| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Uplawy...
Autor Wiadomość
Gość
PostWysłany: Sro 29 Sty, 2003 02:57   Uplawy...

Od jakiegos czasu zauwazylam ze zaraz po miesiaczce mam dziwne uplawy. Nie maja zadnego zapachu, a konsystencja jest kremowa i ma kolor czekolady. Lazilam po internecie i szukalam odpowiedzi na to, co to moze byc, ale nie znalazlam... Nie wiem czy to normalne, czy powinnam isc z tym do ginekologa. Wie ktos cos o tym:?: Question Question
Przejdź na dół
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Sro 29 Sty, 2003 09:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiesz musisz natychmiast skontaktować sie z lekarzem ginejologie. Takiego typu objawy są groźne, najwidoczniej jestes chora. Musisz iść do lekarza im dłużej to przewlekasz tym gorzej dla ciebie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 29 Sty, 2003 10:27   :)

hehe...jeśli nie czuć tego, to znaczy, że jesteś zdrowa i czysta !!!!! Wink Wink Wink Ale nie jestem tego do końca pewna Embarassed ale myślę, że nie mam racji biggrin


Ostatnio zmieniony przez NaStKa dnia Sro 29 Sty, 2003 21:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Sro 29 Sty, 2003 21:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

KleO - ABSOLUTNIE NIE MASZ RACJI!!! Nie pisz pliz, jeśli nie jesteś pewna.

Upławy nie powinny mieć koloru czekolady. Zgłoś się do ginekologa, jeśli masz naście lat to razem z mamą. Może to nic niepokojącego, ale sprawdzić koniecznie trzeba.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 29 Sty, 2003 21:54   

No deg... Embarassed wiem ! A do końca i tak nie byłam pewna...ale pisałam to co wiedziałam Razz hehe ! Nawet i tak nie wiedziałam... Razz Razz Razz
Powrót do góry
Gość
PostWysłany: Sro 29 Sty, 2003 22:26   

Lat mam nascie... wlasciwie to za tydzien dziescia haha Smile A z mama juz nie mieszkam... Jestem mazatka Smile
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Sro 29 Sty, 2003 22:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przepraszam. Średnia wieku na tym Forum jest niższa, dlatego tak napisałem.
Zatem idź do ginekologa - aby albo rozpocząć leczenie albo się uspokoić. Mam nadzieję, że tam gdzie mieszkasz masz zapewnioną profesjonalną opiekę ginekologiczną.

Trzymam kciuki, żeby było wszystko OK.
Acha! Jeśli ta wydzielina pojawiła się tylko raz, to może to być skrzepnięta krew po nieco ostrzejszym seksie. Podczas seksu zdarza się czasami uszkodzić ściankę pochwy lub szyjkę macicy.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nemeia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 29 Sty 2003
Posty: 200
PostWysłany: Sro 29 Sty, 2003 22:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzieki za szybka odpowiedc. Opieka oczywiscie jest Smile Kanada moze jest na koncu swiata, ale dbaja o ludzi hehehe. Wiec tak tez zrobie, wybiore sie do ginekologa, z nadzieja ze to nic strasznego.
Co do sredniej wieku na forum do zauwazylam Smile Choc nie powiem, bylam mile zaskoczona ze znalazlam tutaj tez co nieco dla siebie, mimo ze juz tych "nastu" lat nie mam. Bede wracac, to jest fakt... Smile Jeszcze raz dzieki za rady!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Sro 29 Sty, 2003 22:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Z doświadczeń (mojej żonki oczywiście) wynika, że delikatniej badają mężczyźni. Kobiety - ginekolodzy po prostu wiedzą na ile mogą sobie pozwolić i... pozwalają sobie Smile

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nemeia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 29 Sty 2003
Posty: 200
PostWysłany: Czw 30 Sty, 2003 00:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Haha znam ten bol. Chodzilam do kobiety-ginekologa... W zeszlym roku poronilam i oczywiscie wybralam sie z wizyta. Nie byla zbyt przyjemna, wiec stwierdzilam ze wiecej do niej nie zawitam. Teraz nadaza sie okazja znalezc innego lekarza, kto wie moze zdecyduje sie na mezczyzne Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 30 Sty, 2003 09:43   

No wiesz Nemeia...
Masz 19 lat, a zaniedługo skończysz 20...jestś mężatką...może powiesz mi że jestś w ciąży... Wink buheh
Powrót do góry
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Czw 30 Sty, 2003 10:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

KleO, może rzeczywiście jest mężatką i ma dzieci...przecież są dziewczyny które rodzą już w wieku 13 lat!
Naprawdę uważam że ona nie kłamie....chciała to sie ożeniła zresztą ja sama w bloku mam taką młodą parę. Chłopak ma 22 lata a dziewczyna 18 lat !!
I co też byś nie uwierzyła a jednak to prawda...są nawet związki po 60 i więcej...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 31 Sty, 2003 15:32   

NaStKa...to ja wiem biggrin i też znam pewną parę...
Powrót do góry
Nemeia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 29 Sty 2003
Posty: 200
PostWysłany: Sob 01 Lut, 2003 08:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kleo.. a co wiek ma z tym wspolnego??? Pelnoletnia jestem, prawda? Jesli nawet miala bym dzieci, to nie wiedze w tym nic zlego. Zarabiam na siebie, jestem samodzielna, mam meza wiec dzieci tez moge miec. A to ze ich nie mam to tylko i wylacznie moj wybor. Jesli tak bardzo chcesz sprawdzic czy nie klamie to idz na moja strone... ( www.nemeia.com)

_________________
NIL NISI BENE (mow dobrze lub wcale) *SENEKA*

Nie ma zlej mlodziezy, sa tylko zli wychowawcy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nina

Dołączył: 31 Sty 2003
Posty: 9
PostWysłany: Sob 01 Lut, 2003 11:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

biggrin Nemeia masz rację popieram Cię!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |