| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
GŁOSOWANIE
Autor Wiadomość
AŚKA Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Kwi 2007
Posty: 112
PostWysłany: Sob 17 Sty, 2009 13:18   GŁOSOWANIE Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam!

Może niektórzy w Was już wiedzą, że BlogOnet organizuje konkurs związany z wybraniem najlepszych blogów.
Zasady głosowania są proste: Wystarczy wysłać SMS na numer 7144. W treści SMS konieczne jest podanie unikalnego numeru bloga, na który chcemy oddać swój głos.
(Uwaga! W treści SMSa należy umieścić jedynie numer bloga, nie należy umieszczać w niej żadnych dodatkowych znaków ani spacji.)
Koszt SMSa to 1,22 zł brutto (1 zł + 22% VAT). W głosowaniu może wziąć udział dowolna osoba, przy zastosowaniu zasady, że z jednego numeru telefonu można oddać jeden głos na dany blog.
Ponowne zagłosowanie na ten sam blog nie jest możliwe. Można jednak głosować – z wykorzystaniem tego samego numeru telefonu – na inne blogi biorące udział w Konkursie.
Dochód z smsów zostanie przekazany na opłacenie turnusów rehabilitacyjnych dzieci chorych na porażenie mózgowe.
[Reklama - post edytowany przez Administratora]
Więcej informacji na: http://www.blogroku.pl/zasady.html

Pozdrawiam
Kwiat

_________________
O! Cały TY... Na Twój widok totalnie mnie mdli... To właśnie Ty... Malutki iloraz... No ale masz spryt...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 17 Sty, 2009 14:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cel szczytny, ale chyba nie o to Ci chodzi. Jak dla mnie podchodzi to pod reklamę więc powinno zostać skasowane, ewentualnie część reklamową, bo sam post może przyczynić się do pomocy..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AŚKA Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Kwi 2007
Posty: 112
PostWysłany: Sob 17 Sty, 2009 15:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja sama wysyłałam smsy na różne blogi, nie patrząc nawet na ich adres... możesz zrobić to samo Smile nie musisz wysyłać na mój blog - ważne żebyś pomogła Very Happy

_________________
O! Cały TY... Na Twój widok totalnie mnie mdli... To właśnie Ty... Malutki iloraz... No ale masz spryt...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sob 17 Sty, 2009 15:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak już ktoś chce się bawić w dobroczynność, to lepiej jakiś przelew zrobić. Przy takim sms 22% idzie na VAT, a pewnie jeszcze jakaś marża operatora dochodzi.

A, i zgadzam się. Reklama, kasować.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 17 Sty, 2009 16:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Skoro nie chodzi o to, skasuj link swojego bloga..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 17 Sty, 2009 17:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

AŚKA - Słupek dosyć jasno wyraził problem takich akcji - Najlepszą formą pomocy jest pomoc bezpośrednia - czyli sami fundujemy operację jakiegoś malucha. Potem są przelewy (Koniecznie przelewy) dla fundacji, jednak tutaj Pani Jasia też musi dostać swoją pensję, tak więc nie wszystko co dajemy idzie na szczytny cel, a na końcu są sms'y gdzie dochodzi VAT, marża operatora i dopiero gdzieś tam na końcu ten cel.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |