| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Wooooooow ^^
Autor Wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Pią 06 Maj, 2005 19:37   Wooooooow ^^ Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witajcie
5 minut temu patrzę, a mam 8 MB wolnego miejsca na dysku...Myślę: jakim cudem ?! przecież nic ostatnio nie ściągałam ani nie instalowałam i w ogóle. Siostra tak samo, bo wyjechała na wycieczkę szkolną i nic nie majsterkowała przy kompie =D, a brata nawet nie wiem gdzie wywiało =D
No i chcę włączyć internet a tu pisze mi, że coś tam komputer nie jest zdolny do wysiwetlenia strony, GG tak samo nie chce się włączyć Razz I nagle wyskoczyło mi coś tam, że mam malo miejsca na dysku, wiec sprawdzilam co mi tak dużo miejsca zajmuje. Było tam z 2 tys. jakis gifów, obrazków, a większość nigdy na oczy nie widziałam... No to parę se otworzyłam...Było tam wszystko, nawet usmieszki z naszego forum, avatar Neny i Wierzby, i spontana, i jeszcze tej potwory Razz których nigdy nie zapisywałam ani nic =] Jakieś loga, nie loga i inne cholertstwa...No i pousuwałam wszystkie...A później ja ciemna masa uszczęśliwiona wyłączyłam komputer, i włączyłam ponownie, po 30 minutach...Patrzę na pliki i widzę, że mała część została usunięta, a jeszcze więcej przybyło Rolling Eyes Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi....Samo się naściągało, czy jak ? Może jakiegoś wirusa złapałam ? Bo napewno nikt ostatnio mi na GG nie wysyłał żadnych plików...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pią 06 Maj, 2005 19:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To jest Hym zawartość strony offline ...
Noo cookie ciasteczka Smile

Dobrze jets je regularnie usuwać ... napisz jaka masz przegladarke to pwoiem jak :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 06 Maj, 2005 19:44   

Wszystkie te av'y, uśmieszki z fora itd.[czyli wszystkie składniki stron www[ to pliki, które są zapisywane na twardym dysku automatycznie podczas przeglądania stron www, i jeśli się tego po pewnym czasie nie usunie, to zajmuje to dość spore ilości miejsca na dysku twardym, zawartośc ta jest przeważnie przechowywana w folderze "Temporary Internet Files".
W przypadku internet explorera trzeba się dostać do opcji internetowych i tam kliknąć "usuń pliki"


Ostatnio zmieniony przez Kinga dnia Pią 06 Maj, 2005 19:47, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Pią 06 Maj, 2005 19:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nawet nie mam pojecia o czym godosz =D
Majne przeglądarka to Internet Exploler =]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pią 06 Maj, 2005 19:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wchodzisz w Narzedzia - > Opcje internetowe ... - > Ogolne ...

I tam masz usun pliki i usun pliki cookie Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 06 Maj, 2005 19:56   

Jeszcze jest jedna możliwość "panel sterowania"->"opcje internetowe"

Ale nie warto usuwać plików cookie ponieważ nie zajmują dużo miejsca, a w nich są przechowywane np. takie ustawienia jak "zaloguj za każdym połączeniem się ze stroną"


Ostatnio zmieniony przez Kinga dnia Pią 06 Maj, 2005 19:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Pią 06 Maj, 2005 19:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ok ;] Problem już rozwiązany Wink Dzięuję za pomoc :*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 06 Maj, 2005 20:52   

wykorzystuj czasem opcje czyszczenia dysku 'w menu start a potem akcesoria i narzedzia sytemowe.
Oczysci ci wybrany dysk ze zbednych plikow.
Powrót do góry
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Sob 07 Maj, 2005 10:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jeszce w entkowskich wundowsach (nt, 2000, xp, 2003) jest w krytych katalogach w adminie (usatwienia lokalne) temp- on sie automatycznie nie usuwa przy czyszczeniu dysku, tak mi sieprzynajmniej wydaje, bo sweg czasu tez mi sie zrobilo kosmicznie malo miejsca, poszukalam pogrzebalam i wywalilam 300 mega jakis syfofw z tego katalogu.
miejsce tez potrafi spadac jak sie plik wymiany robi wiekszy.

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cropper Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 19 Cze 2007
Posty: 126
PostWysłany: Sob 06 Paź, 2007 17:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiec. poprostu klikaj czesto na moj komputer/ppm na dyskc/oczyszczanie dysku/zaznacz all/ i usun. ja zdobylem dzieki temo 3GB miejsca. Al;bo kup se nowy dysk-1 terabajt czyli 1000GB i jestes dżezi. Tylko 700zeta...no dobra moze troche duzo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |