| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Nie wiem co już robić.....:(
Autor Wiadomość
Magwill Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 25 Kwi 2007
Posty: 479
PostWysłany: Nie 09 Mar, 2008 00:48   Nie wiem co już robić.....:( Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam pewien duży problem:
Moja mama i mój niby tato ciągle się kłócą, ale to nie są normalne kłótnie, oni się na siebie obrażają, a właściwie moja mama na mego ojczyma, on zawsze ciągle coś powie takiego, że moja mama się do niego nie dodzywa, np: moja mama ma na drugi dzień urodziny, my sobie imprezujemy z okazji dnia kobiet w trójkę, jemy, ja oglądam telewizje, mama z nim siedzą na internecie. Mama, z okazji tego dnia chciała chociaż, żeby wypli po jednym drinku, on nie chciał, bo mówił, że go głowa na następny dzień będzie boleć, ale było widać, że nie o to mu chodziło, wcześniej mama go prosiła, żeby chociaż nie szedł do pracy na następny dzień z okazji jej urodzin, zgodził sie ( chociaż się wahał, i nie za bardzo chciał), ale po tej całej późnej (niby) awanturze, zdecydował, że jednak pójdzie do pracy.

I tak jest po kilka razy w miesiącu, tu nie chodzi o to, że ja tylko chce ratować ich związek, tu chodzi o mnie, oni mi psują całą zabawę, i potem płaczę bo już mam tego dosyć, a mama po takim czymś nie ma na to ochoty i idzie spać, i nie da się jej niestety na nic namówić, żęby została itd.

HELP!

_________________
'Lean on each other's strenghts; forgive each other's weaknesses.'

Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6271339
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 09 Mar, 2008 09:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Standardowy problem wielu małżeństw - Z czasem partnerzy stają się bardzo "przyziemni". Już wyjaśniam.

Z czasem w małżeństwie ludzie tracą zainteresowania. Tracą hobby. Tracą przyjaciół. Małżeństwo pochłania bardzo wiele (Ciężko z tym walczyć, ale da się : ) ). Wielu ludzi nie jest w stanie z tym walczyć i poddaje się życiowej rutynie. Zauważ jak wygląda życie Twoich rodziców: Praca, dom, spać, praca, dom, spać, praca, dom, spać. W kółko to samo.

Brak jakichkolwiek wspólnych zainteresowań, hobby, znajomych, czegokolwiek sprawia że ludzie zaczynają patrzeć na siebie wilkiem. Kłótnie, awantury, wieczny żal do drugiej osoby (Nawet ciężko powiedzieć o co). Norma. Czy da się to zmienić?

Ty nie jesteś w stanie zrobić nic. Twoi rodzice (A najprawdopodobniej ojczym, jako że On tu jest mężczyzną) muszą po prostu coś zrozumieć. Że powoli, w taki sposób ich małżeństwo się rozpada (Tak, tak, widziałem już takie rzeczy : ) ). Jeśli to zrozumieją - poszukają sobie zainteresowań, zaczną robić coś razem (Wypady do kin, teatrów, huczne obchodzenie urodzin i tak dalej). Takie coś wyjątkowo pomaga i wzmacnia relacje w rodzinie. Jednak Ty nie jesteś w stanie zrobić nic : )

Musisz po prostu to przetrwać, może ich związek w końcu się rozpadnie, może stanie się coś innego, może będą tak sobie egzystować do końca świata. Ciężko powiedzieć. Z doświadczenia jednak wiem, że jakiekolwiek próby zmienienia tego przez Ciebie są z góry skazane na przegraną. Jesteś "tylko" dzieckiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 09 Mar, 2008 21:54   

Ludzie mają gorsze problemy w rodzinie... Confused
Powrót do góry
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 10 Mar, 2008 06:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

... i co z tego?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Magwill Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 25 Kwi 2007
Posty: 479
PostWysłany: Pon 10 Mar, 2008 17:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mają większe, ale gdybyście byli na moim miejscu......

_________________
'Lean on each other's strenghts; forgive each other's weaknesses.'

Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6271339
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 10 Mar, 2008 22:21   

To, że [cenzura] na to poradzi i niech się lepiej zajmie czym innym.
Powrót do góry
Tajemnicza
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 11 Mar, 2008 00:16   

Magwill napisał/a:
Mają większe, ale gdybyście byli na moim miejscu......


Ooo a gdybys Ty byla na moim miejscu ... to mogloby byc z Toba cienko ;P

To normalne problemy malzenskie, zdarza sie i nie musi prowadzic do rozwodu. Czasami to gorszy okres - nawet rok i nastepuje poprawa Wink
Bywa ... czasami trzeba przywyknac

A jesli Twoj tata nie chce drinka bo wie ze bedzie go glowa bolala to moim zdaniem prawidlowo Smile i czemu doszukujesz sie innego powodu ?
Moze chce miec w pracy trzezwy umysl a nie zmetniony wieczornym drinkiem Wink
Troszke dziecinny problem i mysle ze Twojej mamie to nie zrobilo wyjatkowo duzej przykrosci a tylko Ty to tak odebralas

A uciekanie w prace jest wygodne ... gdy w domu cos nie domaga.


Oj nie placz i nie psuj sobie zabawy ... musisz to olac i starac sie w takich sytuacjach zajmowac soba a nie godzeniem ich czy placzem
Chociaz chyba jestes dosc zapatrzona w siebie skoro nie obchodza Cie oni biggrin

Baw sie inaczej poprostu ;p

Moze w seksie nie domagaja, moze w pracy problemy, moze ta nuda malzenska ... no zdarzaja sie rozne historie. Czasami ludzie kilkadziesiat lat sie docieraja tez i z tego moga wynikac takie obrazanki (obwazanki ;D)
Powrót do góry
Magwill Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 25 Kwi 2007
Posty: 479
PostWysłany: Sro 12 Mar, 2008 20:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzięki, ale kiedy oni mi psują zabawę to zostaję sama

_________________
'Lean on each other's strenghts; forgive each other's weaknesses.'

Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6271339
Tajemnicza
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 12 Mar, 2008 20:54   

Nie uwierze ze spedzanie czasu z rodzicami jest dla Ciebie jedyna dobra i ciekawa forma spedzania czasu Wink

Mozesz wtedy wyjsc, poczytac ksiazke cokolwiek
Powrót do góry
Magwill Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 25 Kwi 2007
Posty: 479
PostWysłany: Pią 14 Mar, 2008 18:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oh, napisalam to tak jakbym nie lubiła spędzać czasu sama ?! Wink
Chodziło mi oto, że już musimy iść spać, zamiast świętować

_________________
'Lean on each other's strenghts; forgive each other's weaknesses.'

Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6271339
Tajemnicza
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 14 Mar, 2008 18:44   

Niestety w zyciu sie tak zdarza ciagle ... ze nie zawsze wszyscy maja ochote na to samo i to nie jest nic nowego Wink

Musisz sie z tym pogodzic i tyle
Powrót do góry
smoczek250 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 301
PostWysłany: Sob 15 Mar, 2008 11:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
tyle

dobre słowo... tylko to tyle jest zawsze na początku Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Magwill Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 25 Kwi 2007
Posty: 479
PostWysłany: Nie 16 Mar, 2008 14:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzięki wszystkim za rady Wink

_________________
'Lean on each other's strenghts; forgive each other's weaknesses.'

Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6271339
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |