| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Kilka słów o mnie (deg)
Autor Wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pon 19 Sie, 2002 18:20   Kilka słów o mnie (deg) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cześć!

Od kilku dobrych miesięcy jestem już z Wami i staram się Wam pomagać. Abyśmy lepiej się rozumieli, powinniście conieco o mnie wiedzieć. Dlatego też zdecydowałem napisać kilka słów o sobie.

Jestem stosunkowo młody - mam 25 lat (pewnie dla niektórych z Was jestem prehistorycznym dinozaurem Wink. Od kilku lat jestem szczęśliwym mężem. To głównie dzięki mojej żonie sporo wiem o dziewczynach - nie mamy przed sobą tajemnic.

Staram się odpowiadać na Wasze pytania używając prostego i zrozumiałego języka. Unikam encyklopedycznych definicji, ponieważ bez trudu znajdziecie je w Internecie. Często posługuję się uproszczeniami. Robię to, abyśmy bardziej się rozumieli. Chcę być Waszym kumplem, przyjacielem.

Gdy moja wiedza okazuje się zbyt mała do rozwiązania Waszych problemów konsultuję się z moją siostrą. Moja siostra jest lekarzem specjalistą chorób dzieci i na codzień pracuje w specjalistycznym szpitalu dziecięcym. W razie potrzeby korzystam także z wiedzy kilku innych, zaprzyjaźnionych lekarzy o innych specjalizacjach.

Jeżeli krępujecie się zadawać pytania na forum, wówczas możecie do mnie napisać e-maila. Jednak namawiam do zadawania pytań na forum, ponieważ wtedy więcej osób może przeczytać odpowiedzi. Bardzo proszę o podawanie swojego wieku w pytaniach związanych z dojrzewaniem, ponieważ znacznie ułatwia to odpowiadanie na Wasze posty.

Mam jeszcze jedną, niezwykle istotną prośbę. Piszcie posty na forum wtedy, kiedy macie jakiś problem. Forum nie jest miejscem na opowieści fantastyczne. Szanujmy się wzajemnie i nie komentujcie wypowiedzi innych uczestników jako "głupie" itp. Starajcie się też nie używać wulgarnych wyrazów. Czasami macie problem z nazwaniem intymnych części ciała, jednak starajcie się unikać wulgaryzmów. Jeśli dochowacie tych zasad, będzie nam się świetnie korespondowało i rozwiązywało problemy.

Czekam na Wasze posty z problemami. Nie zawsze będę mógł odpisywać tego samego dnia - wybaczcie. Jednak zawsze będę się starał, aby moje odpowiedzi były kompletne, prawdziwe i kompetentne.

Na razie!

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pon 19 Sie, 2002 19:02   Posty przeniesione z poprzedniego Forum Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej!

Staram się systematycznie przenosić posty z poprzedniego Forum. Jest ich trochę, więc bądźcie wyrozumiali - potrzebuję na to trochę czasu. Efektem ubocznym przenosin są niewłaściwe daty wysłania poszczególnych postów. Dlatego też nie dziwcie się, że tak wiele jest postów napisanych w sierpniu 2002. To w zdecydowanej większości są posty z poprzedniego Forum. Mam nadzieję, że jakoś się w tym wszystkim połapiemy Wink

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Czw 18 Wrz, 2003 23:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ostatnio mniej bywam na forum, ponieważ urodziła mi się córka - Gabrysia. Jeśli jesteś ciekawa/ciekawy jej losów, zaglądnij na stronę http://gabi.best.pl

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |