| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
zbedne dzialy
Autor Wiadomość
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Sro 22 Sie, 2007 14:39   zbedne dzialy Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ludzie,

czy nie wydaje wam sie, ze niektore dzialy na tym forum sa absolutnie zbedne? Ba, na to wskazuje data ostatnich postow, czy znikoma ilosc tematow w nich. Na ten przyklad wszystkie kulinarne... po co je rozdrabniac na bodajze 5, skoro sa tak rzadko uczeszczane? Za to kultura, nieco bardziej chyba bliska rzecz dzieciom czy mlodziezy, wszystko razem jak leci - film, ksiazka, muza, teatr. Albo szczegolowe dzialy informatyczne. Ktos sie tam udzieal? niebardzo. Postuluje o restrukturyzacje forum, bo w obecnej formie, wyglada mi ono (i mysle ze nie tylko mi) na bardzo chaotyczne i nieuporzadkowane.

pozdro,
kicp
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 22 Sie, 2007 15:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A jakie to ma znaczenie jakie są działy, tematy, czy jest licznik postów, ile jest moderatorów i setka innych dupereli?

Macie jakieś dziwne potrzeby czasami O_o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Sro 22 Sie, 2007 18:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

macie? MAM ja.

Znaczenie takie, ze obecnie jest burdel. Niewygodnie sie przeglada to forum, bo dajmy na to jest 5-6 miejsc, gdzie tocza sie jakies dyskusje, na nie wiem, strzele ~30 dzialow. Trzeba sie doszukiwac tego tematu i przekopywac przez jakies 'obiady miesne'. Po co to?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Sro 22 Sie, 2007 18:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też się zgadzam, po zarejestrowaniu na tym forum, chciałem dojśc do shoutboxa i jakoś za dużo mi tych działów widniało. A kulinarne-hm..przepis na kanapkę..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 22 Sie, 2007 18:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Poza tym, może jak by troszkę jeszcze pousuwać, forum zaczęło by normalnie funkcjonować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 22 Sie, 2007 19:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl - Żeby forum zaczęło porządnie działać trzeba zmienić kilka rzeczy, a usunięcie działów w których jest 5 postów jest... hmmm... Sprawą drugorzędną : )?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 22 Sie, 2007 20:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jakich rzeczy? To może zaproponuj to modom, bo ile można tak ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 22 Sie, 2007 21:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oj, to jest za dużo roboty żeby proponować modom - Trzeba uzupełnić wiadomości "w pigułce", wywalić wszystkie (Wywalić, nie zamknąć) powtarzające się tematy w wiadomych kategoriach, czego będzie jakieś 3/4 wiadomej kategorii.

Potem można brać się za takie rzeczy jak zmniejszanie liczby kategorii, nowy hosting i tak dalej.

Inaczej mówiąc - O forum trzeba dbać jak o pokój - na bieżąco, bo potem zrobi się taki syf, że nic tego nie wytrzyma : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Sro 22 Sie, 2007 21:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
wywalić wszystkie (Wywalić, nie zamknąć) powtarzające się tematy w wiadomych kategoriach, czego będzie jakieś 3/4 wiadomej kategorii.

W zabawach i Offtopach bodajże zamknięte tematy i stare zostały pousuwane. A w "trudnych pytaniach" raczej trudno byłoby pousuwac wszystkie zbędne tematy, bo jednak ktos może w którymś z nich znalezc odpowiedź na jakieś pytanie lub potwierdzenie na nie. No i pousuwanie tematów wiąże się z pousuwaniem postów użytkowników i punktów "pomógł" (zwłaszcza w trudnych pytaniach) co mogłoby coponiektórych zbulwersowac ;]

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sro 22 Sie, 2007 22:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Monik napisał/a:
A w "trudnych pytaniach" raczej trudno byłoby pousuwac wszystkie zbędne tematy, bo jednak ktos może w którymś z nich znalezc odpowiedź na jakieś pytanie lub potwierdzenie na nie.

Spora część tych tematów nie ma żadnej wartości merytorycznej. Poza tym, kiedy jest dużo podobnych tematów, dzieciaki nawet jak chcą używać wyszukiwarki, muszą przekopać się wśród ton śmiecia w poszukiwaniu przydatnych informacji.
Cytat:
No i pousuwanie tematów wiąże się z pousuwaniem postów użytkowników i punktów "pomógł" (zwłaszcza w trudnych pytaniach) co mogłoby coponiektórych zbulwersowac ;]

Oj, przykro mi, ale wielkie dzieła wymagają poświęceń Smile

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Sro 22 Sie, 2007 22:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja moge sie dolaczyc do, hm, sprzatania. tylko potrzebuje o dyrektywy z 'gory', bo nie orientuje sie, co jest zbedne, a co potrzebne ogolnie. mam troche czasu jeszce, wiec moge cos pousuwac/pozmieniac.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 23 Sie, 2007 08:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

I tak nikt z wyszukiwarki nie korzysta, i nikt (bo staży użytkownicy tego nie potrzebują, nowi napiszą nowe) nie potrzebuje głupich pytań o miesiączki, biustonosze, itd.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Czw 23 Sie, 2007 10:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek napisał/a:
muszą przekopać się wśród ton śmiecia w poszukiwaniu przydatnych informacji.

Po to jest właśnie przenosznie śmieci do offtopów, wtedy tematy zostają tylko z odpowiedziami na temat.
Słupek napisał/a:
Spora część tych tematów nie ma żadnej wartości merytorycznej

nasty_girl napisał/a:
I tak nikt z wyszukiwarki nie korzysta, i nikt (bo staży użytkownicy tego nie potrzebują, nowi napiszą nowe) nie potrzebuje głupich pytań o miesiączki, biustonosze, itd.

A skąd wiecie, może ktoś kiedyś znalazł w tych dziesiątkach tematów odpowiedź której szukał i powstrzymało go to przed założeniem kolejnego nudnego dla nas topicu? Smile

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 23 Sie, 2007 10:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale 99% nowych osób i tak założy, więc nas to nie zbawi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Czw 23 Sie, 2007 10:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
Ale 99% nowych osób i tak założy, więc nas to nie zbawi.

Może i fakt.

Ale i tak z prośbami to do adminki, ja z Niną nie możemy przecież zdecydować za wszystkich, co zrobić. Wink W końcu to Bożena tu rządzi ;]

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |