| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Jakie ćwiczenia?
Autor Wiadomość
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Pią 19 Sie, 2005 08:11   Jakie ćwiczenia? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej!Chciałabym abyście napisali mi jakie ćwiczeńia są dobre na to aby zmniejszyć pupę(ale to głupio zabrzmiało<lol>) i uda...Z góry dzięki!

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 19 Sie, 2005 09:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmm rowerek, nozyce itd..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sebo Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 380
PostWysłany: Pią 19 Sie, 2005 09:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

przysiady:), bieganie, pływanie jest dobre na wszystko:), rowerek może też być siłownia jeśli masz czas i ochote.

_________________
I love my sweet heart
....zamknięty cały świat w króciutkim słowie "MY"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6345828
Tisiana Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Cze 2003
Posty: 366
PostWysłany: Pią 19 Sie, 2005 12:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja znam dwa:
+położ się na bokuoprzyj łokieć o podłogę i podnoś nogę do górydruga ma leżeć prosto a potem opróć się i podnośc drugą nogę.

+połóż się na plecach, ugnij nogi, połóż stopę jednej nogi na kolanie drugiej nogi i unoś brzuch do góry a potem na odwrót nogi

_________________
*...NiE KoChAj NiKoGo JaK NiE WyZnA MiŁoŚcI...OkRoPnY BóL To MiŁoŚć BeZ WzAjEmNoścI...*
*...MiŁoŚć JeSt JaK ŻmIjA...MęCzY DrĘcZy I ZaBiJa...*
*...NaJwAżNiEjSzE JeSt NiEwIdzIaLnE DlA OcZu(...)OcZy Są ŚlEpE,SzUkAć NaLeŻy SeRcEm...*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1104532
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 19 Sie, 2005 14:08   

Pośladki:
-Stań w lekkim rozkroku. Dłonie przenieś za głowę, rozstawiając szeroko łokcie. Wyprostuj plecy, ściągnij łopatki.
-Zrób półprzysiad mocno napinając pośladki. Nie opuszczaj bioder niżej kolan. Plecy caly czas wyprostowane.
-Wykonaj 3 do 4 serii po 20 powtórzeń.

Uda:
-Połóż się na prawym bokui ugnij nogi w kolanach tak, by tłów i uda tworzyły kąt prosty. Prawą rękę wyprostuj i przenieś ją w górę, układając na niej głowę. Lewą dłoń oprzyj z przodu, żeby utrzymać równowagę.
-Unoś ugietą lewą nogę na wysokość biodra (równolegle do podłogi), a następnie powoli opuszczaj. Plecy wyprostowane. Napnij pośladki i mięśnie brzucha.
-Wykonaj 3 serie po 15 powtórzeń na obie strony.

Wiem że bez obrazków może to się wydawać trudne, ale jeżeli będzie się ćwiczyć codziennie przyniesie skutki.. i zakwasy Wink
Powodzenia.
Powrót do góry
Inspektor 5 Płeć:Mężczyzna

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 27
Ostrzeżeń:
 6/3/6
PostWysłany: Pią 19 Sie, 2005 23:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kozystajac z okazji zapytam tutaj o 2rzeczy
Dajcie jakies cwiczenia na mocne nogi (ze jak skocze z wysokosci jakiejs to mi sie nogi nie połamią.
I 2 Jakies na silne i ,,chwytkie'' ręce (zeby dobrze przechodzic przez płoty biggrin

_________________
Tylko jeden inspektor jest prawdziwy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 19 Sie, 2005 23:26   

Na rece to przede wszystkim pompki i podciaganie,mozesz tez wziasc ciezarki w obydwie rece,usiasc w rozkroku,polozyc oba lokcie na kolanach i podnosic,5kg 100razy na kazda reke jest w sam raz.
Powrót do góry
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 20 Sie, 2005 17:05   

Cytat:
Pośladki:
-Stań w lekkim rozkroku. Dłonie przenieś za głowę, rozstawiając szeroko łokcie. Wyprostuj plecy, ściągnij łopatki.
-Zrób półprzysiad mocno napinając pośladki. Nie opuszczaj bioder niżej kolan. Plecy caly czas wyprostowane.
-Wykonaj 3 do 4 serii po 20 powtórzeń.
he he to już wiem czemu mam taką zgrabną dupe :>
a byłem przekonany że to ćwiczenie na kolana(miesień piszczelowy, miesnie przednie udowe :>)
Powrót do góry
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 21 Sie, 2005 19:36   

Tsej napisał/a:
Cytat:
Pośladki:
-Stań w lekkim rozkroku. Dłonie przenieś za głowę, rozstawiając szeroko łokcie. Wyprostuj plecy, ściągnij łopatki.
-Zrób półprzysiad mocno napinając pośladki. Nie opuszczaj bioder niżej kolan. Plecy caly czas wyprostowane.
-Wykonaj 3 do 4 serii po 20 powtórzeń.
he he to już wiem czemu mam taką zgrabną dupe :>
a byłem przekonany że to ćwiczenie na kolana(miesień piszczelowy, miesnie przednie udowe :>)
No to się myliłeś Razz to ćwiczenia na pośladki i troche na uda
Powrót do góry
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Nie 21 Sie, 2005 19:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To z rekoma i nogami to chyba wyprobuje.

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Almycha Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 14 Gru 2006
Posty: 115
PostWysłany: Pon 03 Gru, 2007 17:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wydaje mi się, że w ogóle bieganie, rolki itp. biggrin

_________________
aLmYcHa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |