| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
biustonosz , wkladki itp.
Autor Wiadomość
11-stolatka
Gość
PostWysłany: Wto 17 Gru, 2002 15:33   biustonosz , wkladki itp.

czesc
rozmawialam z mama na temat kupna różnych rzeczy w okresie dojrzewanie. nie moge powiedziec ze nie poskutkowalo ale o tym ze poskutkowalo tez nie.
Mama kupila mi wkladki higieniczne itp. ale nie chciala kupic mi stanika. tłumaczylam ze kolezanki z mniejwszym biustemm nosza stanik... i znów pomogło do polowy tzn.:
mama kupia mi stanik ktury "plaszczul" moj biust.

Jak powiedziec mamie ze chce sobie sama wybierać sobie stanik Question [/quote]
Przejdź na dół
ELA
Gość
PostWysłany: Sro 18 Gru, 2002 18:29   

Droga 11 . Po prostu powiedz mamie , że to nie jest twój wymarzony stanik i powiedz jej żebyście razem wybrały się do sklepu i tam wybrały biustonosz . W sklepie przymierz go i przejżyj się w lusterku i dobierz najlepszy . Najlepsze staniki są z Triumpha . Choć są dosyć drogie bardzo dobrze się noszą i jest ich naprawdę duży wybór . Udanych zakupów Smile
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Sro 18 Gru, 2002 19:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Obawiam się, że na Triumpha ciężko będzie mamę namówić, bo staniki są drogie, a Ty szybko z nich wyrośniesz.

Jeśli mama zdecydowała się kupić Ci stanik, to już duży sukces. Jeśli sama decydujesz (to znaczy mama decyduje razem z Tobą) jakie ciuchy kupić - wtedy nie powinno być problemu. Powiedz mamie, że ten stanik Ci niezbyt odpowiada i zaproponuj wspólne wyjście do sklepu. Jeśli się nie uda - za jakiś czas spróbuj znów z mamą porozmawiać. Pamiętaj - kropla drąży skałę! Smile

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
11-stolatka
Gość
PostWysłany: Pon 13 Sty, 2003 20:49   połowa sukcesu

Cool Dostałam mj wymarzony stanik pod choinke. Choc oczywiscie jak to mama, wybrala go sama Sad . wiele razy udało mi sie namówic mame do kupna roznych rzeczy dotyczacych dojrzewania i nie tylko(wymusilam kieszonkowe Twisted Evil ) , ale zawsze dokonywala wyboru sama. Rolling Eyes
Powrót do góry
Ewcia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 20 Sie 2002
Posty: 146
PostWysłany: Sro 22 Sty, 2003 18:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jeszcz raz zagadaj mame na temat wspólnych zakupów lub poproś mame zeby dala ci kase i idź z przyjaciółką
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 23 Sty, 2003 10:15   

Wypchaj sobie stanik watą biggrin Największy problem jest z "co jakiś czasowym" "odkształcaniem" waty. Ale wygląda to naprawdę jakbyś miała większy biust. Proponje najpierw mało (waty) z dnia na dzień coraz więcej. Zaczną się podejrzenia i może Cię to zdradzić. Powodzenia Wink
Powrót do góry
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Wto 28 Sty, 2003 11:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hehe fajny pomysl z ta wata nene!!!!! kurcze jak ja bym maial stanik to faj y by byl to pomslik!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Sro 29 Sty, 2003 09:16   hiehie Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiecie co. Myśle że wata nie jest aż tak konieczna (też robiłam takie sztuczki, miałam taki sam problem). Lepiej nie wypychać sobie biust watą bo w klasie i szkole będą zapewne plotkować, zazdroscić i wytworzy się nieprzyjemna sytuacja. Najlepiej powiedz mamie że stanik który masz jest niewygodny....napewno cie zrozumie. Mój pierwszy stanik też płaszył biust i powiedziałam o tym mamie....dała mi pieniądze i kazała pójść z przyjaciółką i sobie wybrać....takim oto sposobem mam już 7 staników, różnego koloru Wink Wiem że to trudne dla ciebie ale jeżeli nie poskutkuje to.....weź swoje kieszonkowe (albo uzbieraj sobie własne pieniądze) i za nie kup sobie nowy stanik, taki jaki będzie na ciebie pasował i bedzie wygodny!
Życze powodzenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 29 Sty, 2003 10:24   :)

Hehe...powiedz mamie, że sama chcesz sobie wybierać biustonosze, bo te co mama ci kupuje to są zaduże, lub zamałe biggrin
Powrót do góry
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Sro 29 Sty, 2003 14:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

KleO do kogo była ta porada....do mnie?
JEżeli tak to Ci powiem że jak mama mi wybiera staniki to zawsze są zamałe! Myśli jeszcze z enie mam takiego duze go biustu....i kupuje mi ZERÓWKE a ja już nosze 70A
hiehie
Takie są te nasze mamy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 30 Sty, 2003 09:56   

Hehe NaStKa...to było do 11-stolatki. Ale może być i do Ciebie Wink
Zawsze kiedy jestem z mamą na zakupach, to mi chce kupić jakieś niewiadomo jakie ubrania...albo jakieś wieśniackie, albo zaduże albo zamałe ! No i właśnie NaStKa..."takie są nasze mamy".
Powrót do góry
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Czw 30 Sty, 2003 10:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hie hie
Wiesz, powiedz mamie co myślisz o takich rzeczach. Powiedz że jesteś juz na tyle odpowiedzialna i rozsądna że sama możesz decydować jakie ciuchy będziesz kupywać i nosić!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 31 Sty, 2003 15:35   

Hehe...no NaStKa...właśnie to powiedziałam mamie biggrinbiggrinbiggrin
Powrót do góry
Nina

Dołączył: 31 Sty 2003
Posty: 9
PostWysłany: Pią 31 Sty, 2003 16:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam wydzielinę śluzową, ale nie mam wkładek chigienicznych Embarassed !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 03 Lut, 2003 21:43   

Ah...Nina...idź z z przyjaciółką do sklepu. Jeśli nie wystarczy Ci pieniędzy na nie to wymuś od mamy więcej kieszonkowych. Albo jak wiesz gdzie mama trzyma wkładki higieniczne to podbieraj...możliwe że się nie skapnie Wink Heh...ja tak robię. Podbieram mamie wkładki (czasem) Laughing
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |