| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
mp3
Autor Wiadomość
mała 13 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 370
PostWysłany: Pią 21 Wrz, 2007 16:34   mp3 Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mam taką najtańszą mp3 (taka za 100zł) 512. i przez przypadek wyrzuciłam oprogramowanie do niej (czy tam jakies sterowniki). jak macie podobne mp3 (mp3 tego typu tylko inna pamięć).to przeslijcie mi na e-miala oprogramowanie (skopjujcie ze swojej) lub moze znajdziecie w internecie...... nie wiem.... pomóżcie mi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4265272
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pią 21 Wrz, 2007 17:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Większość odtwarzaczy komputer traktuje tak jak dysk twardy. Sprawdź czy po podpięciu nie pokazuje Ci się nowy napęd i po prostu kopiuj tam pliki. Jeśli tak się nie da, otwórz Windows Media Player, wybierz "Kopiuj na" i poprzeciągaj pliki.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mała 13 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 370
PostWysłany: Sob 22 Wrz, 2007 10:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Włorzyłam do mp3 piosenki i jak wyjełam z komputera to nie chciała mi sie otworzyć. Podejrzewam że to przez brak tego oprogramowania.

_________________
<b>60 sekund smutku zabiera minutę szczęścia....</b>

Buziaki dla nieszczęśliwych... :* :*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4265272
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 22 Wrz, 2007 13:10   

Bo potrzebne jest oprogramowanie do mp3. Każdy program musisz zainstalować żeby działał...
Powrót do góry
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 22 Wrz, 2007 16:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czasem przypadkiem nie zepsułaś mp-trójki poprzez wyciąganie z USB podczas przesyłu jakichś danych? Korzystasz z bezpiecznego odłączania urządzeń?

O oprogramowaniu do tej akurat mp-trójki, już o możliwości usunięcia tegoż oprogramowania nigdy nie słyszałem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CHoCoLaTE Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 08 Gru 2006
Posty: 716
PostWysłany: Sob 22 Wrz, 2007 17:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mała 13 napisał/a:
Włorzyłam do mp3 piosenki i jak wyjełam z komputera to nie chciała mi sie otworzyć. Podejrzewam że to przez brak tego oprogramowania

Moze wgrywalas piosenki z rozszerzeniem WAW czy cos takiego zamiast z rozszerzeniem MP3? Ja tez mialam taka mp3 512MB za 100zl i tylko pliki MP3 przyjmowalo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
cropper Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 19 Cze 2007
Posty: 126
PostWysłany: Sob 22 Wrz, 2007 19:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

......mp3 nie da sie usunac sterownikow....Te sterowniki sa ukryte i ne ma mozliwosci ich usuniecia...moze udezylas w cos USB i sie uszczerbalo...kup se cos lepszego...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mała 13 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 370
PostWysłany: Nie 23 Wrz, 2007 17:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

CHoCoLaTE napisał/a:
Moze wgrywalas piosenki z rozszerzeniem WAW czy cos takiego zamiast z rozszerzeniem MP3? Ja tez mialam taka mp3 512MB za 100zl i tylko pliki MP3 przyjmowalo.


u mnie gra każdy typ muzyczny.


Shaunri napisał/a:
Czasem przypadkiem nie zepsułaś mp-trójki poprzez wyciąganie z USB podczas przesyłu jakichś danych? Korzystasz z bezpiecznego odłączania urządzeń?


Tak, korzystam z bezpiecznego odłączania różnego typu sprzętu.




A co do głownego problemu, to mam go z głowy - po prostu wyczerpały mi sie baterie (dziwne że tak nagle, no ale sie zdarza), a teraz jak mam nowe to gra i jest ok.

thx za wszystkie rady. :*

_________________
<b>60 sekund smutku zabiera minutę szczęścia....</b>

Buziaki dla nieszczęśliwych... :* :*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4265272
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 24 Wrz, 2007 07:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to ty chyba nie wiesz co to jest rozszerzenie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mała 13 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 370
PostWysłany: Pon 24 Wrz, 2007 14:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to w takim razie co to jest ?

_________________
<b>60 sekund smutku zabiera minutę szczęścia....</b>

Buziaki dla nieszczęśliwych... :* :*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4265272
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 24 Wrz, 2007 16:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To po kropce w nazwie pliku : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mała 13 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 370
PostWysłany: Sro 26 Wrz, 2007 15:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no to nawet jeśli to po kropce nie jest mp3 to i tak gra... :/

_________________
<b>60 sekund smutku zabiera minutę szczęścia....</b>

Buziaki dla nieszczęśliwych... :* :*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4265272
Ewcia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 20 Sie 2002
Posty: 146
PostWysłany: Pią 28 Wrz, 2007 17:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bo to zależy od samej MPtrójki. Niektóre odtwarzają TYLKO pliki .mp3 , a niektóre odtwarzają też zwykłe pliki audio i różne inne.

i to nie do końca zależy od ceny - kupiłam swoją mptrójke w hipermarkecie, za 100 zł, GB około rok temu - jest BARDZO zadowolona, odtwarza nie tylko pliki .mp3 i ma bardzo fajnie zaprojektowane menu. przede wszystkim zalezy wiec to od samej firmy, projektu i możliwości MPtrójki, nie od jej ceny - choć zazwyczaj lepsze, znaczy droższe, to jednek są wyjątki - moja MPtrójka - tania i bardzo dobra.

pozdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sro 03 Paź, 2007 19:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja mam iPoda i nie mam z tym kłopotów, nawet mogę sobie zrzucać mp3 przez emaila w komórce <szpanz>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Pią 05 Paź, 2007 12:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam taka sama MP3. Ostatnio popsulo mi sie chyba wejscie do sluchawek i jakiekolwiek wloze, slychac tylko na jedna...

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |