| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Króliczek
Autor Wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Pon 25 Lip, 2005 10:25   Króliczek Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak właśnie. Będę mieć króliczka i chcę się do tego jakoś przygotować. Klatkę już mam... no ale nie mam pojęcie co mam oprucz tego kupić ziwerzakowi... czego potrzebuje. Nie wiem też co dać króliczkowi jako ściółkę... czy mogą być trociny czy raczwej nie? Szukałam tych informacji ale na każdej stronie w necie pisze inaczej... Bardzo prosze Was o pomoc i z góry dziękuję;]

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Kosta
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 25 Lip, 2005 10:44   

Pamiętam jak moja koleżanka kupywała trociny i siano. Trociny jako ściółkę, a sianko do jedzenia. Acha, trzeba również poidełko. Ja się na tym nie znam, bo nigdy królików nie miałam.
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 25 Lip, 2005 15:24   

królikowi jak każdemu gryzoniowi podstawowe rzeczy jak klatke, moze jakiś domek albo przynajmniej siano do wyściułania aby miał gdzie spać, karmnik poidło dość duże większe niz dla chomików, nie wiem czy masz dużą klatke zabawki sie raczej nie przydają, jedzenie mu kup nie wiem chyba wiesz że tam podstawowe plus warzywa itd, a co do wyściułania, to trociny i jak mówiłam coś do domku lub do tego miejsca gdzie bedzie spac, sianko bedzie najlepsze, a zamiast sianka do jedzenia mozesz mu teraz dawać trawe, siano zima jak niebedzie trawy, bo zawsze świerze lepsze jest i zdrowsze
Powrót do góry
Nina.Kar Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 60
PostWysłany: Sro 25 Lut, 2009 16:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja myślę że spokojnie możesz się weterynarza zapytać o to w jakich warunkach żyją króliki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
21331133
Patrycja Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 56
PostWysłany: Sro 25 Lut, 2009 20:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja mam królika. Jak byś miała jakieś pytania to pisz.

_________________
http://my-world-crazy.blog.onet.pl/

Bo książę zbyt szybko zapomniał że miał kochać.! < , 3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
ukryty
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Sro 25 Lut, 2009 21:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

oj oj nieładnie "przedterminowany produkt"


Dziewczyny opamiętajcie że Nie odnawiamy tematów szczegolnie starych ten temat ma 4 lata więć krolik dawno dawno....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |