| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Nienawidzę Rodziców! (OT)
Autor Wiadomość
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
PostWysłany: Sob 14 Mar, 2009 15:30   Nienawidzę Rodziców! (OT) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dazul napisał/a:
Możesz tez posłuchać rady @siex

Thx za reklame!

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Sob 14 Mar, 2009 15:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

@siex napisał/a:
Dazul napisał/a:
Możesz tez posłuchać rady @siex

Thx za reklame!


<LOL> co za off top
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
PostWysłany: Sob 14 Mar, 2009 15:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

SIMON300195 napisał/a:
<LOL>
bo to zgłosze!

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Sob 14 Mar, 2009 15:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przestańcie spamować. Wypowiadajcie się na temat! Ty Simon nie lepszy od @siex, więc nie zwracaj uwagi.
Do tematu: Krystian z Twojego postu wynika, że sytuacja w domu jest trudna, bardzo trudna. Podejżewam, że brat wpadł w złe towarzystwo i to go skłoniło do tego wszystkiego. Rodzice też jacyś dziwni (oczywiscie bez obrazy). Może mają jakąś stresującą pracę i przez to bardzo łatwo wyprowadzic ich z równowagi? Oczywiście zgłoś sie do psychologa bądź pedagoga szkolnego, bo taka osoba będzie wiedziała najlepiej co dalej robić. Póki co spróbuj jakoś wytrzymać tą atmosferę w domu. Może zdobędziesz się z siostrą na jakąś poważniejszą rozmowę z rodzicami?

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krystian603 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 205
PostWysłany: Sob 14 Mar, 2009 16:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dazul, Z moim bratem to się nie da porozmawiać to jest człowiek bez mózgu, on nic nie myśli aż czasami myślę żeby rozwalił się na pierwszym lepszym zakręcie, moi rodzice są bardzo staroświeccy myślą że jestem jeszcze malutkim dzieckiem i jedna para spodni i jedne buty na rok wy wystarczają Sad

P.S Moja sistra wie , ale z nią pogadam o wszystkim , wtedy to sie wkurzy i zrobi porządek . A nauczycielom to lepiej nie mówić bo w mojej szkole to by poszło wszystko w świat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10275118
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Sob 14 Mar, 2009 17:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wpsółczuję Ci.. Brata to raczej nie odmienisz, jeśli do tej pory się tak zachowuje.. A z siostrą na prawdę warto przeprowadzić jakąś rozmowę na tmat rodziców.

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dazul Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 06 Mar 2009
Posty: 129
PostWysłany: Sob 14 Mar, 2009 23:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Prawda...jeśli chodzi o brata to chyba nic nie da się z tym zrobić, ale jeśli o rodziców to poproście kieszonkowe z siostrą i miej sobie kasę na wszelki wypadek,kup sobie ciuchy...itp.
Ale naprawdę rozmowy pomagają miałam dużo sytuacji a rozmowa pomogła.

TAK SERYJNIE TO MASZ WIELKIE SZCZĘŚCIE CHOCIAŻ ŻE MASZ SIOSTRĘ, MOŻECIE SIĘ RAZEM WSPIERAĆ!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
333668
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 15 Mar, 2009 11:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Lubię jak ktoś opisuje kompletnie trudną sytuację, a reszta próbuje tej osobie prościutkimi radami pomóc : )

To nie takie proste jak się wydaje, sytuacja jeśli jest ciężka to jest ciężka, a młody człowiek zazwyczaj nic nie zrobi : ) Szczególnie jak nie wie co zrobić, to znaczy że nic nie zrobi : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
PostWysłany: Nie 15 Mar, 2009 12:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

SIMON300195 napisał/a:
Mam rodziców DOŚĆ A SZCZEGÓLNIE MATKI


Cytat:
Nienawidzę Rodziców!


Jak wy mozecie tak mówić?
Przeciez oni poswięcili się dla was, bo was trzymają w domu wasza matka was urodziła! Wy tego nie rozumiecie? Oni chcą dla was dobrze, moze nie dla krystian603, ale dla SIMON300195, napewno! Wiem, bo czasami mama taż krzyczy, ale to dla mojego dobra! Ja to rozumiem!

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Nie 15 Mar, 2009 14:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Lubię jak ktoś opisuje kompletnie trudną sytuację, a reszta próbuje tej osobie prościutkimi radami pomóc : )

To nie takie proste jak się wydaje, sytuacja jeśli jest ciężka to jest ciężka, a młody człowiek zazwyczaj nic nie zrobi : ) Szczególnie jak nie wie co zrobić, to znaczy że nic nie zrobi : )

no, dlatego nie chcialam nic pisac. ale pamietajcie, rozmowa zawsze pomoze! : ))) nawet jak rodzice robia burze w domu i brat ma problemy na kazdym gruncie zyciowym to ROZMOWA ZAWSZE POMOZE!

a tak powaznie to nic nie pomoze, mozesz albo przyzwyczaic sie do stanu rzeczy albo harowac w szkole na dobre stopnie i wlasna przyszlosc i znalezc pozniej w liceum jakas prace na etacie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krystian603 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 205
PostWysłany: Nie 15 Mar, 2009 19:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzięki wszystkim Smile))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10275118
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Nie 15 Mar, 2009 21:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

@siex napisał/a:
SIMON300195 napisał/a:
Mam rodziców DOŚĆ A SZCZEGÓLNIE MATKI


Cytat:
Nienawidzę Rodziców!


Jak wy mozecie tak mówić?
Przeciez oni poswięcili się dla was, bo was trzymają w domu wasza matka was urodziła! Wy tego nie rozumiecie? Oni chcą dla was dobrze, moze nie dla krystian603, ale dla SIMON300195, napewno! Wiem, bo czasami mama taż krzyczy, ale to dla mojego dobra! Ja to rozumiem!



ej a jest powód aby ryczeć że ja dostałem 3(ocene)??? dziennie to jest przyniosę trzy ale ona nie dotrzega że ja dużo uczę całymi dniami i wieczorami i nic z tego normalnie syzyfowa praca a mnie też wkurzy ja mówie jej żeby mogła mi powolić samemu ubierać(wybierać urania) ona nie bo ona mówi co mam ubrać z zachowaniem też nie najlepiej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 16 Mar, 2009 13:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja już wiem co u młodych ludzi znaczy "dużo się uczę" : )

Mama pewnie po prostu ma rację i tyle : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krystian603 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 205
PostWysłany: Pon 16 Mar, 2009 14:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

SIMON300195 napisał/a:


ej a jest powód aby ryczeć że ja dostałem 3(ocene)??? dziennie to jest przyniosę trzy ale ona nie dotrzega że ja dużo uczę całymi dniami i wieczorami i nic z tego normalnie syzyfowa praca a mnie też wkurzy ja mówie jej żeby mogła mi powolić samemu ubierać(wybierać urania) ona nie bo ona mówi co mam ubrać z zachowaniem też nie najlepiej


Dokładnie przecież nie uczę się dla rodziców tylko dla siebie , jak bym sobie przebił ucho bym wyleciał z domu, przecież to nie znaczy że jestem łochem!!!! Albo z ciuchami , przecież o to chodzi aby w ciuchach czuć się swobodnie a nie bo mamie się nie podoba dziura w spodniach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10275118
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
PostWysłany: Pon 16 Mar, 2009 16:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzieki za punkcic!

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 9 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |