| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napletek
Autor Wiadomość
damat
Gość
PostWysłany: Pon 19 Sie, 2002 21:50   Napletek

Cześc! Mam problem. Kiedy mój członek jest w erekcji napletek nie zsuwa mi się całkiem z żołedzia. Mogę go sam zsunąć, ale chyba powinien się sam zsuwać. Zauważyłem, że mój napletek jest połączony z żołędziem. Poradźcie coś. Czy ktoś miał podobny problem???
Przejdź na dół
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pon 19 Sie, 2002 21:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cześć!

Jeśli potrafisz zsunąć napletek bez bólu i bez większego "oporu" - wszystko z Tobą OK. Podczas erekcji nie zawsze dochodzi do całkowitego odsłonięcia żołędzi. Nie jest to żadna wada.

Napletek połączony jest z żołędzią tzw. węzidełkiem. Prawidłowe węzidełko nie powinno przeszkadzać w zsunięciu napletka.

W przypadku, gdy zsunięcie napletka jest niemożliwe lub wiąże się z bólem, mamy do czynienia ze stulejką. Stulejkę można usunąć operacyjnie. Jest to dość prosty i bezbolesny zabieg (wykonywany w znieczuleniu). Stulejkę należy usunąć, ponieważ uniemożliwia utrzymanie podstawowej higieny, utrudnia odbycie stosunku seksualnego i może być nawet przyczyną nowotworu.

Wiele ciekawych informacji o stulejce znaleźć można na stronie:
[url]http://www.stulejka.com/ [/url]

Jednak w Twoim przypadku sądzę, że wszystko jest w porządku.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ja17
Gość
PostWysłany: Pon 19 Sie, 2002 22:06   

to calkiem normalne i nie musisz sie tym wogole przejmowac (gdyby wszyscy mowili o sobie wszystko to napewno wiekszosc rowniez ma ten "problem" ktory nie jest problemem Smile A to ze zoledz jest polaczony z napletkiem to juz natura kazdego osobnika meskiego tak stworzyla i nienormalne jest to kiedy ktos tak nie ma Smile
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pon 19 Sie, 2002 22:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dodam tylko, że węzidełko, to miejsce na członku w którym jest najwięcej zakończeń nerwowych (pot. jest najbardzie unerwione). Zatem jest miejscem najbardziej wrażliwym.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eric1234 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 09 Cze 2007
Posty: 14
PostWysłany: Nie 24 Cze, 2007 19:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bo mam taki problem trochę:
gdy mój penis jest w spoczynku zsuwam normalnie naplatek.Lecz długo nie wytrzymam i zaraz mi twardnieje i robimi się taki jagby ''ukrwiony'', czerwony.Po tym naplatek częściowo mi powraca na czubek ale nadal widać żołądź. A gdy np. podczas kąpieli nawwt go nie dotkę to mi staje ale naplatek mi się nie zsuwa, może tyle tylko że widać w tzw. ''dziurce'' u czubka żołądź. I robi on się za wiązadełkiem czyli tam dokąd sciąga się naplatek taki nadęty jagby miał pęknąć ;d czy to normalne?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tritron Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 16
PostWysłany: Nie 24 Cze, 2007 19:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Niezły z ciebie archeolog..
Szanowny modzie,adminie proponowalbym zamykanie starych tematow..

Ale eric1234 ma podobny problem i zamiast założyć nowy temat, wolał napisać tutaj - Nikita.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
712222
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 24 Cze, 2007 20:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A jakie ma znaczenie czy zapyta w starym, czy napisze nowy? Jakieś problemy z głową?

eric - Nawet nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi, ale jak mniemam to raz staje Ci z napletkiem zsuniętym, a raz bez zsuniętego - No cóż, to akurat normalne, bo jak to babka zwykła mówić "Żaden napletek sam się nie zsunie".

: )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Nie 24 Cze, 2007 21:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a mi się wydaje że to stulejka, przeczytaj jeszcze raz Shaunri, bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eric1234 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 09 Cze 2007
Posty: 14
PostWysłany: Nie 24 Cze, 2007 21:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Co to jest pięć lat? ;PP odpowie ktos na moje pytania?sory nie zauwazylem odp ;d ale cos jeszcze macie do powiedzenia?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joasia1990 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 02 Mar 2003
Posty: 792
PostWysłany: Pon 25 Cze, 2007 00:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem też stulejka. Chociaż nie wiem, bo tłumaczysz to tak że szkoda gadać. Najlepiej idź do lekarza i sprawdź

_________________
"Bez miłości każde życie jest jedynie udawaniem i mijaniem."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6476170
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 25 Cze, 2007 10:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja tam żadnej stulejki w tym nie widzę, może wytłumacz jaśniej o co Ci chodzi...?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joasia1990 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 02 Mar 2003
Posty: 792
PostWysłany: Pon 25 Cze, 2007 11:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

eric - jedno podstawowe pytanie. Czy w trakcie wzwodu możesz zsunąc bez problemu napletek ręką?

_________________
"Bez miłości każde życie jest jedynie udawaniem i mijaniem."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6476170
eric1234 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 09 Cze 2007
Posty: 14
PostWysłany: Sro 27 Cze, 2007 18:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No to teraz dziewczyny się nie będą mogły wypowiedzieć ;P ;DD Czy jak dotykacie czubka żołędzia gdy penis jest w wzwodzie to czujecie ból? A raczej co czujecie??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joasia1990 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 02 Mar 2003
Posty: 792
PostWysłany: Sro 27 Cze, 2007 18:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

eric1234 napisał/a:
No to teraz dziewczyny się nie będą mogły wypowiedzieć ;P ;DD Czy jak dotykacie czubka żołędzia gdy penis jest w wzwodzie to czujecie ból? A raczej co czujecie??


a dlaczego nie możemy? Very Happy

Mój chłopak czuje przyjemność, ale dużo mniejszą niż podczas dotykania wędzidełka. Na pewno nie odczuwa bólu, bo nie pozwalałby mi się tam pieścić Smile

_________________
"Bez miłości każde życie jest jedynie udawaniem i mijaniem."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6476170
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 28 Cze, 2007 08:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A może ja mam penisa?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |