| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Pomocy :(
Autor Wiadomość
niewaznekto Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 20 Kwi 2009
Posty: 8
PostWysłany: Nie 26 Kwi, 2009 10:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Tremere - Co to za założenie że tylko Ty jedna na świecie jesteś kompetentna w temacie homoseksualistów i żydów? Ba! Najlepiej żeby nikt inny na te tematy się nie wypowiadał, bo zaraz przyjedzie szarżująca Tremere z ostrą ripostą w ręku. Na złotym koniu, trzeba dodać.


I po co to? Wie dużo, dzieli się Swoim zdaniem.


Shaunri napisał/a:
Czasami myślę że Ty naprawdę masz jakieś kompleksy.


Jeśli nawet by je miała... To bardzo przepraszam, ale co Ci do tego?!


Shaunri napisał/a:
niewaznekto - Nie ma znaczenia czy jest wykluczony z chorób, czy nie - wizyta u seksuologa zakończyłaby się rozmowami na temat Twojego dojrzewania, bo to na nie zostałaby zwalona wina.


I co? xD

Shaunri napisał/a:
Ludzie dojrzewają, zdają sobie sprawę że pewne rzeczy należy zacząć tolerować i jakoś nigdy się z jakimiś szykanami wobec homoseksualistów nie spotkałem.


Niektórzy dorastają, a niektórzy stają się dziećmi ^^
Znam 2 takie bandy co zapale bronią/kibicują Legi Warszawa, a jak sie raz spotkali z Poznańczykiem to go pobili bo był za Lechem xD
W ogóle to jakby usłyszeli, że jest koło nich jakiś ge/lesbijka to chyba by go zarżnęli żywcem.


Shaunri napisał/a:
Szczególnie koleżanki będą miło reagować, bo kobiety jakoś tak mają, że bardzo lubią gejów.


Zauważyłem ^^
Przed tem moje koleżanki wstydziły się przy mnie gadać o swoich 'chłopakach' (który jej się podoba itp.). Teraz jest inaczej ^^ Czasem nawet proszą mnie o rady biggrin
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Nie 26 Kwi, 2009 13:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tak shaunri, mam kompleksy z powodu bycia zydowka i obracania sie w homoseksualnym towarzystwie. puknij sie chlopie. Rolling Eyes

on mieszka z matka, dlatego MA NIE MOWIC? a dlaczego ty mowisz co on MA ROBIC? on zrobi co zechce, nie ma jakiegos pewnika co zrobi jego mama, jak na razie napisal tylko ze bardzo przejmuje sie opinia srodowiska.
no ale tu juz dorobiles do tego cala jakze sluszna ideologie.

no i bzdura totalna ze seksuolog zwalilby wine na dojrzewanie, jakie ty masz czlowieku pojecie o seksuologii? wspolczesny seksuolog potrafi wykryc u 7 letniego dziecka transseksualizm, wystarczy zrobic szereg testów.
no ale zapomnialam, ty oczywiscie masz inne zdanie, zupelnie nieuzasadnione.

i NIGDY, NIGDZIE nie napisalam ze ludzie na ulicy chca bic homoseksualistow za to jacy sa, wszedzie sa glupie jednostki ktorym geje i lesbijki zawsze beda przeszkadzac ale takich osob nalezy unikac.
stwierdzilam tylko ze spoleczenstwo mamy nietolerancyjne i to akurat fakt, co nie znaczy ze uwazam nietolerancje za przemoc.

shaunri, mam wrazenie ze za dlugo tu przebywasz kochanie, twoje mniemanie o sobie jest o wiele za wysokie w stosunku do faktycznego stanu twojej wiedzy o problemach socjalnych Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 27 Kwi, 2009 08:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

<czyta post Tremere> Jak Ja Cię lubię : ) Z szablą i do boju Tremere, z szablą, pamiętaj : )

niewaznekto - Jako że każdy mój post zaczynasz odbierać jako prywatny atak, więc zostawię Cię sam na sam z Tremere : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pon 27 Kwi, 2009 12:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szabla? Fuuuuj, to takie polsko-zaściankowe :]

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Wto 28 Kwi, 2009 22:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

I jeszcze z tarcza,bo czym sie bronic mozna?Wlasnymi rekami przed drugia szabla sie nie obronisz,bo szabla ci reke potnie Wink

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |