| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Mam problem !
Autor Wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 29 Sty, 2003 20:50   Mam problem !

Wiecie, że mam 12 lat i 134 cm wzrostu Embarassed
Mój problem jest następujący:
Mam wydzielnę śluzową...na początku była koloru przezroczystego, później była biaława i żadka (żadka to zawsze jest), ale teraz to jest całkiem biała i gęsta jak krem "NIVEA"! Poprostu ona wygląda jak zwykły KREM ! Co teraz mam robić ? A mama niewie, że mam wydzielinę śluzową. Co powiedzieć mamie ? CO ROBIĆ ???


POMÓŻCIE !!!!! PLEASE !!!!!!!!!
Przejdź na dół
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Sro 29 Sty, 2003 21:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Poobserwuj jeszcze jeden dzień wydzielinę, podmywając się kilka razy w ciągu dnia (tylko nie przesadź Smile ). Jeśli nadal będzie tak gęsta jak krem - porozmawiaj z mamą. Jeśli będzie żadka - nie ma się czym martwić.
Napisz jak efekty testu i czy wydzielina śmierdzi.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 29 Sty, 2003 21:37   

Śmierdzi Surprised ale jak sie przyłoży do nosa Laughing heh...ok...przetesuje to...
Powrót do góry
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Czw 30 Sty, 2003 10:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

KleO ja też mam problemy z wydzieliną i niewiem jak powiedzieć mamie Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Czw 30 Sty, 2003 13:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Możesz to zrobić w ten sposób:
gdy zauważysz wydzielinę na majtkach krzyknij : Surprised Mamo(z przerazeniem Twisted Evil )
jak mama spyta co sie stalo to powiedz ze cos ci wylecialo na majtki
Mama z pewnoscia sama zaproponuje ci noszenie wkladek Wink

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Nina
Gość
PostWysłany: Czw 30 Sty, 2003 19:24   

Dobry pomysł blanka Surprised
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pią 31 Sty, 2003 12:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cześć


Spróbój zdobyc sie na odwagę i powiedzieć o tym wprost ona będzie wiedziała co zrobic jak ci pomóc a w trudnych sytuacjach bedziesz mogła się kogoś poradzić
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 31 Sty, 2003 14:13   

Dobry pomysł ! Dzięki za radę ! Blanka...dobry pomysł na to...
DZIĘKI WAM WSZYTKIM !
Powrót do góry
Gość
PostWysłany: Sro 10 Wrz, 2003 18:16   Re: Mam problem !

NIe przejmuj sie to normalne! Smile Ja też sie bałam na początku. Tez mam 12 lat,jestem niska (143) i waże niespełna 35 kg. Mam wydzielinę sluzową i na dodatek zamiast piersi "rodzynki" jeszcze jedna wieksza od drugiej. To nie jest przyjemne ale jakos żyje. Ile masz juz wydzielinę? Ja miesiąc i zauwazam u siebie duze zmiany np. zwiększył się apetyt itp. Za ok 6-18 miesięcy mozesz spodziewać sie pierwszej miesiaczki. Dzieje się też tak (chociaż rzadko) że miesiaczke dostajesz po 2,3 miesiącach od pokazania sie pierwszego sluzu a nawet tak,że 2; 2,5 roku po tym. Jeżeli tak sie stanie-nie panikuj. To normalne. Jeżeli niewygodnie czujesz się z tym sluz,jest ci mokro, czujesz sie niechigienicznie-kup sobie wkładki chigieniczne. Naprawde pomagają. Są cieńsze od podpasek i dlatego w ogóle ich nie czujesz a jak juz to rzadko. Polecam najbardziej Bella Panty i Subtelle(które tłumią przykry zapach). Zakłaaj wkładke na dzień lub zmieniaj w ciągu dnia. Zobaczysz,ze pomoże. Pozdrawiam! Smile
Powrót do góry
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Sro 10 Wrz, 2003 18:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też tak mam. Już od 5 dni. Miesiączkę miała 2 tygodnie temu a więc chyba to z okresem nie jest związane. Nie wiem co mam robić...do ginekologa BARDZO boje się iść...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Nie 14 Wrz, 2003 00:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Girl_in_black: Jeśli Twoja wydzielina odpowiada często pojawiającym się na tym forum opisom "wydzieliny" a nie "upławów chorobowych", to nie masz się co martwić - ginekolog na razie nie musi Ci spędzać snu z powiek, bo nie musisz do niego iść.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Pią 26 Wrz, 2003 20:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wczoraj dostałam miesiaczke...wstaje dzisiaj rano z łózka i podpaska czysta! jak to jest możliwe że miałam miesiączkę 1 dzień! a wydzieliny mam teraz bardzo dużo!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Alice_10 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 11 Lip 2003
Posty: 231
PostWysłany: Pią 26 Wrz, 2003 20:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja tez mam wydzieline Cool Ale wszystko z nia OK bo jest taka przezroczysta nie smierdzaca ale sie klei.


ps.w biblotece znalazlam taka ksiazke o dorastaniu i tam byly zdiecia wszystkich mozliwych wydzielin (o malo co sie nie zerzygalam kiedy na to popatrzylam)moze kiedy dostane skaner i wypozycze ta ksiazke to wam tu te zdiecia wstawie Smile

_________________
Haha! Wrucilam! Dzieci.Best mi sie "odnudzilo Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pią 26 Wrz, 2003 23:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

girl_in_black: No to gratulacje! Znów jesteś bliżej dorosłości! Kwiat

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Sob 27 Wrz, 2003 17:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja juz miesiączke mam od roku ale wieeelkie dzięki za ta różyczkę Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |