| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Chciałabym sie dowiedzieć czy już moge..............
Autor Wiadomość
anulka
Gość
PostWysłany: Pon 01 Wrz, 2003 20:49   Chciałabym sie dowiedzieć czy już moge..............

Witam was bardzo serdecznie chciałabym sie dowiedzieć czy już moge nosic stanik co prawda mam już stanik ale gdy go założe wstydze sie czyje sie jakby ktos se ze mnie śmiał że nosze stanik i ja uważam że już powinnam nosić stanik a wy napiszcie mi jakie macie wymiary obw. piersi i obw. klatki piersiowej pillllsssssssss napiszcie mi dziękuję
Przejdź na dół
Anya
Gość
PostWysłany: Pon 01 Wrz, 2003 20:55   

mam podobny problem i 80 cm w bisucie, 65 pod
Powrót do góry
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Wto 02 Wrz, 2003 18:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

anya Ty już masz duży biust!!! Ja nie wiem ile masz lat ale biust masz duży. Ja mam 86/85 w biuście a około 68 pod biustem( 13lat)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anya
Gość
PostWysłany: Wto 02 Wrz, 2003 18:37   

hmm z wymairów to taki nawet, nawet, ale on jest taki bardziej ... spziczasty niz zaokrąglony Sad(( lat mam 13scie, moze powinnam troche przytyc (waze 38 kg przy 153)
Powrót do góry
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Wto 02 Wrz, 2003 19:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Anya! Ty chudzielcu. Musisz przytyć!!!!!!!!!!!!! Ja mam tylko 166 wzrostu a 52 kg wagi! Jejku 13 lat i 38 kg wagi. Przecież to jest masakrycznie mało!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Wto 02 Wrz, 2003 20:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ty masz narazie stozkowate a potem beda okragle czekaj i tka sie ciesz... ja mam74 w biuscie i 68 pod... czyki bardzo malo. a jaki trzeba miec zeby osic 70a?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Wto 02 Wrz, 2003 20:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Anya napisał/a:
mam podobny problem i 80 cm w bisucie, 65 pod


Anula ! Ty także z powodzeniem możesz nosic stanik ! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Wto 02 Wrz, 2003 21:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a jaa?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Sro 03 Wrz, 2003 08:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Malutka Ty też! Dziwne ze jeszcze nie nosisz...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anya
Gość
PostWysłany: Sro 03 Wrz, 2003 12:24   

no i od jakiegoś tygodnia noszem Razz
Powrót do góry
hmm
Gość
PostWysłany: Pią 12 Wrz, 2003 07:15   

przecierz po co sie wstydzic ... TO JEST NORMALNE gdy ktos nosi stanik ale mysle że napewno mamy sie nie wstydzisz biggrin powodzenia ze staniczkiem ale na poczatku bedzie gryzł ale po tygodniu sie przezwyczaisz ja np. taq miałam Smile
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pią 12 Wrz, 2003 17:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
jak chcesz to możesz juz nosić stanik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Lilly Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 07 Cze 2003
Posty: 289
PostWysłany: Pią 12 Wrz, 2003 18:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też nosze stanik-zerówkę!
I sie ciesze, że nosze-u mnie w klasie dziewczyna, jak nie ma stanika-wstydzi sie tego... Very Happy

_________________
Może kiedyś tu jeszcze zajrzę. Nie wiem, jak mi się zachce... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3571565
Anya Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 03 Wrz 2003
Posty: 158
PostWysłany: Pią 12 Wrz, 2003 18:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nom na początku gryzie ale musisz wytrzymac Smile teraz to juz zapomnialam ze mam go nas sobie biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 21 Wrz, 2003 20:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja mam tak głupio. 0 /AA dlaczego? No głupio sie przyznać alejednego tego mam wiekszego a jednego mniejszego Embarassed Nosiłam kiedyś stanik (zerówkę) ale w koncu uznałam,że jest za ciasna Evil or Very Mad i przestałam. Mam w szafie z bielizną jeszcze stanik A . Na jednego (ee:)) jest prawie dobry a na drugiego-nie bardzo. Więc uznałam,ze jeszcze poczekam. A tak apropos-38 kg przy 13 latach to wcale nie tak źle. Gorzej jak 30... Ja mam 12 lat i waże 31 kg Crying or Very sad Ale jestem w okresie "tycia" Twisted Evil wiec nie ma sie co martwic. W anoreksji nie jestem Wink
P.S. Wiem,ze to nie nawiazuje do tematu ale jak mam zmienic ta głupia buxke pod gwiazdkami na coś sensowniejszego(np. jakies zwierzątko) próbowałam ale coś tam było,ze za duze czy tam za małe... Evil or Very Mad Wytłumaczcie mi to plisss

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |