| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Ciąglę kłócę się z mamą...
Autor Wiadomość
DSdonia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 13 Sty 2008
Posty: 24
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sro 16 Sty, 2008 11:53   Ciąglę kłócę się z mamą... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej!Smile Ostatnio wgl nie mogę znaleźć wspólnego języka z mamą. Tyle razy już ją zwiodłam i za każdym razem postanawiam sobie, że się zmienię i to się więcej nie powtórzy. Ale za jakiś czas jest od nowa - to samo. Już nawet ostatnio założyłyśmy z mamą wspólnego bloga (www.nastolatkawdomu.blox.pl). Nareszcie mamy coś wspólnego. Boję się tylko, że i tak za jakiś czas znów wrócą te złe dni i znów będę musiała przepraszać i prosić o kolejną szansę. Czy Wy też macie takie problemy? Jak sie uporać z nimi? Jak się uporać z samą sobą? Żeby już nie pyskować, trzymać się zasad i wypełniać swoje obowiązki? Dlaczego to takie trudne? Sad Proszę o pomoc! Pzdr!:*

_________________
A grunt to się nie poddawać...
Po każdej burzy przychodzi Słońce...Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
12304064
CHoCoLaTE Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 08 Gru 2006
Posty: 716
PostWysłany: Sro 16 Sty, 2008 15:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja się nie umiem powstrzymać jak mama mnie czymś zdnerwuje, nawet jakąś bzdurą, to od razu pyskuję itp. Kiedyś tak nie było. Wiem, że jest tak, że jesteś z rodzicami w pełnej zgodzie, potem pojawia się okres kiedy najchętniej wyprowadziłabyś się z domu, a później znów się wszystko normuje. Takie są uroki okresu dojrzewania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 16 Sty, 2008 15:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Za dużo werwy? Poproś rodziców żeby zapisali Cię na jakieś sztuki walki. Boks, Kickboxing, Muay Thai, czy Krav Maga - Idealne. Tak Cię tam wymęczą że po przyjściu nie będziesz miała sił na kłótnie.

Nie żartuję - Większość pyskówek i kłótni wynika z tego że sami ich szukamy. A szukamy ich bo emocje z całego dnia się w nas kotłują, a emocje te trzeba gdzieś wyrzucić. Energię wkładaną w taką kłótnię można przeznaczyć na w/w ćwiczenia : )


Poza tym zacznij korzystać z Kalendarza.... Znaczy się takiego "czegoś" w którym zapisujemy co danego dnia o danej godzinie trzeba zrobić (Chryste, żeby mi takie słowo wyleciało z głowy ; ) ) - Zapisuj tam dosłownie wszystko. Od zmycia naczyń, przez posprzątanie pokoju, po lekcje do odrobienia. Bardzo szybko uporządkuje to twoje domowe zajęcia i pomoże się opanować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DSdonia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 13 Sty 2008
Posty: 24
PostWysłany: Sro 16 Sty, 2008 16:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A dziękuję bardzo za radę Wink Tylko, że problem w tym, że u mnie w malutkim mieście nie ma żadnych zajęć sztuk walki... Sad :*
Ale dziękuję mimo wszystko ;* Pzdr!:*

_________________
A grunt to się nie poddawać...
Po każdej burzy przychodzi Słońce...Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
12304064
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 16 Sty, 2008 17:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No cóż, to będzie nieco trudniej, ale łatwo można sobie poradzić bez nich - kiedyś z braku mamony sam tak robiłem.

Musisz sobie w takim razie ustalić własny tryb ćwiczeń, na który będziesz przeznaczać w domku zgoła pół godziny/godzinę dziennie. Przebierasz się w uroczy strój do ćwiczeń, rozgrzewasz się, następnie powiedzmy idziesz pobiegać 10-15 min. Wracasz, robisz 30-50 brzuszków, potem 20 pompek, potem się rozciągasz, tralalala : )

Ustal sobie jakiś trening i rób go codziennie : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |