| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Szachy
Autor Wiadomość
stefcio Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 132
PostWysłany: Nie 12 Lut, 2006 21:32   Szachy Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szachy są najlepszym sportem. Ćwiczą rozum, myślenie...Poprawiają koncentracje i barwią wyobraźnie. Uczą logicznego myślenia

_________________
<i>There is no dark side of the moon, really.
Matter of fact it's all dark.</i>
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 12 Lut, 2006 21:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jedyne czego nie rozumiem, to dlaczego zalicza sie to do sportu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stefcio Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 132
PostWysłany: Nie 12 Lut, 2006 22:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dobre pytanie- nie odpowiem na nie. Dlaczego? Bo nie wiem. Wiem tylko tyle że szachy sie do sportu zaliczają.

_________________
<i>There is no dark side of the moon, really.
Matter of fact it's all dark.</i>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 12 Lut, 2006 22:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to tez wiem, co do reszty ktora napisales, moge sie zgodzic, nie gram, ale wydaje mi sie ze tak jest, jednak zawsze mnie ten sport zastanawial. gdzie tu sport?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stefcio Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 132
PostWysłany: Nie 12 Lut, 2006 22:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sport
Z Wikipedii, wolnej encyklopedii.

Sport to rozmaite formy aktywności fizycznej i umysłowej, podejmowane dla przyjemności lub współzawodnictwa. Od zwykłej rekreacji sport różni się tym, że uprawianie go jest związane z przestrzeganiem szeregu reguł obowiązujących w danej dyscyplinie, jednak praktycznie granica między sportem i rekreacją jest dosyć płynna.

Szachy to wspaniały sport! Osobiście nie znam żadnego osobnika płci żeńskiej grającego w szachy.

_________________
<i>There is no dark side of the moon, really.
Matter of fact it's all dark.</i>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kos Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 15 Lip 2005
Posty: 54
PostWysłany: Pon 13 Lut, 2006 02:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

eeem.. gralem kiedys.. ale bardzo sporadycznie. ogolnie, dla mnie to jest zbyt wolne i powolne ;D ja musze miec troche szybkości ; >


@stefcio:

osobiscie nie znam zadnego osobnika plci meskiej grajacego w szachy biggrin

_________________
:no Risk No FuN:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
konan Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Lut 2006
Posty: 27
PostWysłany: Sob 18 Lut, 2006 11:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja kiedyś grałem w szachy, ale robiło mi się to jakieś takie nudne.
Tylko siedzenie i ruszanie pionkami i myślenie Smile
Ale polecam się nauczyć tej gry, niekiedy sobie zagram dla towarzystwa z wujkiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
choredusze Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 09 Lis 2005
Posty: 150
PostWysłany: Sob 18 Lut, 2006 12:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nigdy nie gralam w szachy:p ale moja siostra czasmi gra to sie popatrze troche a po minucie sie denerwuje ze nic sie nie dzieje i ide sobie:D

_________________
Możesz być gdziekolwiek, kiedy twoje życie nagle się zaczyna... kiedy otwiera się przed tobą przyszłość. Na początku możesz nawet nie zdawać sobie z tego sprawy... ale to się już stało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1744817
zbyszko Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 2
PostWysłany: Czw 12 Lip, 2007 09:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oglądanie szachów jest czasami nużące zwłaszcza jak sie ogląda partię klasyczną. Jeśli jednak na szachownicy jest walka na noże to może być ciekawe zgadywanie kolejnych ruchów. Mnie osobiście podoba się styl Shirova. Jak byłem w Polanicy to widziałem jak wymiata. Dla mnie szachy to czysta rozrywka chociaż za dużo teorii do wykucia. Mam co prawda I kategorię ale wciąż nie rozumiem wielu idei debiutowych nie mówiąc o taktyce szachowej. Zagram w Poznaniu i zobaczę jak wypadnę
Pozdrawiam wszystkich miłośników królewskiej gry.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |