| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
jak to jest u was???
Autor Wiadomość
tatarka Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 1
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 29 Sie, 2008 15:31   jak to jest u was??? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam na imie Agnieszka i chcialam was zapytac czy wasi rodzice tez kloca sie o to jak was wychowywac??? Na jakie zajecia mozecie chodzic? Kiedy odrabiac lekcje??? W co sie ubierac??? Napiszcie Cool
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 31 Sie, 2008 13:34   

taaaaak.... kłócą się ale czasami...
Powrót do góry
zabawka Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 11
PostWysłany: Nie 05 Paź, 2008 14:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie chodzę na co chce i kiedy chce XD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
na+pw
Kimex Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 114
PostWysłany: Nie 05 Paź, 2008 15:38   Re: jak to jest u was??? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tatarka napisał/a:
Mam na imie Agnieszka i chcialam was zapytac czy wasi rodzice tez kloca sie o to jak was wychowywac??? Na jakie zajecia mozecie chodzic? Kiedy odrabiac lekcje??? W co sie ubierac??? Napiszcie Cool

nie < znaczki >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aneczka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Paź 2008
Posty: 10
PostWysłany: Wto 14 Paź, 2008 14:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Niem ponieważ moi się rozwiedli i mam samowolkę Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Katarynka22 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 13 Paź 2008
Posty: 12
PostWysłany: Sob 22 Lis, 2008 12:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moi rodzice się ni kłucą,ponieważ już nie mieszkam z moim ojcem,a propos zajęć, chodze na zajęcia dodatkwe podwarunkiem że dam sobie radę z tymi pozostałymi,lekcje odrabiam, jak wrócę i jak zjem obiad, ubieram się w co che więc nie pomogę z tym pytaniem..;/

pozdrawiam:)

_________________
Nirvana;]cool.


" Zabiore Cie własnie tam , gdzie słońce dla nas wschodzi " KCP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9944682
danly Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lis 2008
Posty: 62
PostWysłany: Sob 22 Lis, 2008 14:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moi rodzice zadko sie o to kluca ale za to jak tata czasami troszenke zamulony przychodzi to tak i bardzo!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Moniolak Płeć:Kobieta

Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2
PostWysłany: Sob 06 Gru, 2008 21:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No, ale chyba kłócą się, bo każdy z nich chcę jak najlepiej i każdemu z nich <rodziców> wydaje się, że jest najmądrzejszy na świecie. Może jak będę kiedyś tam hen hen miała dzieci, toteż będę chciała koniecznie postawić na swoim....ale jak na razie takiego problemu nie mam...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 08 Gru, 2008 18:24   

Moniolak napisał/a:
Może jak będę kiedyś tam hen hen miała dzieci, toteż będę chciała koniecznie postawić na swoim..


Wy to wszystkie takie same.... Najpierw mówią że to hen hen będzie a tu nagle dzieci i rozmowa teściów : "A skąd się one wzięły?".
Powrót do góry
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pon 08 Gru, 2008 19:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie wszystko idzie przewidzieć Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Moniolak Płeć:Kobieta

Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2
PostWysłany: Wto 09 Gru, 2008 16:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no nie wszystko można przewidzieć, ale można się ustrzec chociaż w 99,(9)% SmileSmileSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lena Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 22 Gru 2008
Posty: 50
PostWysłany: Pią 26 Gru, 2008 19:09   Re: jak to jest u was??? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tatarka napisał/a:
Mam na imie Agnieszka i chcialam was zapytac czy wasi rodzice tez kloca sie o to jak was wychowywac??? Na jakie zajecia mozecie chodzic? Kiedy odrabiac lekcje??? W co sie ubierac??? Napiszcie Cool

1. Mogę chodzic na bezpłatne zajęcia takie jakie chcę. Na płatne muszą sie zgodzić bo przecież oni płacą. Ale zwykle pozwalają.
2. Jestem tak dobra uczennica że wogóle sie nie martwia o lekcje i naukę. Mogę nawet odrabiac o 24- to przecież ja sie nie wyspię a nie oni Smile
3. Co do ubrań.... Kupuje to na co mnie stać i na co stac moich rodziców... czyli kupuję rzadko i tanie ciuchy. Ale to mi nie przeszkadza bo moi rodzice są THE BEST!

_________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem" <><><><><><><><><><><>
www.zwykle-zycie-pewnej-nastolatki.bloog.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5549685
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 26 Gru, 2008 21:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

"Ale to mi nie przeszkadza bo moi rodzice są THE BEST!"

Takie dziecko to skarb : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lena Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 22 Gru 2008
Posty: 50
PostWysłany: Sro 31 Gru, 2008 16:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dzienki Shaunri! Very Happy

_________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem" <><><><><><><><><><><>
www.zwykle-zycie-pewnej-nastolatki.bloog.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5549685
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 31 Gru, 2008 17:37   

A ja? Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |