| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Chę się wygadac
Autor Wiadomość
Bilentoo Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Gru 2005
Posty: 11
PostWysłany: Pon 16 Sty, 2006 14:48   Chę się wygadac Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam uczucie, które mnie dręczy dlatego musze gdzieś sie wyszalec... otoz

Kiedyś byłem słaby w grze gta, każdy był odemnie lepszy. Wszystko zmieniło się w czasach gta 3, kiedy to od każdego kogo znałem byłem w tą gre lepszy. Nastepnie pojawilo sie vc, w ktorym rowniez orzymalem pozycje lidera. Kiedy wyszlo gta sa, ja jako jedyny z moich kolegow mialem ta gre, wtedy kazdy zainteresowany gra rozpoczynal rozmowe - pytal o sa.
Koledzy przychodizli do mnie gralismy na zmiane oczywiscie byłem lepszy. Grałem naprawde dobrze... Od czasu kiedy nie gram w sa minął jakiś czas, kumple dopero teraz mają gta sa i kiedy gadaja o tej grze i podchodze do nich moiwia mi, ze lepiej bedzie jak odejde gdyz sie nie znam na tej grze :O Koledzy stwierdzili również, że graja cool w gta gdyz poprzednie części - vc przeszli bez kodów i wciskali mi ciemnote iż ja grałem. A tak naprawde to ja im powiedziałem gdy grałem jeszcze w sa a oni w vc, zeby nie uzywali kodow. Teraz mnie juz zalamali, Oni nie pamietaja tych czasow kiedy gralem w to dobrze i byłem jak graliśmy lepszy od nich? Lekcewaza mnie od tak sobie podczas gdy nie sa lepsi?

Sorry ale musialem Komuś to powiedzieć
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tana14 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Sty 2006
Posty: 55
PostWysłany: Pon 16 Sty, 2006 15:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

o co przejmujesz się tym iż twoi koledzy twierdzą że są lepsi w jakąś grę kiedy ty jesteś lepszy ;/ nie rozumiem cię po co się tym przejmować to tylko gra i "komputerowa rywalizacja". Gra powinna umilić ci czas a nie popsuć ci czas na rywalizowaniu z kolegami ;/

_________________
Ach, co za oszczędność czasu zakochać się od pierwszego wejrzenia! <:3)~
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6684266
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 16 Sty, 2006 17:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

"hehe no masz racje Mała-Wredna wiem ze sa opóźnienie w rozwoju:D" A jednak... No cóż, natury męskiej jak widac nie zmienimy.

Teraz do rzeczy. Czemu ten cytat na początku? A dlatego że przejmujesz się takimi bredniami że aż żal cztery litery ściska. Życia prywatnego poza komputerem nie masz że taki problem z tego się zrobił? Kumple przychodzili do Ciebie tylko po to żeby pograc?

A co do tematu to tak, nie pamiętają czasów kiedy byłeś lepsz/ chcą zapomniec - Taki wiek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
choredusze Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 09 Lis 2005
Posty: 150
PostWysłany: Pon 16 Sty, 2006 18:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

po co sie przejmowac jakas gierka? wazne, ze ty wiesz ze jestes lepszy i juz. co cie inni obchodzą? grasz zeby pokazac innym jaki ejstes super czy dla rozrywki? eh.

_________________
Możesz być gdziekolwiek, kiedy twoje życie nagle się zaczyna... kiedy otwiera się przed tobą przyszłość. Na początku możesz nawet nie zdawać sobie z tego sprawy... ale to się już stało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1744817
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pon 16 Sty, 2006 18:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

1. nie ten dział
2. nie masz wiekszych problemow?
3. nie masz wiekszych problemow niz jakas gra?
4. nie masz wiekszych problemow niz jakas glupia gra?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Pon 16 Sty, 2006 19:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Rozumiem chciałeś się wygadać, w końcu lepiej jest wyrzucić coś z siebie niż to dusić. Ulżyło ci? Mam nadzieję, że tak. Jeśli to, co myślą twoi koledzy na temat tej gry jest problemem to musisz rozwiązać go sam. Nie przejmuj się wszytkim, co mówią inni. Ale tak czemu aż tak zależy ci na tym, żeby być lepszym? Czy to, że inni będą w kółko gadać, jaki jesteś dobry w tej grze jest aż tak ważne? Oki uważają, że są w tym dobrzy/najlepsi i niech tak myślą, jeśli to poprawia im samopoczucie to ok, czemu chcesz im to odebrać? Ty wiesz swoje, a oni swoje.

_________________
...
Jeszcze nie zapomniałam o forum Wink
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Violett Płeć:Kobieta


Dołączyła: 13 Lut 2008
Posty: 28
PostWysłany: Sro 13 Lut, 2008 18:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też czasem lubię się wygadać...

_________________
Śmiech to zdrowie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
smoczek250 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 301
PostWysłany: Czw 14 Lut, 2008 13:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Violett napisał/a:
a też czasem lubię się wygadać...

znowu to samo. Proszę od następnej wizyty nie odnawiaj tematów.
Ostatni temat: 2006r.

[ Dodano: Czw 14 Lut, 2008 12:29 ]
Violett napisał/a:
a też czasem lubię się wygadać...

znowu to samo. Proszę od następnej wizyty nie odnawiaj tematów.
Ostatni post: 2006r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Czw 14 Lut, 2008 13:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale zrozum że jak ktoś nowy wchodzi na forum, to nie ma postów od ostatniej wizyty, nieprzeczytanych i tym podobnych, więc może się pomylić. Przestańcie już tak wszystkich upominać...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 14 Lut, 2008 18:33   

nieważne


Ostatnio zmieniony przez Akacja12 dnia Sob 16 Lut, 2008 20:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
smoczek250 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 301
PostWysłany: Czw 14 Lut, 2008 19:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ale zrozum że jak ktoś nowy wchodzi na forum, to nie ma postów od ostatniej wizyty, nieprzeczytanych i tym podobnych, więc może się pomylić. Przestańcie już tak wszystkich upominać...

ale w każdym poście jest data;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |