| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Imprezka odwołana z powodu kuzynki...
Autor Wiadomość
Inversja Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 08 Sty 2005
Posty: 386
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sob 14 Maj, 2005 20:03   Imprezka odwołana z powodu kuzynki... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak wiecie moja mama nie żyje opiekuje się mną ciocia i kuzynka. Za tydzień mam urodzinki i robie imprezke. wczoraj się dowiedziałam że będe mieć bodygarda w kuchni tzn. moja kuzynka stwierdziła że niewiadomo co nam może przyjść do głowy i od godziny 16.30 do 22.00 będzie siedzieć i nas pilnować!! W zeszłym roku tak nie było. Przyszła raz na 2 godziny i tyle!! A teraz... kurde jak ją przekonać że nie zapraszam do domu narkomanów pijaków gwałcicieli!! hlep plisss

P.S
Nadal mam szlaban na neta Wink
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Sob 14 Maj, 2005 20:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale czemu od razu odwaływać imprezke.
Może twoja kuzynka chce się dołączyć do zabawy Twisted Evil .
A co ty tam takiego chcesz robić że przeszkadza ci obecność kuzynki ?? xDD Twisted Evil .
Zapewne jej nie przekonasz ale musisz próbować xDD.
Nawijaj że nic się nie będzie działo i wszystko będzie dobrze xD.
Albo kup jej bilet na SW Revenge of the Sith Twisted Evil .

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 14 Maj, 2005 21:37   

Napewno nie odwołuj imprezki! Zrób kuzynce na złość, nie zwracaj na nią uwagi i baw sie świetnie Very Happy Spróbuj z nią jeszcze raz na spokojnie pogadać, a może powiedziała to tylko,żeby Cie ''podjarać'' i wcale nie będzie Was pilnować? Nie patrz na to z tej ciemnej strony, i znajdź w tym coś pozytywnego Smile Miłej zabawy!
Powrót do góry
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 14 Maj, 2005 22:29   

Tak jak napisała BlackLady nie zwracaj na nia uwagi i nie odwoluj imprezki:) ona bedzie siedziala w kuchni a ty w pokoju z innymi wiec poprostu baw sie dobrze. Zobaczysz bedzie spoko:)
Powrót do góry
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Nie 15 Maj, 2005 07:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

o boze, po co zaraz odwolywac? jak napisali poprzednicy najlepiej olewaj kuzynke i juz =] po co masz sobie zepsuc urodziny?
pozdro

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 16 Maj, 2005 12:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kuzynka pewnie zrozumie to ze to jest imprezka, i poki nie bedziecie rozrabiac, przesadzac z alkoholem itd nie bedzie wam wchodzic w droge.. tez pewnie lubi sie zabawic..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AŚKA Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Kwi 2007
Posty: 112
PostWysłany: Czw 10 Maj, 2007 17:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a czyżbyś planowała robić coś 'zabronionego' jeśli obecność kuzynki miałaby Ci przeszkadzać?? RazzRazzRazz rozumiem, że jej obecność może Cię krępować, ale: ciocia na pewno wie, że jesteś o rok starsza, a w tym wieku młodzież lubi się 'bawić'; Twoja kuzynka będzie siedzieć w kuchni, więc co Ci będzie przeszkadzać - przecież chyba nie macie zamiaru tam się bawić RazzRazzRazz

_________________
O! Cały TY... Na Twój widok totalnie mnie mdli... To właśnie Ty... Malutki iloraz... No ale masz spryt...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Czw 10 Maj, 2007 17:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kuchnia to bardzo fajne miejsce na zabawe wbrew pozorom (;

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Czw 10 Maj, 2007 19:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Temat z 2005 r. - zamykam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |