| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
"Jestem niedysponowana"
Autor Wiadomość
Bike_chan Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 22 Sie 2003
Posty: 148
PostWysłany: Pon 15 Wrz, 2003 16:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiktoria napisał/a:
A u mnie w szkole nie ma czegoś takiego jak niećwiczenie z powodu niedyspozycji.. Confused

No u nas tez nie.
A jak sie ktos uprze, to mi wpisuje punkty ujemne i brak stroju czy coś w ty stylu. tak że generalnie jak chcesz nie cwiczyc, to musisz przynieść zwolnienie... Smile

_________________
... to wszystko zależy od ciebie, do kogo będziesz strzelał
to wszystko zależy od ciebie, za co i kogo bedziesz umierał ...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1444473
Nieznajoma13 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 14 Sie 2003
Posty: 52
PostWysłany: Pon 15 Wrz, 2003 17:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja kiedyś powiedziałam, że jestem "niedysponowana"
to głupia facetka od w-f zaczeła się przy cąłej klasie pytać czemu....
i się smiać wogole a ptrzeciez nie powiem przy wsxzystkich, że mam okres!!!!!!! to była jeszcze podstawówka!!!!!!!!!!Ta facetka to głupia dobrze, że juz jestem w gimnazjum i mnie nie uczy..... Very Happy

_________________
Próbowałam wielu rzeczy i za każdym razem
pamiętałam żeby żaden kamień nie stał się głazem,
żeby droga była prosta, a sumienie czyste...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bike_chan Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 22 Sie 2003
Posty: 148
PostWysłany: Pon 15 Wrz, 2003 19:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nieznajoma13 napisał/a:
Ja kiedyś powiedziałam, że jestem "niedysponowana"
to głupia facetka od w-f zaczeła się przy cąłej klasie pytać czemu....
i się smiać wogole a ptrzeciez nie powiem przy wsxzystkich, że mam okres!!!!!!! to była jeszcze podstawówka!!!!!!!!!!Ta facetka to głupia dobrze, że juz jestem w gimnazjum i mnie nie uczy..... Very Happy

A czu nie powiesz?
Przecież one tez maja, więc czego sie wstydzić... Smile

_________________
... to wszystko zależy od ciebie, do kogo będziesz strzelał
to wszystko zależy od ciebie, za co i kogo bedziesz umierał ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1444473
Gość
PostWysłany: Wto 16 Wrz, 2003 13:38   

[quote="Bike_chan"
A czu nie powiesz?
Przecież one tez maja, więc czego sie wstydzić... Smile[/quote]

One mają?Chodzi przy całej klasie chłopaki też tam są!
Oszalałeś?
Powrót do góry
Marcinek Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączył: 23 Kwi 2003
Posty: 251
PostWysłany: Wto 16 Wrz, 2003 20:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W moim gimnazjum dziewczyny 3 razy w ciągu semestru mogą zgłosić niedyspozycję, z tego co pamiętam, co nam nauczyciele nawijali na lekcji organizacyjnej. Hmm... to raczej niezbyt dobre rozwiązanie, bo przecież okres mają częściej niż 3 razy w ciągu semestru, czasem wfy są dwa dni pod rząd i w ciągu jednego okresu mogą stracić dwie niedyspozycje :/.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Czw 18 Wrz, 2003 12:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U nas w gimanzuj nie pozwajlają nie ćwiczyć bez zwolnienia. NAwet jesli masz okres jestes zmuszona ściwczyc (Sad w podstawówce tak nie bylo :/)

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Monia:)13
Gość
PostWysłany: Czw 18 Wrz, 2003 15:51   

U mnie w gimnazjum pan od w-f powiedział, że można nie ćwiczyć z powodu niedysozycji, ale trzeba przynieść zwolnienie od pielęgniarki Very Happy
A jak to nie pomoże lub jak się wstydzicie to możecie przecież poprosić mamę aby napisała Wam zwolnienie z powodu przeziębienia Twisted Evil
Ja tak robiłam w podstawówce Twisted Evil
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 21 Wrz, 2003 21:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

cze!
Według mnie nie można wtedy ćwiczyć. No wiesz...Kiedy masz okres i wysilasz się fizycznie leci baaardzo dużo krwi. Zależy jakiego masz nauczyciela(lepiej nauczycielke Wink ) np. moja koleżanka powiedziała do faci " dostałam pierwszy okres moge nie cwiczyć?" Inne(które już maja pare okresow za soba) mówia bez tego "pierwszy". I im pozwala. Zależy z kim ty masz.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
akacja
Gość
PostWysłany: Pon 22 Wrz, 2003 17:20   

ja jeszcze nie mam okresu wiec nie mam problemu ale myśle że bałabym się powiedzieć pani od wf że jestem niedysponowana...nawet pani chyba probowalabym cwiczyc a jak nie no to bym powiedziała ze mnie strasznie boli noga i nie moge ćwiczyć. Jakoś bym się wykręcałą Very Happy
Powrót do góry
Anya Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 03 Wrz 2003
Posty: 158
PostWysłany: Pon 22 Wrz, 2003 19:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ale czemu odrazu przekreślasz ćwiczenie??? ja tam przechodze bez bólów i moge ćwiczyć bez większego problemu Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Pon 22 Wrz, 2003 20:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Anya ale nie każda tak ma...są takie dziewczyny które naprawdę nie mogą ćwiczyć!
Ja mam szkoołe the best! (w porównaniu z tymi co tu czytam)
Gdy u nas dziewczyny zgłaszają niedyspozycję to nie ćwiczą!
Fajnie mamy nie? Nio chybaże któreś chcą ćwiczyć....to wtedy obowiązkowo są zwolnione (i tego pilnie sie u nas w szkole przestrzega) z ćwiczeń wysiłkowych (np. biegi, sprawdziny...)
I naprawdę nie pojmuję jak można być takimi egoistami Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Pon 22 Wrz, 2003 21:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Eee...po co nosisz grubą podpaskę?Wydaje Ci się,że ona więcej chłonie?Wcale nie,ja jeszcze nie mam miesiączki,ale w szóstej klasie,przybyłaSmile do naszej szkoły taka pani,która przeprowadziła 1 lekcję.Udawadniała nam to,że gruba podpaska wcale nie wchłania lepiej,od,np.3 milimetrowej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Wto 23 Wrz, 2003 22:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wstrzymanie się od wszystkich trudniejszych ćwiczeń jest ważne nie z powodu bólu, ale z powodu możliwości wystąpienia krwotoku. Nie lekceważcie tego. Okres = rezygnacja ze wszystkich trudniejszych ćwiczeń i wogóle ze wszystkiego co wymaga siły.

Idda - masz 100% racji z tymi podpaskami

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anya Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 03 Wrz 2003
Posty: 158
PostWysłany: Czw 25 Wrz, 2003 20:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie wiem jak to jest, ale podczas okresu wykonywałam serio dużo rzeczy któe wymagają siły, a krwawienie z tego co się dowiedziałam było małe!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Czw 25 Wrz, 2003 23:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bo nie każdy wysiłek spowoduje krwotok.
Wysiłek zwiększa RYZYKO wystąpienia krwotoku.
Gdy już będziesz miała krwotok, to musztarda po obiedzie - nie będzie co z tym zrobić. Dlatego lepiej zapobiegać niż leczyć i przez te kilka dni wstrzymać się od cięższych prac i ćwiczeń.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |