| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Dwie sprawy...
Autor Wiadomość
Monnaly Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 15 razy
Dołączyła: 30 Lis 2008
Posty: 133
PostWysłany: Sro 18 Mar, 2009 17:33   Dwie sprawy... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hejka! Hehe juz pewnie macie mnie dośc, bo ciągle mam jakieś problemy i zakładam nowe tematy... Smile Ale nie będę przeciągać, od razu przejdę do rzeczy. Ostatnio na w-fie miałam mały wypadek... Otóż graliśmy w kosza i dostałam piłką w bok w głowę. Na początku przez dosłownie kilka sekund nie wiedziałam, gdzie jestem. Następnie ból i zawroty głowy. Trwało to dosłownie chwilę. No nic, ćwiczyłam dalej. Ból czułam przez 4 dni. Przeszło. Minęły 3 dni, lecz ból głowy wrócił, ale odczuwałam go jeszcze mocniej. Kręci mi się w głowie i w ogóle ostatnio nie mam humoru... Czasami robi mi się niedobrze. Czy może wiecie, co to może być??
*************************
I mam jeszcze jedną sprawę... Chodzi o to, że od dosyć dawna czuję straszliwy ból serca. Nawet, kiedy leżę, poprostu nie mogę się ruszyć. Muszę wtedy odczekać chwilę, aż ból przeminie. Kiedy stoję, a akurat mnie "chwyci" to muszę oprzeć się ściany, usiąść lub się położyć... Ostatnio tak bardzo mnie bolało, że aż spłynęły mi łzy. Razz Co to może być?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9419463
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 18 Mar, 2009 17:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Obie sprawy do lekarza. Idź do lekarza pierwszego kontaktu - on Cię skieruje na ekg i pewnie badanie głowy (rezonans od tego jest?). Z głową lepiej sprawdzić, a z sercem - sama tak kiedyś miałam. Pani doktor powiedziała, że zdarza się u młodych osób - np. przy stresie, ale lepiej zobaczyć chociażby dla własnego spokoju, czy jakieś arytmii na przykład nie masz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 18 Mar, 2009 19:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Obie sprawy mogą być zarazem nieważne, a zarazem mogą być śmiertelne. Idź do lekarza, skieruje Cię na specjalistyczne badania, bo przez internet nikt Ci żadnej diagnozy nie da. Ból głowy i ból klatki piersiowej w okolicach serca może być spowodowany przez miliard czynników : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
PostWysłany: Sro 18 Mar, 2009 19:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To z sercem to ja też mam, ale nic z tym nie robię, bo mam trochę mniejsze bółe. To takie kłucie, prawda? Wiesz co powinnaś powiedzieć mamie albo tacie albo obydwóm no i idź z tym do lekarza Kardiologa i na prześwietlenie Głowy....

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Sro 18 Mar, 2009 19:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja miałam kiedyś z tym sercem tak samo. Takie przeszywające ciało kłucie. Byłam u lekarza z tym, a ten powiedział, że to nic poważnego. Zwykłe nerwokłucie )czy jakoś tak ;P) pojawiające się w okresie dojrzewania. Aa z głową, to do lekarza koniecznie. Pewnie wyśle Cię na prześwietlenie..

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monnaly Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 15 razy
Dołączyła: 30 Lis 2008
Posty: 133
PostWysłany: Sro 18 Mar, 2009 19:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

@siex napisał/a:
To takie kłucie, prawda?

Tak, ale napawdę ogromny ból... Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9419463
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 21 Mar, 2009 16:36   Straszny ból Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Monnaly napisał/a:
Tak, ale napawdę ogromny ból...

Bardzo mnie to boli, raz miałam "atak', że w szkole na w-f po prostu spadłam na ziemię. Straciiłam panowanie nad sobą, ale powiedziałam pani, że zaplątały mi się nogi. W szkole tylko moja naj. przyjaciólka o tym wie. Wtedy leciały mi nawet łzy. Powiedziałam, że to muszka wpadła mi w oko.
violetLily napisał/a:
nerwokłucie

Mama mi powiedziała, ze to nerwobóle i, że właśnie poojawiają sie w okresie dojrzewania.

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Sob 21 Mar, 2009 16:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

@siex napisał/a:
Mama mi powiedziała, ze to nerwobóle i, że właśnie poojawiają sie w okresie dojrzewania.

Tak, tak o to mi chodziło, nie pamiętałam po prostu nazwy, bo dawno z tym byłam u lekarza ;]

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
PostWysłany: Sob 21 Mar, 2009 16:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja w ogóle nie byłam. Czy to źle? Mama mi powiedziała, że jeżeli nie mam tego często to po co mam isć. Teraz jestem przeziębiona i w Poniedziałek idę do przychodni tam mama pogada z Dr. na temat tego kłucia. Wtedy zobaczymy....
.......trochę się boję....

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Sob 21 Mar, 2009 17:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie masz się czego obawiać, bo jest tak jak mowiła Twoja mama. Na prawdę ;D ;]

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
PostWysłany: Sob 21 Mar, 2009 17:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

violetLily napisał/a:
Nie masz się czego obawiać, bo jest tak jak mowiła Twoja mama. Na prawdę ;D ;]

Bardzo ci dziękuję violetLily! Szkoda, że nie moge, bo dałabym ci pomoc!

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Sob 21 Mar, 2009 21:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie ma tu czegoś co zasługiwałoby na pomoc Wink Ale dzieki za samo uznanie ;d

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krystian603 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 205
PostWysłany: Sob 21 Mar, 2009 21:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też tak teraz mam z tym sercem kuje takie nie miłe uczucie , aż oddychać nie mogę. Wtedy wstaję i zaczynam się ruszać albo przykładam coś ciepłego wtedy tak tego nie czuć. To dopada nagle trwa przez 2 minuty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10275118
Riaga
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 22 Mar, 2009 16:15   

Koniecznie idź do lekarza! Mogłaś dostać w skroń, co może skończyć się... bardzo źle. Pan od wf kiedyś nam mówił, że jak bardzo mocno się dostanie w skroń, to można nawet umrzeć (pamiętam, bo mówiłam, że wypróbuję na bracie ^^) Koniecznie idź do lekarza2!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |