| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Toksyczna przyjaźń

Czy "toksyczną" przyjaźń powinno się natychmiast zakonczyć?
Tak
62%
 62%  [ 5 ]
Nie
0%
 0%  [ 0 ]
Nie wiem
37%
 37%  [ 3 ]
Zrobić coś innego (napisz to)
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 8
Wszystkich Głosów: 8

Autor Wiadomość
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 03 Lut, 2009 16:04   Toksyczna przyjaźń Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam problem. Idę z moją najlepszą przyjaciółką w walentynki do kina, rozmawiałyśmy o tym w szkole na przerwie i moja kolezanka Anka to usłyszała, zapytała Czy mogłaby iść z nami. Powiedziałyśmy, że się zastanowimy ( oby dwie ją bardzo lubimy, ale chciałyśmy iść same). Na następny dzień powiedziałyśmy jej, że nie, tak po prostu. Ona obraziła się na mnie, ale na moja przyjaciółkę KłAcZkA nie. KłAcZeK powiedziała, że mam się tym nie przejmować, OK, ale co zrobić jak Anka cały czas się na mnie gapi i to ze zła miną. Na nastepnej przerwie powiedziała mi, że ja chcę KłAcZkA tylko dla siebie, i że zabraniam jej ( KłAcZkOwI) bawić sie z nią ( Anką). Wcale tak nie jest, ale kiedy mówię to Ance ona mówi sarkazmem "NAPEWNO". Powiedziałam to mamie a ona powiedziała, że normalna koleżanka by zrozumiała i też powiedziała, że mam się nie przejmować. Uważa, że Anka jest "TOKSYCZNĄ" koleżanką( chyba się z nią zgadzam, nawet napewno [z mamą]) Napiszcie co o tym sądzicie! Kwiat

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Riaga
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 03 Lut, 2009 16:39   

Radzę ci porozmawiać z Kłaczkiem i w miarę możliwości- z Anką. Ona pewnie się na was obraziła, bo myśli, że wy dwie jesteście przeciwko niej. Teraz ona postara się ci "odebrać" Kłaczka, bo myśli, że ty chcesz zrobić to samo. Najlepiej by było, żebyście razem poszły do kina i wszystko sobie wytłumaczyły. Jeśli jednak Anka nie zgodzi się na rozmowę z tobą, niech Kłaczek z Anią porozmawia i zaprosi ją do kina, w którym będziesz na nie czekać. Wtedy postarajcie się pogodzić Smile
A tak nawiasem mówiąc: trójka przyjaciół to zawsze zła liczba. Każdy z tej trójki może czuć, że pozostali z trójki są przeciwko niemu...
Powrót do góry
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 03 Lut, 2009 17:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Riaga - A gdzie tam trójka przyjaciół to zła liczba - Jak są jednej płci to liczba idealna, tylko jeśli bardzo dobrze się dogadują oczywiście : )

Asiex - Troszkę empatii - dziewczyna która uważa się za waszą koleżankę po prostu poczuła się odrzucona. A może nie miała co robić tego wieczoru? I siedziała w domu myśląc że wy się tam dobrze w kinie bawicie? Naprawdę nie chodzi tutaj o obrażanie się, po prostu najłatwiej jest z drugim człowiekiem porozmawiać - wyjaśnić co i jak, przeprosić jeśli trzeba i nie wchodzić na wojenną ścieżkę. Po prostu umówcie się jeszcze raz do kina, tym razem w trójkę i już. Po sprawie : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 03 Lut, 2009 17:43   Odpowiedź Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moja mama i my nie chcemy iśc razem Po 1: Moja mama i mama Kłaczka by sie nie zgodziła, bo Anka jest "żywa". Po 2: Chcemy iść same( to nasze pierwsze wyjscie) Dziękuje, jeśli możecie napiszcie coś, żebysmy poszły same z Kłaczkiem, ok? Bardzo, bardzo dziękuję za pomoc! Jak będe umiała to wstawie wam pomogła!A i jeszcze jedno nie mozemy isc z nia do kina gdybyście ją poznały*******. Embarassed Jest taka, gdybysmy były z nia w kinie straciłybyśmy cały dzień( znaczy i dziemy na cały dzień, ale starciłybyśmy w sensie źle). To nasze takie pierwsze wyjście z Kłaczkiem(bo będziemy same bez mam ja mam 11 lat) Anke zaprosimy na inna okazję, na lody np.

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 03 Lut, 2009 18:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No cóż, nieważne gdzie - chodzi po prostu o to, że jeśli jest to wasza koleżanka, to powinnyście zrozumieć że może się czuć odrzucona i powinnyście zrobić coś, żeby umilić jej życie : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
PostWysłany: Sro 04 Lut, 2009 14:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Juz tak zrobiłam. Dzięx

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nina.Kar Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 60
PostWysłany: Czw 26 Lut, 2009 12:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A tak nawiasem mówiąc: trójka przyjaciół to zawsze zła liczba. Każdy z tej trójki może czuć, że pozostali z trójki są przeciwko niemu...


Ja miałam tak samo, miałam 2 koleżanki i jedna z nich ciągle się czuje prze ze mnie odrzucona, a ja chcę tylko z tą drugą koleżanką pobyć sama

_________________
Tylko Ty i Ja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
21331133
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |