| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Zbiór porad dla początkujących i bardziej zaawansowanych
Autor Wiadomość
julietta Płeć:Kobieta


Dołączyła: 21 Lis 2007
Posty: 20
PostWysłany: Sob 01 Gru, 2007 11:42   Zbiór porad dla początkujących i bardziej zaawansowanych Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wpadłam na pomysł żeby zebrać tu porady, dzięki którym możemy wzbogacić nasze zdjęcia. Moja rada: fontanna najładniej wychodzi fotografując ją pod słońce-wychodzą na niej jakby magiczne błyski.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gedeon Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 9
PostWysłany: Pon 21 Lip, 2008 23:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmmm.... temat szybko umarl, a szkoda bo moglby byc przydatny. Moja rada jest taka: jak chce sie robic dobre zdjecia to... przed wyjsciem z aparatem na miasto warto przeczytac jakas porzadna ksiazke o fotografii, np. Mroczka.

_________________
www.tenis-promaster.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fefura Płeć:Kobieta

Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 19
PostWysłany: Nie 12 Paź, 2008 21:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

gedeon napisał/a:
Hmmm.... temat szybko umarl, a szkoda bo moglby byc przydatny. Moja rada jest taka: jak chce sie robic dobre zdjecia to... przed wyjsciem z aparatem na miasto warto przeczytac jakas porzadna ksiazke o fotografii, np. Mroczka.


Ale gdzie można dostać tego Mroczka? Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wiktor85 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 3
PostWysłany: Pią 14 Lis, 2008 12:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

fotografia to nie kopiowanie pomysłow z książek, poradników itp fotografia to odzwierciedlenie naszej duszy, nawet w tym samym miejscu każdy zrobi inna fotografię, bo każdy z nas inaczej czuje, inaczej spostrzega świat, cechuję się inną wrażliwością
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 14 Lis, 2008 13:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wiktor - Nie chciałbym w takim razie zobaczyć Twoich zdjęć ; )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fefura Płeć:Kobieta

Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 19
PostWysłany: Pią 14 Lis, 2008 15:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wiktor85 napisał/a:
fotografia to nie kopiowanie pomysłow z książek, poradników itp fotografia to odzwierciedlenie naszej duszy, nawet w tym samym miejscu każdy zrobi inna fotografię, bo każdy z nas inaczej czuje, inaczej spostrzega świat, cechuję się inną wrażliwością


Oczywiście, że każdy z nas czuje inaczej, ale kiedy ktoś mówi o książkach z teorii fotografii, to nie po to, by kopiować pomysły, tylko, żeby poznać pewne zasady (oraz sztuczki, triki, ciekawostki, albo sylwetkę autora) i potem wiedzieć jak je ŚWIADOMIE można łamać wedle własnego gustu/stylu itd. itp. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pią 14 Lis, 2008 20:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Poza tym trzeba także umieć obsługiwać ten aparat ;p

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fefura Płeć:Kobieta

Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 19
PostWysłany: Wto 18 Lis, 2008 16:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akacja12 napisał/a:
Poza tym trzeba także umieć obsługiwać ten aparat ;p


Trafna uwaga Smile
A książkę Mroczka "O fotografowaniu" znalazłam na alledrogo za 225 zł "kup teraz" (chyba ktoś sobie żarty stroi Rolling Eyes ), na ebayu widziałam w normalnej cenie (ok. 60 zł), ale ktoś mi sprzątnął sprzed nosa, zanim się zdecydowałam. A publikacja ponoć naprawdę wspaniała, aż roi się w niej od anegdot i bardzo ciekawych podpowiedzi, opowieści. Ciekawe dlaczego jej nie wznawiają.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maziak Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 24 Maj 2009
Posty: 142
PostWysłany: Wto 26 Maj, 2009 13:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o książki to tylko z poradami jak zrobić dobre zdjęcie. Ja osobiście uwielbiam robić fotki na makro, wodę i takie inne popierdółki.
Jak robisz zdjęcie na wycieczce, gdzie idziesz i często ci się te foty rozmazują a jest jasny, słoneczny dzien włącz lampę błyskową wtedy lepiej wychodzi Wink

_________________
"Dokąd tak biegniesz? Przecież wiesz że przed sobą nie uciekniesz."

"So if you love me let me go"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |