| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
antyperspiranty
Autor Wiadomość
asiak1313 Płeć:Kobieta


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 15 Paź 2005
Posty: 24
PostWysłany: Nie 16 Kwi, 2006 23:49   antyperspiranty Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

po czym nie zostają ślady? po antyperspirancie "w sztyfcie" (takim białym), czy takim w kulce "wodnym"?
ja używam tego w sztyfcie no i mam problem, bo założę raz bluzkę, spocę się, niby wyschnie ale potem zostaje biały ślad. aha, czy jest coś takiego, że ogranicza pocenie się?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
weroskaaa Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 56
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Pon 01 Maj, 2006 14:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja uzywam w kulce... polecam Fa : )

pozdrawiam Razz: )

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gdulcia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 05 Maj 2006
Posty: 132
PostWysłany: Czw 25 Maj, 2006 21:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też mam Fa i cholera nic! Mi to żaden antyperspirant nie pomaga Evil or Very Mad

Co prawda nie jedzie ode mnie, a wręcz ładnie pachnie, ale plamy z potu mam na pół bluzki Mad A potem zosaje na bluzce taki żółtawy szlaczek Mad

Ehhh... Ten okres dojrzewania... Crying or Very sad Kiedy się skończy to pocenie się od nic nierobienia? Rolling Eyes

_________________
I'm stupid.
Today, tomorrow, always... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8732892
asiak1313 Płeć:Kobieta


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 15 Paź 2005
Posty: 24
PostWysłany: Pią 26 Maj, 2006 00:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gdulcia napisał/a:
Ehhh... Ten okres dojrzewania... Crying or Very sad Kiedy się skończy to pocenie się od nic nierobienia? Rolling Eyes


Nie wiem, czy to przez okres dojrzewania. Moja siostra ma 24 i od czasu kiedy była w moim wieku poci się tak bardzo jak ja. Ale to jest denerwujące, kiedy zdejmuję bluzkę i mam prawie do połowy mokrą plamę. A może z takim nadmiernym poceniem trzeba iść do jakiegoś lekarza- nadmiar hormonów czy co?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Almycha Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 14 Gru 2006
Posty: 115
PostWysłany: Wto 22 Maj, 2007 20:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja używam w spreju z avonu... w kulce zatykaja pory podpachami i to moze spowodowac raka

_________________
aLmYcHa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |