| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
allegro

Na allegro :
kupuję
60%
 60%  [ 9 ]
sprzedaję
0%
 0%  [ 0 ]
i kupuję i sprzedaję
40%
 40%  [ 6 ]
nie jestem zarejestrowany/a
0%
 0%  [ 0 ]
ani nie kupuję ani nie sprzedaję
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 15
Wszystkich Głosów: 15

Autor Wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 27 Maj, 2007 11:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bożena napisał/a:
Wystarczy uważnie przestudiować komentarze a nie kupować, bo taniej niż u innych.



Wiesz, ja się nacięłam kupując w sklepie internetowym, jedwab za prawie stówę i dostałam otwarty i rozcieńczony, recenzji negatywnych nie mają, bo kasują, moja też szybko zniknęła, sprzedają też na allegro i nie mają negatywnych, pewnie ludzie nie używali wcześniej oryginalnego jedwabiu i nie widzą różnicy. Wprawdzie dostałam zwrot, ale podkreślono że nie ze względu na rozcieńczenie, ale że mam prawo zrezygnować, no i sam sposób w jaki ze mną rozmawiano, z posądzeniem że to ja ich chcę oszukać, i cyniczne odzywki po prostu mnie bardzo zaskoczyły. A jeżeli sklepowi nie zależy na dobrej opinii, i zadowoleniu klienta, to co dopiero prywatnej osobie, która i tak mimo że dostanie jednego czy dwa negatywy będzie mogła dalej sprzedawać i oszukiwać. Nigdy nie wiadomo na kogo się natkniesz.. A dla przestrogi nie kupujcie na http://www.studio-urody.pl/ i od użytkownika allegro goldwell-prof Wink
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mała 13 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 370
PostWysłany: Nie 27 Maj, 2007 12:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja kupiłam kurtkę na allegro. wymiary dobre, rozmiar pasuje, ale była poplamiona (jakby czymś zalana, co sie nie odprało), na ramieniu przedziurawiona, i była brudna (tak jakby ktos nie uprał po rocznym chodzeniu). a na aukcji było napisane : w idealnym stanie, moja córka mało w niej chodziła". jak przysłąłąm jej zdjęcia z tymi wszystkimi wadami, to powiedziała że sama ją tak załątwiłam, a najpierw sie przyznała do błędu. ten użytkownik to oreganka1 (u mnie czarna lista)

_________________
<b>60 sekund smutku zabiera minutę szczęścia....</b>

Buziaki dla nieszczęśliwych... :* :*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4265272
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Wto 29 Maj, 2007 12:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Rzadko zaglądam na allegro. A jeśli już to na antyki : ) Korzystam z konta taty, ale jeszcze nie kupiłam nic dla siebie ani też nie sprzedałam, ale w najbliższym czasie mam zamiar sprzedać kilka książek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Wto 29 Maj, 2007 17:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja się ostatnio zarejestrowałem, wystawiłem grę przed wczoraj i już na następny dzień z rana telefon o odbiór, dziś gościu osobiście odebrał ode mnie towar ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Sro 30 Maj, 2007 14:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

o, no to mile powitanie na allegro. Nie chce ktos z was sprzedac tam zadnej komorki?

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Bartek_Rosik Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 17
PostWysłany: Sro 30 Maj, 2007 18:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Marcia10, ja sprzedaje SE K750i.Jak chcesz to możemy o nim pogadać na PW
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4868281
Bożena Płeć:Kobieta
Administrator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 31 Maj 2005
Posty: 126
PostWysłany: Pią 01 Cze, 2007 23:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
sprzedają też na allegro i nie mają negatywnych, pewnie ludzie nie używali wcześniej oryginalnego jedwabiu i nie widzą różnicy.


Nie koniecznie nie widzą różnicy. Często ludzie nie wystawiają negatywów, bo boją się nega odwetowego. Jeśli kupujący jest szykanowany to taką korespondencję trzeba zachować i napisać do Allegro. Gdy tacy cwaniacy dostaną ostrzeżenie to spokornieją i zaczną traktować Klientów z szacunkiem, albo zrezygnują.
Nie jest tak źle tylko nie można odpuszczać oszustom i chamom. To my ich uczymy, że mogą czuć się bezkarni.

_________________
Zdjęcia Agamy brodatej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
10699695
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 02 Cze, 2007 11:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No tak, każdy kto dostanie negatywa chce się jakoś odwdzięczyć, miałam sytuację że kupiłam dwie książki, dałam dziewczynie neutrala, bo kłamała w opisie, wprawdzie książki nie były aż w takim strasznym stanie, ale kiedy kupuje nowe ćwiczenia, to chcę nowe, a nie wypełnione, które wg nie wyglądają jak nowe, a kiedy kupuję książkę w bardzo dobrym stanie, to raczej nie liczę na brudną, popisaną długopisem i zakreślaną żółtym zakreślaczem, do tego sezamki mi z niej się wysypały, jak wyciągnęłam z paczki, pełno tłustych plam itd, nad tą załamać można się było, ona od razy po wpłacie przeze mnie pieniędzy dała mi pozytywa, po moim komentarzu poleciał negatyw z wyzwiskami...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mała 13 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 370
PostWysłany: Nie 03 Cze, 2007 10:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bożena napisał/a:
korespondencję trzeba zachować i napisać do Allegro. Gdy tacy cwaniacy dostaną ostrzeżenie to spokornieją i zaczną traktować Klientów z szacunkiem, albo zrezygnują.


trzy razy moją w/w sprawę zgłaszałam i nic nie pomogło. po prostu ucichło...

_________________
<b>60 sekund smutku zabiera minutę szczęścia....</b>

Buziaki dla nieszczęśliwych... :* :*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4265272
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 03 Cze, 2007 11:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a co do zgłaszania oszustw na allegro, oni na to nie patrzą, poza tym tłumaczą się przeciwnie do regulaminu, byłam w sumie zamieszana w jedną sprawę, i dopiero interwencja kilku osób o zgłoszeniu przestępstwa, w sumie ściganego przez prawo u nas, i zakazanego w ich regulaminie pomogła, wcześniej, mimo kilku maili na ten temat nic nie zrobili, tłumaczyli się, że przecież nic takiego nie ma w aukcji..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mała 13 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 370
PostWysłany: Nie 03 Cze, 2007 12:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

u mnie przysłali maila "dziękujemy za zgłoszenie. postaram sie jak najszybciej wyjasnić sprawe" i takie tam bzdety

_________________
<b>60 sekund smutku zabiera minutę szczęścia....</b>

Buziaki dla nieszczęśliwych... :* :*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4265272
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |