| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Szkoła i telefon
Autor Wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Pią 01 Maj, 2009 11:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

w podstawówce był całkowity zakaz noszenia telefonu natomiast w gimnazjum możemy mieć Smile tylko na początku lekcji trzeba dać pani telefon do koszyka(nauczyciele telefony komórkowe nazwywają "zabawki przedszkola" Smile na koniec lekcji można odebrać Smile na przerwach do woli możemy używać bo nauczyciele twierdzą że tak rozładują się baterie ale my nosimy ładowarki wchodzimy do "kibla"* i ładujemy telefon bo tam są aż 5 konatków ale 2 nie działają bo gumy wkładają do środka Smile


*-ŁADZIENKA
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 01 Maj, 2009 17:05   

Świerk- no, to że rodzice nie znają nr sekretariatu, jest już możliwym powodem, aby nosić w szkole komórkę. Aczkolwiek, nie po to, by na lekcjach esemesować i na przerwach dzwonić do kumpeli, nie po to, aby nagrywać filmiki i robić zdjęcia, ani nie po to, aby szpanować. Dzwoni komórka w szkole- odbierz, jak to przyjaciółka, powiedz "Jestem w szkole, nie mogę gadać", a gdy rodzice z ważną sprawą- wtedy raczej nauczyciel nie powinien zabierać komórki.
Mimo wszystko, nadal jestem przeciwna noszeniu telefonu do szkoły.
Powrót do góry
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Sob 02 Maj, 2009 01:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Riaga-Komorke mozna nosic,z mozliwoscia dzwonienia tylko numeru rodzicow.Na czas lekcji inne numery blokujemy.
Teraz sa hipotezy:
Dziecko moze nosic komorke,jezeli-Zablokuje wszystkie numery oprocz te od rodzicow (lub prawnego opiekuna) co oznacza:Komorka dzwoni na lekcji?Wazna infomacha od rodzica do przekazania dla dziecka.
Dziecko nie moze nosic komorki,jezeli-Np puszcza muzyke na lekcji,sms'uje,szpanuje (udaje ze rozmiawia,mojemu kumpli sie to zdarzylo,ja sprobowalem do niego zadzwonic i zadzwonil,takze szpan jst po dupe) lub inne [cenzura] ktore przeszkadzaly by komus.
Natomiast,przerwa powinna byc wlasnie po to by moc zadzwonic (bez przesady,nie bedziemy dzwonili do kumpli w szkole,to jest rownoznaczne ze szpanem)
Moje ostateczne zdanie jest-
Krotko mowiac-Uczen ktory umi sie na tyle posluzyc komorka zeby to tamto siamto zadanie wykonac,moze nosic (w gre wchodzi obeznanie rodzinca z numerem do sekretariatu zeby w razie potrzeby podac komunikat o tym lub owym) swoja komorke,natomiast gdy bedzie nie przeszkadzal celowo na lekcji,nie bedzie umial sie na tyle poslugiwac komorka zeby to,tamto siamto zrobic...-Stanowczo odmawiam.
Rownierz zabronione jest robienie filmow lub zdjec w szkole,moga z tego sie problemy rodzic (filmowana lub fotografowana osoba staje sie miejscem posmiewiska);a to jest zaliczane po ponizania psychicznego (nie wnikam w bojki ktore powstaja z tego powodu) co posuwaja sie do wyrzadzania szkod fizycznych.

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |