| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Impreza !
Autor Wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 19 Kwi, 2009 11:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

15. I nie widzę w tym nic dziwnego.

Szczerze mówiąc, przerażają mnie ludzie w okolicach 20-stki bojący się wypić jedno piwo. Jak ktoś nie pije, nie jest godny zaufania, ot co! :]

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 19 Kwi, 2009 11:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmmm... Nie da się nie przyznać Słupkowi racji - sam wcale późno pić alkoholu nie zaczynałem i jakoś nie czuję się zdemoralizowany. Ba - Prędzej upadek ludzi można zauważyć wśród tych, którzy zaczęli późno i nie są w stanie wyrobić w sobie umiaru, niż u tych, którzy zaczynali wcześnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Nie 19 Kwi, 2009 11:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tak tak, ja tez pilam wiecej w wieku 14-18 lat niz teraz, tylko ze nie lazilam po forach i nie obwieszczalam calemu swiatu. sama potrafilam zorganizowac sobie i miejsce i alkohol.
dla mnie kpina jest to ze w klubie siedzi sobie grupa 15-stek i dolewa wlasny alkohol do szklanek, a na prosbe opuszczenia lokalu kloca sie o swoje prawa (ze niby moga tu byc do 22.) ja w wieku 15 lat pilam ze znajomymi w plenerach i to bylo normalne. zreszta autorka chce alkohol to niech go pije, mi to akurat obojetne, smieszy mnie po prostu jej podejscie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 19 Kwi, 2009 12:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja tam chyba w życiu w pub'ie nie spotkałem ekipy 15-latek : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Nie 19 Kwi, 2009 12:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ciesz sie, malo ciekawy widok
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 19 Kwi, 2009 13:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Hmmm... Nie da się nie przyznać Słupkowi racji - sam wcale późno pić alkoholu nie zaczynałem i jakoś nie czuję się zdemoralizowany. Ba - Prędzej upadek ludzi można zauważyć wśród tych, którzy zaczęli późno i nie są w stanie wyrobić w sobie umiaru, niż u tych, którzy zaczynali wcześnie.


Co racja, to racja.. ale w wieku tych nastu lat się chowało jak się dało a nie ogłaszało na forum, że planuje imprezę z alkoholem.. Swoją drogą, piwo czasem wypić trzeba.. mam znajomego, który się abstynencją kamieni w nerkach dorobił.

Tak.. umiar jest.. zawsze jestem trzeźwa:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KaMciaA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 259
PostWysłany: Nie 19 Kwi, 2009 17:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hhmm raczej chciałam jakieś pomysły gdzie zrobić urodziny a nie głupie komentarze ! o alkoholu i wgl .. ale dobra ..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
PostWysłany: Nie 19 Kwi, 2009 17:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To po co pisałaś w ogóle o tym alkoholu, miej do siebie pretensje!

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Nie 19 Kwi, 2009 18:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Ja tam chyba w życiu w pub'ie nie spotkałem ekipy 15-latek : )
A widzisz - znam jedną 15stkę która z koleżankami chodzi właśnie do pubu co piątek ;p także źle patrzysz, idę o zakład że więcej takich Wink

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 19 Kwi, 2009 18:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akacja12 napisał/a:
Shaunri napisał/a:
Ja tam chyba w życiu w pub'ie nie spotkałem ekipy 15-latek : )
A widzisz - znam jedną 15stkę która z koleżankami chodzi właśnie do pubu co piątek ;p także źle patrzysz, idę o zakład że więcej takich Wink


Chodzą, chodzą, może nie całymi grupami, ale jakaś się znajdzie w starszym tłumie, nie mówiąc już o tym, że dla Ciebie może wyglądać na 18, a w legitymacji mieć 15 ;p Choć fakt, we Wrocławiu trudniej jest takim wejść do porządnego klubu, ale w mniejszych miastach.. to żaden problem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Nie 19 Kwi, 2009 20:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

idzccie i zaproście policjanta żeby was popilnował Smile

Zróbcie sobie gdzieś na polanie ognisko i zaproście na świerzym powietrzu tylko przygotujcie dużo reklamóweczek bo po piwie się sikać chce Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Nie 19 Kwi, 2009 21:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zależy co chcecie, czy typową imprezę czy coś innego. Możecie zaprosić kumpli np. do kawiarni jeżeli nie macie zbyt dużo znajomych. No ale jak chcecie alkohol, to zostaje chyba tylko plener, no ale weźcie pod uwagę czy wasi znajomi piją. Jak nie, to możecie zorganizować coś typu wycieczkę rowerową, piknik. Macie dużo możliwości, ale to Wy musicie wiedzieć dokładnie czego chcecie. Najłatwiej byłoby wygonić rodzicół na dwa dni z Twoją siostrą Wink

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 19 Kwi, 2009 22:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Simon, Ty sikasz w reklamówki?

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 20 Kwi, 2009 16:09   

Słupek, zawsze w społeczeństwie musi być jakaś patologia Smile.
Powrót do góry
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
PostWysłany: Pon 20 Kwi, 2009 16:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Aha reklamówki a od czego jest ziemia xd?

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |