| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Podaruj 1% Twojego podatku na rzecz kieleckich pięcioraczek
Autor Wiadomość
Dumbo Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 7
PostWysłany: Sob 28 Lut, 2009 10:21   Podaruj 1% Twojego podatku na rzecz kieleckich pięcioraczek Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szanowni Państwo,

Jako rodzice kieleckich pięcioraczek chcielibyśmy tym mailem zachęcić Państwa do włączenia się do akcji „ Podaruj 1% twojego podatku na rzecz Kieleckich Pięcioraczek”. Od ponad dziewięciu miesięcy cieszymy się naszymi pięcioma córeczkami. Miniony okres to czas wytężonej pracy rehabilitacyjnej i pielęgnacyjnej naszej i naszych rodzin. Oczywistą rzeczą jest, iż uśmiech dzieci, który pojawia się coraz częściej na twarzach maleństw jest największą zapłatą dla naszych codziennych zmagań, ale wyzwania, które stoją przed nami w najbliższej przyszłości wymagają również nie tylko cierpliwości, ale także i nakładów finansowych. Mimo pomocy Ludzi z Wielkim Sercem niejednokrotnie nie udaje się nam stworzyć warunków do prawidłowego funkcjonowania dziewczynek, dlatego postanowiliśmy spróbować przeprowadzić akcję „Podaruj 1% twojego podatku na rzecz „Kieleckich Pięcioraczek”, aby zgromadzić choć część środków na potrzeby związane z wychowaniem i pielęgnacją naszych pociech. Dlatego zachęcamy gorąco do rozpropagowania tej akcji w Państwa środowiskach, za co z góry dziękuje Wesoła Siódemka z Kielc.
Szczególy dotyczące przekazania 1% podatku:
FUNDACJA VIVE SERCE DZIECIOM
KRS:0000184209
koniecznie z dopiskiem: "kieleckie pięcioraczki"


Aby dowiedzieć się więcej o naszej rodzinie zapraszamy Państwa na naszą stronę www.kieleckiepiecioraczki.pl
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 28 Lut, 2009 11:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy kolega tutaj jeszcze kiedykolwiek zajrzy, ale zanim Cię wyklnę w miarę możliwości omijając forumową cenzurę, to spytam - Pieniądze które zbieracie nie idą na żadną operację ratowania życia, czy coś takiego, prawda? Dobrze wyczytałem, że po prostu chcecie sobie polepszyć standard życia, tak?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 28 Lut, 2009 13:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dobry pomysł na życie Smile Jak by ktoś chciał mnie wesprzeć, tudzież dorzucić się do kredytu na przyszłe mieszkanie, zgłaszać się. Nr konta podam.. Ale uwaga, nie przyjmuję podatku z pensji w wysokości najniższej krajowej.. Jak już, to takie, żeby miały parę zer Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sob 28 Lut, 2009 14:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Fajna stronka. Na Operze 9.60 newsy są kompletnie nieczytelne Smile

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Nie 01 Mar, 2009 15:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to jakas kpina Neutral zalozyli strone, zalozyli rachunek, a teraz czekaja na kase Smile ale zenada.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 01 Mar, 2009 15:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Już widzę każdą młodą rodzinę, jak zbiera na pampersy poprzez organizacje.. ;/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dumbo Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 7
PostWysłany: Pon 02 Mar, 2009 21:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Nie wiem czy kolega tutaj jeszcze kiedykolwiek zajrzy, ale zanim Cię wyklnę w miarę możliwości omijając forumową cenzurę, to spytam - Pieniądze które zbieracie nie idą na żadną operację ratowania życia, czy coś takiego, prawda? Dobrze wyczytałem, że po prostu chcecie sobie polepszyć standard życia, tak?


Witam serdecznie,
Ku Pana zaskoczeniu zajrzałem, jeśli chodzi o posty, które Państwo zamieściliście nie jest to sprawa mi obca. Ludzie zwykle tak reagują jeśli widzą prośby o pomoc. Ot taką mamy polską naturę i nie ma to znaczenia czy to jest za granicą czy u nas w kraju. Po prostu tego nie lubimy i nie lubimy sobie pomagać i tego najwidoczniej nie zmienimy. Warto jedno tutaj podkreślić łatwo się pisze i mówi o kimś jak się go nie zna wtedy prościej pewne rzeczy wyrzucić z siebie. Dla mnie najważniejsze są dzieci nie ja. Los tak zadecydował, że mam piątkę fantastycznych córek i to za jednym razem Smile uf udało się i co jest najważniejsze cieszą się dobrym zdrowiem. Wydatki na piątkę dzieci jest to sprawa trudna, przy jednej pensji a państwo Polskie jak wiecie nie rozpieszcza rodzin wielodzietnych i jak usłyszałem od jednej osoby z władz wojewódzkich swojego miasta " "twoje dzieci twój problem" to też w nowej rzeczywistości staram się odnaleźć. Jeśli potrzebujecie Państwo jakiś porad związanych z pielęgnacją, rehabilitacją bądź innymi rzeczami związanymi z dziećmi proszę o pytania chętnie w miarę możliwości czasowych pomogę. I jeszcze jedna sprawa Proszę o pomoc w postaci przekazania 1% podatku na rzecz Karolinki córeczki mojej koleżanki z pracy.
Apel:

Pomóżcie Drodzy znajomi,koledzy, przyjaciele i przekażcie swój 1% podatku na Kamilę ! sprawa jest mi bliska, iż ta urocza Dama na zdjęciu jest córeczką mojej koleżanki z pracy. Dziewczynka ma amputowane obie stopy. Koszt protezy jednej stopy to 15 tys. zł. Protezowanie stóp nie jest zabiegiem jednorazowym. Wraz ze wzrostem dziecka zachodzi konieczność wymiany protez. NFOZ - raz na trzy lata – dofinansowuje koszt jednej protezy w wysokości 1,5 tyś. zł.
Pamiętajcie WSZYSTKIE DZIECI SĄ NASZE !!!!!!!!!
FUNDACJA DZIECIOM "Zdążyć z Pomocą"
KRS 0000037904
koniecznie z dopiskiem: darowizna na leczenie i rehabilitację Kamili Kalety

Pamiętajcie zróbcie użytek ze swojego 1% podatku !!!! Nie oddajcie tego państwu !!!! Nie istotne na kogo je przekażecie !!!
Pozdrawiam Dumbo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 02 Mar, 2009 22:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Po prostu za dziwne uważam, proszenie o pieniądze, na bieżące wydatki. Czy to jest zgodne z prawem i mieści się w pojęciu organizacji? Jest sporo osób, które mają problemy finansowe - nie tylko wielodzietnych, ale także takich, którzy muszą wyżyć za najniższą krajową. I wydaje mi się, że inna jest intencja oddawania 1% podatku niż takie wspomaganie. W sumie połowa polaków mogłaby w ten sposób prosić o pomoc, ponieważ nie jest w dogodnej sytuacji. I rozumiem, rodzina najważniejsza.. ale kwestie czy jest to w porządku, przemilczę. I oddam swój podatek na zaufaną organizację.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dumbo Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 7
PostWysłany: Wto 03 Mar, 2009 11:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
Po prostu za dziwne uważam, proszenie o pieniądze, na bieżące wydatki. Czy to jest zgodne z prawem i mieści się w pojęciu organizacji? Jest sporo osób, które mają problemy finansowe - nie tylko wielodzietnych, ale także takich, którzy muszą wyżyć za najniższą krajową. I wydaje mi się, że inna jest intencja oddawania 1% podatku niż takie wspomaganie. W sumie połowa polaków mogłaby w ten sposób prosić o pomoc, ponieważ nie jest w dogodnej sytuacji. I rozumiem, rodzina najważniejsza.. ale kwestie czy jest to w porządku, przemilczę. I oddam swój podatek na zaufaną organizację.


Witam,
Cieszy mnie bardzo fakt świadomości społecznej przynajmniej u Pani na temat przekazywania 1% podatku i o to chodzi ! nie są to pieniądze na których można się dorobić jeśli ktoś tak myśli :)Chyba ludzie mają świadomość wypełniając pita o jakiego rzędu kwotach piszemy. Natomiast chęć niesienia pomocy jest jak ja uważam rzeczą naturalną, której nie trzeba się wstydzić. Moje podejście do niesienia innym pomocy zmieniło się diametralnie w momencie kiedy ją uzyskałem po narodzinach dzieci, natomiast co jest najważniejsze ! to to że największą radośc sprawiała mi pomoc która była niesiona z głębi serca choćby dobre słowo lub gesty wsparcia ! Trzeba też zwrócić uwagę na fakt czy rodzinny wielodzietne mają być skazane na niebyt ? Jak Pani wspomniała cytuję: "proszenie o pieniądze, na bieżące wydatki" jest dziwne, w samym tym zdaniu stawia je Pani w takiej pozycji. Ciekawy punkt widzenia w państwie POdobno pro rodzinnym. Jeśli chodzi o połowę polaków o której Pani wspomniała to nie wydaje mi się żebyśmy pisali tu o rodzinach wielodzietnych. Bo gdyby tak było to zlinczowano by Panią na tym forum o ile takie rodziny mają dostęp do sieci. Jeszcze raz podkreślam cieszy mnie Fakt świadomości na temat 1 % byle nie zostawiać tego Państwu ! Jeśli będzie Pani potrzebowała pomocy w tematach dzieci to służę pomocą w miarę możliwości i wiedzy. Cenne uwagi przyjmuję z pokorą i zachęcam do wymiany informacji w kwestiach dzieci. Bo wszystkie dzieci są Nasze !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Wto 03 Mar, 2009 13:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dumbo napisał/a:
Bo wszystkie dzieci są Nasze !

Pana dzieci są pańskie. Moje potencjalne dzieci są moje. Odpuśćmy sobie kolektywistyczne hasełka.
Dumbo napisał/a:
Ciekawy punkt widzenia w państwie POdobno pro rodzinnym.

Czy obywatel powinien – choćby tylko na chwilę, choćby w najmniejszym stopniu – podporządkowywać swoje sumienie prawodawcy?; po co w takim razie każdy człowiek ma sumienie? - Henry David Thoreau

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dumbo Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 7
PostWysłany: Wto 03 Mar, 2009 14:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek napisał/a:
Dumbo napisał/a:
Bo wszystkie dzieci są Nasze !

Pana dzieci są pańskie. Moje potencjalne dzieci są moje. Odpuśćmy sobie kolektywistyczne hasełka.
Dumbo napisał/a:
Ciekawy punkt widzenia w państwie POdobno pro rodzinnym.

Czy obywatel powinien – choćby tylko na chwilę, choćby w najmniejszym stopniu – podporządkowywać swoje sumienie prawodawcy?; po co w takim razie każdy człowiek ma sumienie? - Henry David Thoreau

Witam,

Witam,
Daleko mi od ideologii Pana Bakunina natomiast życie pisze różne scenariusze i życzę Panu aby Pana potencjalne dzieci stały się faktem i przypominam, iż punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Również do życzeń dołączam słowa jednej z osób POdobno władz wojewódzkich mojego miasta: "twoje dzieci twój problem". Niczym szczególnym nie zaskoczyły mnie Pana słowa, już gdzieś to słyszałem. Jeśli chodzi o Pana Henrego to proszę pamiętać, iż popierał obywatelskie nieposłuszeństwo jako formę walki z władzą. Moim zdaniem nie trafny cytat.
Pozdrawiam i jeszcze raz powtarzam gdybym mógł komuś służyć pomocą ze względu na doświadczenia jakie posiadam w różnych kwestiach jeśli chodzi o dzieciaki to służę pomocą. Również i Panu w planowaniu i realizowaniu Pana potencjalnych dzieci. Pozdrawiam. Bo wszystkie dzieci Nasze są również te potencjalne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 03 Mar, 2009 16:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kolego, odstaw może na chwilkę ten szlachetny ton i posłuchaj.

Z jednej strony mam fundacje zajmujące się ratowaniem życia i ludzi dla których jest to jedyna szansa, żeby ich dzieci mogły ŻYĆ.

Z drugiej mam rodzinkę która chce za wyżebrane pieniądze kupić swoim córeczkom komputery, ubrania czy inne badziewie, bez którego da się sprawnie funkcjonować - Może nie w przepychu, bo pięcioro dzieci to wydatki jednak spore, ale dać się da.

Rozumiem że każdy chce dla swoich dzieci jak najlepiej - ale gościu, naprawdę musisz mieć tupet, żeby wyskakiwać na żebry zabierając pieniądze ludziom naprawdę ich potrzebującym. I nie bardzo rozumiem czemu miałby pomagać komuś, kto tak naprawdę tej pomocy nie potrzebuje. Wytłumaczysz mi to? Byłbym wdzięczny, bo w głowie mi się to nie chce zmieścić. Ja prosty człowiek jestem, więc zrzuć na chwilkę ten inteligencki ton i mów normalnie.




A do reszty, gdyby ktoś chciał mi powiedzieć jaki to ze mnie cham i gbur - nie lubię idei fundacji z wielu względów. Idea fundacji która nawet nie ukrywa swoich żebraczych zapędów wydaje mi się wręcz absurdalna, a do ludzi którzy za nią stoją chcą po prostu zarobić nieco wykorzystując popularność swoich dzieci nie mogę wykrzesać krzty szacunku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Wto 03 Mar, 2009 18:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ojaaaa, kocham cie, mam takie same zdanie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 03 Mar, 2009 19:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bardziej dosadnie. No ale chyba tyle pozostało..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dumbo Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 7
PostWysłany: Wto 03 Mar, 2009 19:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Kolego, odstaw może na chwilkę ten szlachetny ton i posłuchaj.

Z jednej strony mam fundacje zajmujące się ratowaniem życia i ludzi dla których jest to jedyna szansa, żeby ich dzieci mogły ŻYĆ.

Z drugiej mam rodzinkę która chce za wyżebrane pieniądze kupić swoim córeczkom komputery, ubrania czy inne badziewie, bez którego da się sprawnie funkcjonować - Może nie w przepychu, bo pięcioro dzieci to wydatki jednak spore, ale dać się da.

Rozumiem że każdy chce dla swoich dzieci jak najlepiej - ale gościu, naprawdę musisz mieć tupet, żeby wyskakiwać na żebry zabierając pieniądze ludziom naprawdę ich potrzebującym. I nie bardzo rozumiem czemu miałby pomagać komuś, kto tak naprawdę tej pomocy nie potrzebuje. Wytłumaczysz mi to? Byłbym wdzięczny, bo w głowie mi się to nie chce zmieścić. Ja prosty człowiek jestem, więc zrzuć na chwilkę ten inteligencki ton i mów normalnie.




A do reszty, gdyby ktoś chciał mi powiedzieć jaki to ze mnie cham i gbur - nie lubię idei fundacji z wielu względów. Idea fundacji która nawet nie ukrywa swoich żebraczych zapędów wydaje mi się wręcz absurdalna, a do ludzi którzy za nią stoją chcą po prostu zarobić nieco wykorzystując popularność swoich dzieci nie mogę wykrzesać krzty szacunku.

Witam Pana,
Dziękuję Panu za cenne uwagi i że sprowadził Pan tą dyskusję z wyżyn mojego poziomu intelektualnego do prostych wypowiedzi. Nie mam zwyczaju cytowania ludzi o których nie wiem praktycznie nic ale jeśli rozmówca tego wymaga po to aby udowodnić pewną założoną przez siebie tezę to czemu nie podszkolić się troszkę. Zawsze lepiej patrzeć na kogoś z góry nieprawdaż ? Pomijam już Pana wypowiedzi bo chyba nie o to Panu chodziło. To teraz już normalnie jak sobie Pan tego życzy: nie można mieć pretensji do ludzi że proszą o pomoc z różnych względów, natomiast trzeba racjonalizować pomoc, jeśli uważa Pan że pomoc dzieciom chorym na poważne dolegliwości jest bardziej potrzebna od pomocy psom w schronisku dla zwierząt to jest to zupełnie normalne ! i popieram całym sercem tak trzeba to rozumieć ! Ja zdaje sobie sprawę z ogromu potrzeb jakie są w naszym kraju i nie lubię mówić o dolegliwościach moich dzieci choć każda z nich ma książeczkę zdrowia wraz z kartami informacyjną grubszą od nie jednego tomiku z wierszami, ( w tym miejscu przypomina mi się wypowiedź Pani minister zdrowia z radia gdzie szukała oszczędności w resorcie w związku z kryzysem i mówi że ludzie przesadnie dbają o zdrowie w związku z tym takie mamy wydatki na służbę) wracam do myśli natomiast każdy tysiąc bądź dwa zebrane z 1% stanowią dla mnie poważny zastrzyk finansowy który choćby na chwilę pozwala zapomnieć o długach. I jeszcze jedno w życiu nie pomyślałbym aby powiedzieć do Pana cham i gbur to nie moja bajka za bardzo szanuję swoją osobę i ludzi którzy często myślą tak jak Pan (wykorzystują popularność swoich dzieci). Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.


Jedno mogę powiedzieć wszyscy jedziemy na tym samym wózku i jesteśmy ofiarami systemu czyli ludzi którzy mówią że coś zmienią a tak naprawdę tego nie robią bo byłoby to sprzeczne z ich interesami. Dziękuję Panu za cenne uwagi i za to że umacnia mnie Pan w fakcie że w Polsce jest jeszcze dużo do zrobienia. Pozdrawiam. Wszystkie dzieci są Nasze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |