| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Nienawidzę Rodziców!
Autor Wiadomość
krystian603 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 205
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 14 Mar, 2009 13:55   Nienawidzę Rodziców! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej chciałem prosić o radę jak zmienić moich rodziców. Moi rodzice są tragiczni ciągle mnie wyzywają, mówią że źle się uczę a mam same 5... Żeby kupić sobie nowe spodnie muszę prosić miesiącami a jak mi dadzą pieniądze to wymawiają tygodniami że mi dali kase. Ojciec by chciał żebym robił cały czas w jego warsztacie , ja mam gdzieś naprawę samochodów, ja chcę zostać jakimś uczonym . Jeszcze nigdy z nimi nie byłem na wakacjach tylko ze starszą siostrą Sad Z rodzicami nie można normalnie porozmawiać bo zaraz będą się śmiać , albo że przeszkadzam im w oglądaniu telewizji. Postanowiłem że w wakacje pójdę do jakiejś pracy dla nastolatków, a gdy pójdę na studia zerwie z nimi kontakt a będę miał kontakt z siostrą. Rodzice nie są moim autorytetem tylko siostra. O bratu nie będę wspominał bo tu człowiek bez głowy, co zarobi to wyda na piwo Sad Jego kłótnie z rodzicami nie raz doprowadziły mnie do łez. To przez niego rodzicom stało się coś dziwnego , gdy 2001 ożenił się z jego prawie z byłą żoną, zrobił dziecko , rodzice wszystkie pieniądze przeznaczone na remont domu wydali na jego wesele, babcia raz wzięła kredyt bo jak się naćpał z kolegą to wjechał w dom, z tą jego żoną się wyprowadzali o wprowadzali do siebie, kłócili. Teraz się rozwodzą i wziął sobie starą babe starszą o 11 lat z 17 letnim dzieckiem. Teraz nawet kradnie pieniądze z domu, pije , siedzi nam na garnuszku a my mu tyle dobrego zrobiliśmy. Ile razy leciał do bicia do taty. Rodzice się przez to kłócą, już nie rozmawiają normalnie. Przez nich muszę szybciej dojrzewać nie wyjdę to znajomych , na dyskotekę , a jak słyszę że mam sobie od kolegów znaleść dziewczynę to mi jest nie dobrze jak ja mam inne problemy na głowie Sad((
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10275118
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
PostWysłany: Sob 14 Mar, 2009 15:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Z tego co tu piszesz wynika, że zyjesz starsznie. Wiesz co ja nie wiem co zrobić, ale najlepiej zgłoś się do szkolnego pedagoga!

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Sob 14 Mar, 2009 15:18   Re: Nienawidzę Rodziców! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

u mnie to samo tylko pomagają mi przetrwać trudne chwile przyjaciele(w twoim przypadku siostra) z pięniędzmi to samo mama mówi żeby pożyczyć odemnie i wcale mi je nie oddaje jest u mnie zadłużona 5 tyś i gadałem z babcią i ona do ręki bedzie mi dawać a jej nie dam i ja jak dostanę 3 (ocena) to ona na mnie wrzeszczy że ja czegoś nie nauczyłem mam tego dość....

Albo mój brat(5 lat) da mu np bułeczkę z czekoladą on je je i po pewnej chwili mówi że nie chce to ona ryczy na niego i mówi jak nie zje to ma kare Shocked

nie wiem gdzie zgłosić to ale chyba nie bd zgłaszać bo jak powiem pedagog wezwie rodziców i później pojadą do domu i dopiero będzie awantura Evil or Very Mad

Mam rodziców DOŚĆ A SZCZEGÓLNIE MATKI Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dazul Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Mar 2009
Posty: 129
PostWysłany: Sob 14 Mar, 2009 15:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie wiem porozmawiaj z rodzicami o bracie a jak nie pomoże to porozmawiaj z bratem.
Nie wiem naprawdę trudna sprawa.
Możesz tez posłuchać rady @siex.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
333668
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |