| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
klasy dwujęzyczne
Autor Wiadomość
Kacza Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 14 Paź 2007
Posty: 37
PostWysłany: Nie 17 Maj, 2009 13:32   klasy dwujęzyczne Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jw.uczęszcza ktoś?zadowolony jest?; ddd

_________________
Miło słyszeć, że nie tylko mój świat się rozpada na tysiące malutkich kawałeczków,
ale
przecież
<b>wszystko trwa dopóki sam tego chcesz...</b>
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eviltwin1 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 218
PostWysłany: Nie 17 Maj, 2009 14:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W jakim sensie dwujęzyczne? Jeśli chodzi o gimnazjum, będę chodził za rok. Język angielski i niemiecki. A jeśli o co innego, to przepraszam Wink.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 17 Maj, 2009 14:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Z jednej strony fajnie, z drugiej.. w liceum większość miała problem z drugim językiem. Może dlatego, że przez lata uczyło się jednego.. Jak masz zdolności lingwistyczne, czemu nie.. Ja całe życie będę pamiętać niemiecki jako największą katorgę ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 17 Maj, 2009 14:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kumpel zrezygnował jak się dowiedział, że ma napisać po angielsku esej historyczny na 6000 słów. Bo rozumiem, że chodzi o klasę z językiem wykładowym innym niż polski?

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kacza Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 14 Paź 2007
Posty: 37
PostWysłany: Nie 17 Maj, 2009 14:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tak.tzn.taką w którym większość przedmiotów wykładana jest po angielsku(bądź w innym języku, mnie chodzi o ang akurat ;pp)

_________________
Miło słyszeć, że nie tylko mój świat się rozpada na tysiące malutkich kawałeczków,
ale
przecież
<b>wszystko trwa dopóki sam tego chcesz...</b>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 17 Maj, 2009 14:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

AA takie Wink Na pewno fajna sprawa Wink Jakbym miała możliwości sama bym chętnie wybrała.. ale już za późno ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kacza Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 14 Paź 2007
Posty: 37
PostWysłany: Nie 17 Maj, 2009 14:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a wie ktoś jakie są wymagania na początek

wymagany jest FCE(tzn.poziom a nie certyfikat;p) czy może CAE ?

_________________
Miło słyszeć, że nie tylko mój świat się rozpada na tysiące malutkich kawałeczków,
ale
przecież
<b>wszystko trwa dopóki sam tego chcesz...</b>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 17 Maj, 2009 17:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W mojej szkole:
Cytat:
Do grup dwujęzycznych z językiem angielskim i klasy pre-IB brane są pod uwagę uzyskane punkty za sprawdzian uzdolnień kierunkowych z j. angielskiego - max. 50 pkt.. Uczeń, który nie osiągnie w sumie 50% punktów z obu części sprawdzianu uzdolnień kierunkowych z języka angielskiego nie może ubiegać się o przyjęcie do grupy dwujęzycznej i klasy pre-IB.
Kandydaci legitymujący się certyfikatem FCE, CAE, CPE, mogą nie przystąpić do sprawdzianu uzdolnień kierunkowych z języka angielskiego po dostarczeniu właściwego oryginału certyfikatu uzyskując następującą liczbę punktów:
za certyfikat FCE:
A - (50 punktów);
B - (40 punktów);
C - (30 punktów);
za certyfikaty CAE i CPE
- (oceny: A, B, lub C) - 50 punktów.
Suma punktów możliwa do uzyskania ze sprawdzianu uzdolnień kierunkowych z j. angielskiego - 50 punktów.
Maksymalnie można uzyskać:
z części pisemnej 30 punktów
z części ustnej 20 punktów

Czyli za FCE na A albo za CAE/CPE masz maksa. Jak nie masz certyfikatu to zdajesz egzamin.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maziak Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 24 Maj 2009
Posty: 142
PostWysłany: Sro 27 Maj, 2009 10:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Generalnie ja się wybieram do dwujęzycznej. Normalny angielski + 2 przedmioty prowadzone po angielsku przypuszczalnie geografia i biologia po 1 godzinie tygodniowo. Mam nadzieję że będzie fajnie, zobaczymy Wink

_________________
"Dokąd tak biegniesz? Przecież wiesz że przed sobą nie uciekniesz."

"So if you love me let me go"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |