| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Problem z piersiami . :D
Autor Wiadomość
KaMciaA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 259
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Nie 11 Sty, 2009 20:37   Problem z piersiami . :D Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mam problem marzę o dużych piersiach ale to tylko moje marzenia .
dobra przejde do sedna sprawy .
mam 14 lat i starsznie małe piersi wgl mi nie rosną a powinny mam duży problem bo wcześniej smarowałam je kremem do piersi tak zwane ujędrnianie no i trochę mi po tym kremie urosły ale jak przestałam to mi nie rosną . ; (
problem w tym tkwi czy mi urosną czy już takie zostaną . ?
chciałam o tym z mamą pogadać ale strasznie sie wstydzę .
porszę pomóżcie dziewczyny .
; ((
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
joasia90 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 27 Lis 2008
Posty: 193
PostWysłany: Nie 11 Sty, 2009 21:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mogą urosnąć jeszcze ale nie muszą. Nikt nie jest w stanie dac Ci pewnej odpowiedzi bo niby skąd mamy to wiedziec? Ale jeszcze przez jakieś 6 lat Twoje ciało będzie się rozwijało, więc spokojnie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 11 Sty, 2009 21:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jako że mam zniewieściałą duszę, to Cię wesprę - Dojrzewasz jeszcze, tak więc wszystko może się jeszcze zmienić w Twoim ciele, jednak musisz mieć tą świadomość iż nie każda dziewczyna ma duże piersi.


Dodatkowo muszę zaznaczyć że mimo dziwnej manii wśród kobiet iż dla mężczyzn liczy się tylko "dobry cyc", piersi kobiece są jednym z najmniej ważnych i uznawanych przez mężczyzn czynników podczas "oceniania partnerek", tak więc spokojnie - jeszcze chłopaki będą się za Tobą uganiać.

Próbuj zaakceptować siebie taką jaka jesteś, będzie Ci łatwiej : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KaMciaA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 259
PostWysłany: Nie 11 Sty, 2009 21:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

shaunri-właśnie nie potrafie przez te piersi czuje się brzydka i wgl . ;(
mój rozmiar stanika to 32 a chciałabym mieć większy i żeby mi piersi urosły bo czuje sie nie konfortowo .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 11 Sty, 2009 22:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Od kremów ujędrniających nic nie rośnie.. a dwa, ty masz 13 lat, jeśli mają urosnąć to urosną..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 11 Sty, 2009 22:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kamcia - Siłą woli ich nie powiększysz. Pozostaje zaakceptować siebie taką jaka jesteś i być dobrej myśli. Czasami trzeba się pogodzić ze swoimi wadami : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joasia90 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 27 Lis 2008
Posty: 193
PostWysłany: Nie 11 Sty, 2009 22:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kamcia głowa do góry. Wiem, że trudno jest Ci zaakceptować Twoje ciało, ale jesteś jeszcze bardzo młoda i piersi mogą Ci urosnąć. Gdyby jednak nie, to tez nie ma powodów do zmartwień. Ja mam malutkie cyce, a mój chłop od 3 lat podnieca się i lata za nimi jak świr jakiś, do tego stopnia, że chwilami mam tego powyżej uszu ; ) Oczywiście kilka lat temu myslałam, że przez to świat mi się zawali, do psychologa chodziłam bo az w depreche wpadałam, ale potem samo przeszło (może dzięki facetowi?) i teraz nie zamieniłabym je na zadne inne : p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KaMciaA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 259
PostWysłany: Nie 11 Sty, 2009 23:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty dobra niech ci będzie że mam 13 lat . xD
joasia bardzo mnie wspierasz i dziękuje ci za to tak samo jak shaunri .
; *
co bym bez was zrobiła . ; )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
hippie Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 21 Gru 2008
Posty: 228
PostWysłany: Pon 12 Sty, 2009 15:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jestem rok starsza i mam ten sam problem... Jednak my codziennie widzimy się w lustrze i nie zauważamy tego czy troche urosły czy nie. Np. według mnie nic nie urosły, a przymierzyłam, niegdyś za duży stanik, teraz jest dobry.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 12 Sty, 2009 17:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, 14..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KaMciaA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 259
PostWysłany: Pon 12 Sty, 2009 20:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dobra nasty nie fatyguj się mam naprawde 13 lat ale zawsze na jakiś portalach robie 14 tak z przyzwyczajenia . ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
Monnaly Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 15 razy
Dołączyła: 30 Lis 2008
Posty: 133
PostWysłany: Czw 29 Sty, 2009 21:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

KaMciaA, zgadzam sie z moimi przedmówcami-piersi same ci urosną Wink nie musisz się niczym martwić. Ja mam 13 lat i jestem prawie płaska jak deska Razz A za to niektóre moje kumpele z klasy to prawdziwe "dechy". Ale odniosę się do tego, co napisał Shaunri, cytuję: "Dodatkowo muszę zaznaczyć że mimo dziwnej manii wśród kobiet iż dla mężczyzn liczy się tylko "dobry cyc", piersi kobiece są jednym z najmniej ważnych i uznawanych przez mężczyzn czynników podczas "oceniania partnerek", tak więc spokojnie - jeszcze chłopaki będą się za Tobą uganiać." Wiedz, że nie kobiece piersi są dla mężczyzn najważniejsze Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9419463
Riaga
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 31 Sty, 2009 21:17   

Ja mam 13 lat, noszę (biustonosz) zerówkę i się tym nie przejmuję Rolling Eyes
Biorąc pod uwagę że niektóre dziewczyny z piątej klasy (ja jestem w szóstej) są brane za starsze ode mnie...
Powrót do góry
Lena Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 22 Gru 2008
Posty: 50
PostWysłany: Sro 04 Lut, 2009 16:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Lepiej miec małe piersi niż duże. strasznie nie wygodnie musi byc nosic rozmiar np: F,G, czy H?

_________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem" <><><><><><><><><><><>
www.zwykle-zycie-pewnej-nastolatki.bloog.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5549685
GothicLolita Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 105
PostWysłany: Sro 04 Lut, 2009 19:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Też mam małe. =='
Ale czuję się trochę zakompleksiona w towarzystwie koleżanek jeżeli chodzi o biust xd

_________________
Mana < 3
DiX Love < 3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
13699513
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |