| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
PAMIĘTNIK, MÓJ PAMIĘTNIK...
Autor Wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sro 11 Kwi, 2007 16:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere napisał/a:
jakiś głupi moderator usunal mojego posta. = ='
MIAŁO BYĆ 36 ale zamiast 6 wcisnęło mi się 7 gdyż OMSKNĄŁ MI SIĘ PALEC na KLAWIATURZE.

trudno się domyślić?


Temat został podzielony i jego część została wrzucona do Offtopów.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
AŚKA Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Kwi 2007
Posty: 112
PostWysłany: Nie 15 Kwi, 2007 19:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

TREMERE - to Twoje 37 mogło być zarówno 36, jak i 38, więc dlatego zapytałam... przecież doskonale wiem, że nie ma takiego rozmiaru...
OPĘTANA - pisałam już, że zależy mi, aby ktoś naprawdę to przeczytał... a na blogach sam SPAM...
MEMI - niestety życie w zgodzie z człowiekiem, który Cię ciągle za wszystko krytykuje nie jest takie proste...

[ Dodano: Nie 15 Kwi, 2007 18:45 ]
Wow - teraz czuję się naprawdę cool! Tylko moja twarz wydaje się grubsza. Czerwone włosy poprawiły mi nastrój.
"Zahamowania są niewłaściwą formą oporu".
(A.R. Penck, niemiecki malarz, ur. 1937)
Ciekawe, co jutro powiedż w szkole o moich włosach? Naprawdę nie mam ochoty na głupie uwagi Dagmary. Zawsze czuje się lepsza. Można się porzygać. Mam nadzieję, że przynajmniej do jutra nie wejdę jej w drogę. Zamknę się po prostu w swoim pokoju, a jak zapuka, powiem, że się uczę i potrzebuję spokoju. Naprawdę potrzebuję spokoju dla siebie. Ale presja nie mija.
Ostatnie dwa dni były naprawdę beznadziejne. Gdy rodzice przyjechali do domu, skończył się nawet zewnętrzny spokój. Zrobili straszną aferę z powodu moich włosów i chcieli od razu zaciągnąć mnie do fryzjera.
Ciągle próbowali wywołać we mnie poczucie winy. "Aśka, tak bardzo nas rozczarowałaś".
Jak można być takim, jak oni? Drobnomieszczańskim aż do bólu.
Ale potem jednak ich przeprosiłam, żeby nie było jeszcze więcej stredu z powodu czerwonych włosów. Grzeczna córeczka. Cholera.
Jestem zła na nich i na siebie. Jeszcze większa beznadzieja.
I jeszcze moja siostra! Te pogardliwe spojrzenia. Czasem najchętniej bym na nią krzyknęła. Ale jestem za bardzo tchórzliwa, brak mi odwagi i argumentów.

cdn.

[ Dodano: Czw 26 Kwi, 2007 15:20 ]
Ale wyobrażam sobie, jak by wtedy wyglądała. Ciekawe, co by się stało, gdybym na nią nakrzyczała? Spojrzałaby na mnie przenikliwie z góry i powiedziałaby protekcjonalnym tonem:
- Nie będę z tobą rozmawiać na tak prymitywnym poziomie. Jak się uspokoisz, możesz przyjść do mnie i możemy rzeczowo o wszystkim porozmawiać. Będę miała czas około szóstej. W porządku?
Nie czekając na odpowiedź, odwróciłaby się i zamknęłaby mi przed nosem drzwi do swojego pokoju. Na samą myśl o tym czuję wściekłość.
Dlaczego inni mogą być cool, tylko ja nie? Dagmara wygląda dużo lepiej ode mnie. Ma owalną jasną twarz, cerę, która szybciej się opala, i długie ciemne włosy - nie ten wypłowiały blond, jak ja. No i długie szczupłe nogi. Wszyscy się za nią oglądają.
Jak już mówiłam, rodzice przy mnie chyba dopiero dochodzili do wprawy. Dostałam wszystko to, co się nie udało: gruby okrągły nos, wypłowiałe blond włosy, ziemnisty kolor cery i wyblakłe oczy. Czerwony też tu nic nie daje. Jednak przede wszystkim: grubaska. Przy moim niskim wzroście rozmiar 40/42. Za taką nikt się nie obejrzy. Oprócz tego krótkie grube nogi. I tak jestem 10 centymetrów niższa od siostry. Wyglądam po prostu beznadziejnie.
Za Dagmarą wszyscy oglądali się już wtedy, gdy była mała. Gdy była dzieckiem, wchodziła do pokoju, wszyscy mówili: "Patrzcie, kto przyszedł!" Głaskali ją po głowie - prawą ręką. A lewa ręka, którą się odsuwa na chwilę, żeby odpocząć, czasami zostawała dla mnie. Jednak uśmiech, zainteresowanie i głaszcząca dłoń były przeznaczone dla Dagmary. Wyję. Przecież tak było zawsze. Dagmara, Dagmara, Dagmara. Walę pięściami w ścianę. Jestem zazdrosna, chcę być taka jak Dagmara. Przynajmniej taka jak mama. Nawet mimo to, że ma taki beznadziejny kolor włosów, jak ja. Ale przynajmniej jest szczupła i dobrze ubrana. Tak, że inni przynajmniej zwrócą na to uwagę.

c.d.n.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aneta007 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 26 Maj 2006
Posty: 160
PostWysłany: Wto 08 Maj, 2007 20:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dobrze piszesz. spelnij moja prosbe i pisz dalej ten pamietnik

_________________
Kochaj i szalej nie pytaj co dalej...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joasia1990 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 02 Mar 2003
Posty: 792
PostWysłany: Wto 08 Maj, 2007 21:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bosz... i niby ty to pisalas? Przeciez to jest jakas durna ksiazka dla malolatow przepisywana zywcem.

Zajrzyjcie do tego tematu: http://www.forum.dziecionline.pl/viewtopic.php?t=10352
Jakos trudno mi uwierzyc zeby taka niedojrzala dziewczyna potrafila napisac cos takiego.

_________________
"Bez miłości każde życie jest jedynie udawaniem i mijaniem."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6476170
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sro 09 Maj, 2007 19:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może mama napisała.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emili Płeć:Kobieta

Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 1
PostWysłany: Czw 14 Maj, 2009 18:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Aśka nie chce Ci nic mówić ale spisałaś dokładnie tekst z książki B.Kolloch, E. Zoller <nad o 2 kropki sorki za pisaownię> "Dziennik bulimiczki" a jedyną rzeczą którą się różnią te teksty to imiona bohaterów... a i jeszcze takie info wiesz że takie spisywanie jest pogwałceniem praw autorskich?? to jest żałosne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 17 Maj, 2009 10:34   

dobra dobra...niech robi co chce .....niesprawdzałam ksiązki może to i prawde...te komentaże mają jakiś senes ...ale wasza ocena człowieka jest okropna......i tylko tyle moge o niekturych komentarzach npisać......żal mi czasami tych którzy oceniaja tak ludzi....każdy jest jaki jest..może ona chce się tu wyżalić ...nie sparawdzałam ksiązki i niewiewiem czy tekst jest jej własny,ale ok żeby nie gmatwac biore po uwage że tak.......ona może mieć dobry styl mam kolezanke która pisze księżki cudownym jezykiem ale co mam powiedziec że to nie on pisała bo jest za młoda....dzicinny sposób myślenia....a co do ciebie AŚKA jesli przepisywałaś to lepiej przstań ...co chciałaś przesto uzyskać? zastanów się nad tym...al e jesli to twój tekst to pisz daleś....a co do rodziny olej ich....ja tak często robie...ty to nie twoja siostra nic tego nie zmieni ,spróbuj byc orginalna ...i co z tego że jestes gruba...nie tylko wygląd się liczy.....i co że buntujesz się w głupi sposób jak to niekturzy napsali ..idż własnymi scieżkami sama dojedziesz co jet głupie.....


Wieże w to że nie przpisywałaś ale jesli tak zrobiłas to mam do ciebie tylko dwa słowa ŻAL MI CIEBIE
Powrót do góry
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 17 Maj, 2009 11:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A po kiego gadać o jakichś bzdurach sprzed 2 lat?

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 17 Maj, 2009 14:13   

Tak. Aśka bulaśka zniknęła stąd 2 lata temu , i praktycznie nie ma szans na powrót. This is the end, still alive.
Powrót do góry
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 17 Maj, 2009 17:27   

no ale tyo nie ja odnowilam temat.......weszłam "zobacz posty od odtatniej wizyty" i bykl ten temat ....a osttni post nie byl taki stary bo z 14 maja......nudom tu zaczeło powiewać 0 nowych temtow to strae odnawiaja ale znajdzie się ktos kto się czepi
Powrót do góry
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 17 Maj, 2009 17:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak nudom powjewa to sie połucz ortografji.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 17 Maj, 2009 20:17   

super nie ty mnie będziesz uczył i muwił co mam robić...a tak wogulę cierpie na dysortografie ......to ci też nie będzie pasować....przepraszam że się taka urodziłam....nieno muszę się zabic bo wielki słupek mnie ocenie tak czy inaczej...ortografi się kochany ucze nie moja wina....a ty pomyśl nad sobą bo jak widze komentaze na temat ludzi i ich krytyczne oceny ni tylko do mnie kierowałes ...no widze musisz być chodzącym ideałem bo jak możesz oceniac wszytkich krytycznie ....jaki ty musisz byc wspaniały....człowiek bez wad
Powrót do góry
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Nie 17 Maj, 2009 20:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dysortografia nie jest wytłumaczeniem na brak choćby chęci poprawnego pisania. Rozumiem błędy, ale to że nie stawiasz kropek kończących zdanie tylko jakieś wielokropki (których powinno być 3 a nie tysiąc) i wiele innych rzucających się w oczy to już chyba po prostu bałaganiarstwo i brak szacunku do tych co czytają Twoje wypociny. Jeżeli uważasz że ortografia nie ma sensu, to pomyśl na ile sposobów można napisać słowo "miód" i czy byś w ogóle zrozumiała o co chodzi.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 17 Maj, 2009 21:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kiedyś kretynizm to był kretynizm, a nie dyscośtam.

Dysortografia usprawiedliwia przeoczenie jakiegoś błędu (jak sobie sama nie umiesz sprawdzić to przepuść tekst przez MS Office, OpenOffice albo odpowiedną wtyczkę), ale nie takie ewidentne niechlujstwo.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 17 Maj, 2009 23:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zawsze jak słyszę te teksty o kretyniźmie to czuję się poniżony, nie moja wina że mam jakiś niedorozwój ruchowy i nie praktycznie nie potrafię czytelnie pisać odręcznie : )

A to też jest dys... Dysgrafia Panie Słupku : )
I tak tylko wspomnę jeszcze, żeby było zabawniej - że po trzech latach rysowania szlaczków, rysuneczków i innego badziewia z Panią psycholog (!) znudziło mi się i straciłem szacunek do ludzi czytających moje odręczne wypociny ; )


To wszystko oczywiście w całkowitym oderwaniu od Myszki, tak tylko wspominam : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |