| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Dlaczego tyko firmówki ???
Autor Wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sob 03 Lis, 2007 13:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jasne że jest różnica miedzy butami za 45zł a za 245zł i nie mów mała 13 że to tylko cena.
przecież sama jakość materiałów, wykończenie, technika robienia jest zupełnie inna i tu nie chodzi tylko o znaczek czy cenę, ale o całokształt. za jakość się płaci, tak było, jest i będzie.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ulenia Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 11
PostWysłany: Sro 21 Lis, 2007 11:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere napisał/a:
jasne że jest różnica miedzy butami za 45zł a za 245zł i nie mów mała 13 że to tylko cena.
przecież sama jakość materiałów, wykończenie, technika robienia jest zupełnie inna i tu nie chodzi tylko o znaczek czy cenę, ale o całokształt. za jakość się płaci, tak było, jest i będzie.



zgadzam sie, ale nie do konca! firmowki ktore kupujemy w Polsce czesto sa gorszej jakosci niz zwykle firmowy Razz nie wiem skad to sie bierze ale np ciuchy ZARA ktore jakis czas temu przywiozlam z Anglii a ciuchy ktore kupilam tutaj w polsce to niebo a ziemia niestety... po 4 praniach nadaja sie do wyrzucenia Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
norajones Płeć:Kobieta

Dołączyła: 15 Lut 2008
Posty: 5
PostWysłany: Wto 19 Lut, 2008 09:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

firmówki to sprytny sposób na zwielokrotnienie ceny czegoś co warte jest niewiele...pomyslacie nad tym jak dajecie sobą manipulować
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 27 Maj, 2009 18:11   

mojim zdaniem chodzi tez o jakośc buty kupione na bazarze za 15 zł ponosisz przez miesiąc i się rozwalą ...mi juz stopa nie rosnie choc mam tylko 13 lat tak od 11 roku i cały czas mam rozmiar 35/36...w 4 klasie kupiłam sobie buty z pumy i ca lły czs je nosze a wyglądaja jak nowe...na butach lepiej nie oszczedzac bo potem można miec problemy z nogami bo takie buty za 15 zł to nik nie martwi się o to żeby był dobże zrobione, żeby były wygodne .poprosstu robia je tak żeby były i przywożą kontenerem z chin. Ja wole kupic sobie raz spodnie za 100 zł zamiast kupować 10 razy spodnie za 20 zł na bazarku..Moim zdaniem takie szpanowanie ciuchami jest bez sensu ...kupuje sie to na co nas stać ale jka mam wybur kupeuje droższe ale raz ...a szpanowanie firma jest dla 5 latków ja mam cichy i tyle a firma mnie nie obchodzi nie ma się czym chwalić
Powrót do góry
Maziak Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 24 Maj 2009
Posty: 142
PostWysłany: Sro 27 Maj, 2009 21:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja jakoś nie mam super butów, bo wolę trampki. I nie myślcie sobie że mnie nie stać ja po prostu bardzo lubię trampki i chodzę w trampkach. Na targu kupię trampki za 15 zł a takie firmowe za ponad 100 a różnią się tym że te firmowe są nieco lepiej sklejone i mają naszyweczkę.

_________________
"Dokąd tak biegniesz? Przecież wiesz że przed sobą nie uciekniesz."

"So if you love me let me go"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 28 Maj, 2009 13:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja Ci powiem, że takie trampki za 100 zł trzymają się dużo dłużej niż takie za 10.. To nie tylko metka..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maziak Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 24 Maj 2009
Posty: 142
PostWysłany: Czw 28 Maj, 2009 14:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to napisałam lepiej klejone czyli dłużej trzymają, ale na allegro izdie fajne używki kupić Wink

_________________
"Dokąd tak biegniesz? Przecież wiesz że przed sobą nie uciekniesz."

"So if you love me let me go"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 28 Maj, 2009 14:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Używane buty? ;|
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 28 Maj, 2009 15:27   

Maziak napisał/a:
to napisałam lepiej klejone czyli dłużej trzymają, ale na allegro izdie fajne używki kupić Wink


ta a potem wydac ze 100 zł na leczenie z grzybicy aolbo innego świnstwa...wszytko mozna nościc uzywane ( no może oprócz bielizny ) ale nie buty.....a mnie ta wasza naszyweczka tak obchodzi że niewiem co....to znaczy nie chwale się tym że mam buty z pumy przy całej klasie al je kupuje bo wiem ze dlużej działają i są lepsze ...tu chodzi o jakość a jakośc to nie tylko klejesnie ...myslisz że ktos się przejmmuje czy takie buty co je produkują w china i sprzedaja za 10 zł będą wygodne i zdrowe dla nogi ....no raczej nie ...dlatego wole firmowe
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 28 Maj, 2009 16:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A potem ludzie chorują na nowotwory i inne choroby od chińskich produktów.. poszukajcie artykułów o butach, zabawkach z rakotwórczych substancji :d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 28 Maj, 2009 17:55   

no właśnie o tym pisze Nasty_girl wiedze że się ze mną zgadzasz
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |