| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Ona ma ejc!!
Autor Wiadomość
Ulka
Gość
PostWysłany: Pią 18 Kwi, 2003 12:41   Ona ma ejc!!

Mój brat cioteczny ozenił się z magdą. jego ukochana wyglądała na zdrową. a jednak niebyła zdrowa. Gdy zaszła w ciąże okazało się że ma ejc Exclamation Exclamation Bartek (mój brat) bardzo się przestraszył. Poszedł na badania by sprawdzic czy został zarażony. Lekarze się zdziwili kiedy wyniki wykazały ze niejest zarażony. Magda była zrozpaczona. Usunęła swoje dziecko. A ja mam pytanko czy jest jakas szansa że dziecko mogło by się urodzić zdrowe, niezarazone Question Question
Przejdź na dół
Gwiazdka
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 58
PostWysłany: Pią 18 Kwi, 2003 19:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja szczerze mówiąc to nie znam się na tym, ale trochę sobie poczytałam i żadna z kobiet która była w ciąży a zarazem zarażona wirusem HIV nie urodziła zdrowego dziecka, może się mylę ale tak przeczytałam, jak co to mnie poprawcie. Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pią 18 Kwi, 2003 20:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przeczytajcie koniecznie CAŁY wątek http://dzieci.best.pl/forum/viewtopic.php?t=29 - już o AIDS i ciąży pisaliśmy.

W skrócie - podczas ciąży bez komplikacji płód NIE MOŻE zarazić się wirusem HIV. Jedyne ryzyko zarażenia jest podczas porodu. Przed porodem należy poinformować personel medyczny o swojej chorobie - odpowiednio wówczas przygotują się do porodu i poród przeprowadzą.

Sądzę, że Magda do końca życia będzie żałowała swojej decyzji o usunięciu dziecka. Miała szanse urodzić i wychować całkiem zdrowego potomka.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Nie 28 Wrz, 2003 15:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja uwazam ze dobrze iz usunela dziecko no bo gdybym ja miala sie urodzic z aids no to bym nie byla zbyt szczesliwa... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Sro 01 Paź, 2003 19:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akacja12: Przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź. Ona usunęła ZDROWE dziecko, a nie chore na AIDS. To dziecko miało niemal 100% szans na to, aby spędzić spokojne życie, bez AIDS!

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gość
PostWysłany: Pią 14 Maj, 2004 03:39   Re: Ona ma ejc!!

Ulka napisał/a:
. Usunęła swoje dziecko. A ja mam pytanko czy jest jakas szansa że dziecko mogło by się urodzić zdrowe, niezarazone Question Question

Nikt tu nie napisal, ze dziecko bylo zdrowe ani chore!!!
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Sob 15 Maj, 2004 00:35   Re: Ona ma ejc!! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał/a:
Nikt tu nie napisal, ze dziecko bylo zdrowe ani chore!!!

Przeczytaj uważnie http://dzieci.best.pl/forum/viewtopic.php?t=29 to zrozumiesz, że dziecko zapewne było zdrowe.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
justka007 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 10 Lis 2004
Posty: 220
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sro 10 Lis, 2004 19:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie znam sie na takich rzeczach. Ale wydaje mi sie, zę napewno zawsze jest jakaś szansa, zeby dziecko było zdrowe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3107824
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Sro 10 Lis, 2004 20:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No tak, ale tu chodzi o życie małego człowieka Sad
To dziecko przecież mogło normalnie żyć i być zdrowe.
Magda nie dała mu szansy i to jest najgorsze...
Choć pewnie chciała dobrze (tak jak większość matek)...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Sro 10 Lis, 2004 21:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiele matek zarażonych wirusem HIV myśli, że ich dzieci również urodzą się chore. Same przeżywają rozpacz z powodu swojej choroby i nie chcą by ich dzieci przeżywały to samo. Rozumiem takie matki, ale nikt nie powinien pozbawiać życia innego człowieka Sad To takie smutne.

_________________
...
Jeszcze nie zapomniałam o forum Wink
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Sylka1993 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 26 Sty 2005
Posty: 25
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 10:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie wiadomo czy dziecko mogło się urodzić zdrowe ale czy tez chore... Wprawdzie Magda zdecydowała się na aborcję, ale tylko ze względu na dziecko! Nie chciała, żeby urodziło się chora na AIDS.. sama Magda jak jest chora wie co to znaczy.. wprawdzie wczesniej nie wiedziała ale teraz jak juz wie ze jest chora i jej znajomi też to wiedzą to mogą się od niej odsunąć...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 10:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kolejne odkopywanie starych teamtów dziewczynko. jeszcze raz powtarzam. patrz wcholere na daty - -" mowisz ze jestes i na innych forach, tam tez nie patrzysz na daty?

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 14:20   

jeżeli matka jest chora to dziecko zwykle również.
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 14:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

chłopczyku nie odpisuj juz, jeśli ktoś mówił już o jakiejś archeologii bądź o tym że temat jest stary i nie nalezy odpisywać to już nie odpisuj.. jesli uważasz że nie jest to super konieczne

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 15:29   

panienka_wierzba napisał/a:
chłopczyku nie odpisuj juz, jeśli ktoś mówił już o jakiejś archeologii bądź o tym że temat jest stary i nie nalezy odpisywać to już nie odpisuj.. jesli uważasz że nie jest to super konieczne


1. nie nazywaj mnie chłopczykiem, tylko jak już to świnką Wink
2. lepiej odpisać, bo kiedyś ktoś może mieć takie same pytanie a sprawę można wyjaśnić od razu.
3. archeologiem to raczej nie będę Razz
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |