jedne z najpopularniejszych anime na świecie, kontra Naruto, które bardzo dobre się prezentuje. Które anime uważacie za lepsze i dlaczego? Czy Naruto wg was jest godnym następcą Dragon balla?

_________________
Have you ever had a dream?
or is life just a trip?
a trip without chances
a chance to grow up quick
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2162361
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Czw 30 Cze, 2005 22:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nikt Ci nie odpisze, bo wszyscy (no może prawie) się poobrażali ;P

_________________
Klik!
Przygody czerwonego trampka ;P
"Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba..." biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Czw 30 Cze, 2005 22:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

obie serie uwazam za trywialne i bezwartosciowe, staram nie zawracac sobie nimi glowy.

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 01 Lip, 2005 08:58   

altruista napisał/a:
obie serie uwazam za trywialne i bezwartosciowe, staram nie zawracac sobie nimi glowy.

Co nie znaczy, że po długim i męczącym dniu nie można ich obejrzeć dla rozrywki :]
Powrót do góry
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Sob 02 Lip, 2005 07:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem Naruto nie ma szans, Dragon Ball to anime tka kultowe i rozpowszechnione, ze kazdy je widzial i slyszal o nim, a Naruto musialoby wręcz wyjsc z siebie by je przebic(ew. doronac).

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sebo Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Cze 2005
Posty: 380
PostWysłany: Nie 03 Lip, 2005 08:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Naruto nie ma szans chyba że wśród młodych którzy nie wiedzą co to Dragon Ball

_________________
I love my sweet heart
....zamknięty cały świat w króciutkim słowie "MY"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6345828
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Nie 14 Sie, 2005 11:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

[zaraz rzucą się na mnie wszyscy fani DB]

IMO DB przegrywa poprzez K.O. z Naruto - po pierwsze dlatego, że Naruto ma o wiele więcej wątków niż DB - każda z postaci ma swoją jakby bardzo rozbudowaną historię - poczynając od Hatake Kakashiego a kończąc na Sasuke, Orochimaru, rodzie Hyouga, Itachim, Tsunade, Zabuzie, Naruto i długo mógłbym jeszcze tak wymieniać - a DB? schemat - pojawia sie zły pan kopie wszystkim tylki, przybywa Goku i rozciera go o podłoge. Co do walk - wystarczy obejrzeć walkę Naruto z Sasuke albo Hokage 4 z Orochimaru, żeby zobaczyć prawdziwą moc animca jakim jest Naruto. Sprawdzcie sobei ilosc downloadów, kiedy pojawia się nowy ep Naruto na torrencie - jeszcze ŻADNE anime tyle nigdy nie miało. Piękne w Naruto jest to, iż praktycznie nie ma postaci bezwartościowej - w DB jak ktoś jest zły, to jest zły [wyjątek - cyborgi, vegeta, piccolo] natomiast wystarczy popatrzeć na Haku, Zabuze, czy też Gaare - postacie z początku wydające się złe, a tak naprawde jakże są tragiczne i szlachetne. W ogóle co ja wam będę pisał - lepiej ściągnijcie sobie 100 epów naruto lub przeczytajcie 200 chapterów, żeby móc się wypowiadać na jego temat a nie piszcie [chociażby jak Ombre] swoich opinii po obejrzeniu 10 epów :/ Wkurza mnie to, że można w ten sposób oceniać całe anime [no chyba, że FMA - bo FMA sux XD]

\m/ TRIGUN \m/

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Zibolo Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 3
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sro 25 Kwi, 2007 19:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hehe mi sie bardziej podoba Naruto ogladalem wszystkie odcinki DB i cala stara wersje naruto i 10ep nowej wersji i jest bardzo fajne... popieram mojego przedmowce...DB nie ma zadnych szans z Naruto...Naruto jest bardziej rozbudowany... Very Happy Ludzie ogladnijcie 50-100 lub wiecej odcinkow danego anime i dopiero go oceniajcie!! Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7440711
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Czw 26 Kwi, 2007 11:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Naruto, zdeczydowanie. Jak widze Dragona to po prostu leje, jak mozna cos takiego ogladac...

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Ikej Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 40
PostWysłany: Wto 01 Maj, 2007 21:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

altruista napisał/a:
obie serie uwazam za trywialne i bezwartosciowe, staram nie zawracac sobie nimi glowy.

Też tak sądze

Ale myśle że Naruto jest lepszy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 05 Maj, 2007 21:19   

Ja tam nie oglądałam Dragon Ball.
Widziałam jeden odcinek jak jakiś gość walczył i miał na sobie 20-kilogramowe ciuchy.
Powrót do góry
Sir Józek Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 9
PostWysłany: Pon 21 Kwi, 2008 09:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Natalie Hetfield napisał/a:

Widziałam jeden odcinek jak jakiś gość walczył i miał na sobie 20-kilogramowe ciuchy.


Hah no właśnie ;] Najgłupsze w DB jest to, że jeden typek wchodzi do pokoju i sam rozwala trzydzieści osób (nadal mając na sobie 20-kilogramowe ciuchy xD)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kurz Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 92
PostWysłany: Nie 27 Lip, 2008 18:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sir Józek napisał/a:
Natalie Hetfield napisał/a:
Widziałam jeden odcinek jak jakiś gość walczył i miał na sobie 20-kilogramowe ciuchy.
Hah no właśnie ;] Najgłupsze w DB jest to, że jeden typek wchodzi do pokoju i sam rozwala trzydzieści osób (nadal mając na sobie 20-kilogramowe ciuchy xD)

Ale to jest przeciez anime i nie musi być realistyczne.

Co do tematu.
Trugny wybór. Drago Ball ma ładniejszą kredkę, a Naruto, według mnie, ciekawszą fabułę.
I w ankiecie brakuje odpowiedzi "nie mam zdania".

_________________
//
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |